Kosmetická značka BIODROGA

Kosmetická značka BIODROGA vstoupila na český trh již v roce 1992 a jejím výhradním smluvním distributorem je po celou tuto dobu společnost ANTIZ spol. s r.o. , Praha.

Odtud jsou produkty BIODROGA dále distribuovány obchodním partnerům po celé České republice. Jsou jimi kosmetické salóny, estetická centra, lázeňské provozy i hotely. Profesionální přístup a odborné znalosti našich obchodních partnerů jsou pro nás důležitým aspektem, proto naše společnost pravidelně poskytuje odborné semináře pro profesionály v prostředí Školicího centra BIODROGA v centru Prahy ve Vodičkově ulici s krásným výhledem do Františkánské zahrady. Zde se společně zdokonalujeme a čerpáme inspiraci, abychom konečným klientům, našim zákazníkům, poskytovali vždy kvalitní profesionální kosmetickou péči a neméně důležité rady pro domácí ošetření.

Věříme, že kosmetické značky BIODROGA & BIODROGA MD jsou a nadále zůstanou zárukou odbornosti a účinnosti v prostředí profesionálních provozů a přinesou pomoc i užitek široké veřejnosti.

¨Medical EYE CONTACT
Loga BIODROGA

Vývoj loga

Získávejte informace přímo do vaší schránky