...

BIODROGA Bioscience Institute

PIGMENT SPOTS ACID TREATMENT

Biochemické, povrchově působící AHA ošetření je určeno pro pokožku s pigmentovými skvrnami různé intenzity. Aplikovaný produkt Pigment Spots pH 3,0 obsahuje efektivní kombinaci účinné látky Actipone®Nutgrass a přírodní kyseliny glykolové (10%). Účinek preparátu je posílen nanesením antioxidačního séra a produktu s kyselinou hyaluronovou. Tato metoda kosmetické léčby je specifikována jako velmi efektivní exfoliace, která působí pouze na povrch kůže a nezpůsobuje její extrémní obnažení a přecitlivělost. Jedná se o neinvazní péči a nepředstavuje, kromě vystavení pokožky přímému slunečnímu záření, žádná další omezení pro klienta z hlediska běžných denních aktivit. Pigment Spots Acid ošetření odstraní odumřelé kožní buňky, ulehčí cestu novým buňkám na povrch pokožky a stimuluje jejich přirozenou regeneraci. Stabilizuje ochrannou bariéru pokožky, redukuje poruchy pigmentace a účinně zabrání vzniku nových pigmentových a stařeckých skvrn. Zároveň stimuluje syntézu kolagenu, posílí elasticitu pleti a chrání před předčasným stárnutím. Při jeho pravidelné odborné aplikaci má zvýšené zesvětlující schopnosti.


...

BIODROGA Bioscience Institute

ANTI-AGE ACID TREATMENT

Ošetření ANTI-AGE ACID TREATMENT je určeno pro předčasně stárnoucí a zralou pleť jakéhokoliv typu, na které jsou patrné linie i vrásky, povadlost kontur i hyperpigmentace. Jedná se o neinvazní péči s preparátem, který obsahuje účinnou kombinaci retinolu a přírodní  kyseliny glykolové, která je řazena do skupiny Alpha Hydroxy kyselin (AHA). Tato metoda působí pouze na povrch kůže a nezpůsobuje její extrémní obnažení a přecitlivělost. Nepředstavuje, kromě vystavení pokožky přímému slunečnímu záření, žádná další omezení z hlediska běžných denních aktivit. Anti-Age Acid ošetření odstraní odumřelé kožní buňky a ulehčí cestu novým buňkám na povrch pokožky. Stimuluje přirozenou obnovu kůže, chrání před UV poškozením pleti a regeneruje již vzniklá poškození v důsledku působení UV záření. Zároveň aktivuje tvorbu kolagenu i elastinu, snižuje hloubku vrásek, redukuje povadlost pleti a zjemňuje vzhled pigmentových skvrn. Dostatečně posílí vázání hydratace, má protizánětlivý účinek a připraví pleť na absorpci aktivních složek.


...

BIODROGA Bioscience Institute

ANTI-AGE SENSITIVE ACID TREATMENT

Ošetření ANTI-AGE SENSITIVE TREATMENT je určeno pro aktivaci citlivé pokožky jakéhokoliv typu. Jedná se o neinvazní péči s preparátem, který obsahuje účinnou kombinaci Alpha Hydroxy kyselin(AHA) a Poly Hydroxy kyselin( PHA), a to přírodní kyselinu mléčnou a kyselinu lactobionovou. Tato metoda působí pouze na povrch kůže a nezpůsobuje její extrémní obnažení a přecitlivělost. Nepředstavuje, kromě vystavení pokožky přímému slunečnímu záření, žádná další omezení z hlediska běžných denních aktivit. Anti-Age Sensitive Acid ošetření odstraní odumřelé buňky pokožky, aktivuje produkci nových buněk a usnadňuje jejich cestu na povrch pleti. Zároveň posílí regeneraci buněk, působí proti dopadu škodlivých oxidačních procesů a zvýší vázání vlhkosti. Pomáhá minimalizovat intenzitu mimických vrásek, výrazně zjemní naznačené linie a vrásky ze sucha a posílí elasticitu pleti. Má také intenzivní zklidňující účinek, zjemní pórovitost pleti a zahladí její strukturu.


...

BIODROGA Bioscience Institute

IMPURE ACID TREATMENT

Ošetření pleti IMPURE ACID TREATMENT je určeno pro problematickou, nečistou pokožku a pleť trpící tvorbou zánětů nebo zvýšenou pórovitostí. Je také velmi účinné u pokožky se zvýšenou tvorbou kožního mazu a  mastným lesknoucím se povrchem. Jedná se o neinvazní péči s preparátem, který obsahuje účinnou kombinaci Alpha Hydroxy kyselin(AHA) a Beta Hydroxy kyselin( BHA). Jedná se o přírodní kyselinu salicylovou, kyselinu glykolovou a kyselinu mléčnou. Tato metoda působí pouze na povrch kůže a nezpůsobuje její extrémní obnažení a přecitlivělost. Nepředstavuje, kromě vystavení pokožky přímému slunečnímu záření, žádná další omezení z hlediska běžných denních aktivit.  Impure Acid ošetření odstraní odumřelé kožní buňky a stimuluje správnou obnovu buněk pokožky v odpovídajícím rytmu. Velmi důležitým efektem je, že uvolní ústí ucpaných mazových žláz, pomáhá normalizovat produkci kožního mazu a urychlí hojení vzniklých zánětů. Zároveň působí výrazně antibakteriálně, zjemní rozšířené póry a má protizánětlivé vlastnosti. V oblasti předčasného stárnutí viditelně zahladí linie a vrásky, dostatečně podpoří vázání vlhkosti a aktivuje přirozenou tvorbu kolagenu. Pleť je po aplikaci kyselinového produktu optimálně otevřena a připravena využít maximum z dále aplikovaných koncentrovaných produktů.


...

BIODROGA Bioscience Institute

ANTI-AGE HYALURONIC ACID and AHA ACID TREATMENT

Anti-aging ošetření kombinuje regenerační biochemickou péči s AHA kyselinami a doplňuje ji o koncentrovanou hydrataci prostřednictvím preparátu s obsahem kyseliny hyaluronové. Ošetření je určeno zejména pro pokožku vystavenou každodennímu stresu s viditelnými projevy předčasného stárnutí a s nedostatkem vitality. Péče výrazně podpoří tvorbu kmenových buněk pokožky a zajistí jejich správné dělení. Podpoří přirozené regenerační funkce pleti a dohlédne na důležité obnovovací cykly pokožky, a to tak aby nedocházelo k jejich zpomalení, což má za následek předčasné stárnutí. Pokožka je hloubkově hydratována, jemné i hluboké vrásky jsou výrazně redukovány a současně je posílena síť kolagenových i elastických vláken. Pleť opět načerpá energii a získá ztracenou rovnováhu. BIODROGA MD ENERGIZING masáž s anti-aging efektem dodá stresované pleti projasnění a jemně ji detoxikuje. Součástí tohoto ošetření může být i elektro-akupunktura prováděná přístrojem Energy Activator, která do hloubky aktivuje jednotlivé body akupunktury a výrazně tak zvýší výsledný efekt kosmetického ošetření.


...

BIODROGA Bioscience Institute

AHA ACID TREATMENTS

Biochemická profesionální ošetření, jejichž podstatou je aplikace vysoce koncentrovaných preparátů s obsahem Alpha Hydroxy (AHA) kyseliny v různé koncentraci (20-50%). Intenzita koncentrace aplikovaného preparátu se odvíjí od aktuálních nedostatků pleti a je citlivě přizpůsobena stavu pleti. Při prvním AHA ošetření se vždy aplikuje preparát s nejnižším procentem kyselin. Tato ošetření jsou cíleně zaměřena na pokožku s medicínskými nároky. Nejčastěji se jedná o regeneraci zralé, stresované pleti s projevy předčasného stárnutí. Dále má tato péče dermatologicky podložené výsledky u pleti s tvorbou hyperpigmentových i stařeckých skvrn, povrchových jizev a celkovou nerovností struktury. Vysoký efekt je zaznamenán u problematického, nečistého typu pleti s nadměrnou tvorbou kožního mazu, lesknoucím se povrchem a viditelnými rozšířenými póry. Své opodstatnění hraje i v péči o pleť extrémně přesušenou, šupinatou a olupující se. V konečném důsledku je pleť podpořena ve správné obnově, je zvýšena její obranyschopnost, regenerace i hydratace. Získá tolik potřebnou energii pro maximální vykonávání jednotlivých funkcí a jsou výrazně redukovány její aktuální nedostatky.


...

BIODROGA Bioscience Institute

ANTI-AGING HYALURONIC ACID TREATMENT

Bio-hydratační komplexní anti-aging péče vytvořená na podkladě četných dermatologických studií. Zaměřuje se především na pokožku s nedostatkem hydratace a extrémně přesušenou pleť. Dále velmi dobře reaguje u pokožky vykazující známky chronologického stárnutí v jakékoliv fázi, která je zatížena četnými stresovými faktory. Využívá efektu pečujícího koncentrátu s obsahem biotechnologicky získané kyseliny hyaluronové, která funguje jako vodní magnet a dohlíží na správný koloběh vody v pokožce. Hlavním efektem této kosmetické péče je tedy dlouhodobá podpora správné vlhkosti, zjemnění struktury pleti, okamžité vypnutí kontur, viditelná redukce vrásek a celková regenerace. Dále se jsou významně  podpořeny veškeré funkce buněk pokožky a dostaví se tak viditelné dlouhodobé omlazení.


Získávejte informace přímo do vaší schránky