...

BIODROGA Bioscience Institute

BODY SPA ENERGIZING TREATMENT

Profesionální ošetření těla, zábal a masáž s produkty BODY SPA ENERGIZING je zacíleno na pokožku žen i mužů postrádající energii, hydrataci a vykazující předčasné projevy stárnutí. Podpoří veškeré funkce důležité pro obnovu a regeneraci. Doplní chybějící zásoby vody, zjemní přesušené linie a dodá pokožce těla sílu a vláčnost.


...

BIODROGA Bioscience Institute

ANTI-STRESS & DETOX ANTI-AGE GUA SHA CARE

Profesionální masážní metoda s nefritovým kamenem GUA SHA. Je koncipováno pro pleť, která se na podkladě stresových faktorů dostala mimo svou přirozenou rovnováhu. Nejdůležitější účinky: dokáže detoxikovat - je silným antioxidantem - posiluje funkce pokožky - pozvedá kontury obličeje - redukuje vrásky - odplaví stres - podpoří přirozenou vitalitu.


...

BIODROGA Bioscience Institute

PERFECT AGE CARE

Profesionální ošetření s produkty PERFECT AGE. Je vytvořeno pro potřeby zralé pleti s hormonální nestabilitou. Zaměřuje se na redukci dopadů stresu z vnějšího prostředí a také na korekci změn způsobených vnitřními vlivy, zejména kolísáním hormonů. Nejdůležitější účinky: - posílí obnovu buněk, schopnost regenerace a vlastní ochrany - stimuluje tvorbu složek včetně kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové - působí jako silný antioxidant - formuje obličejové kontury - navyšuje objem, hustotu, pevnost a elasticitu pokožky - vypíná oblast očních víček - dokáže udržet zralou pleť v optimální formě.


...

BIODROGA Bioscience Institute

AVOCADO & SILK EXTRA RICH BODY WRAP

Profesionální anti-age ošetření těla se zaměřuje na pokožku žen i mužů s nedostatkem hydratace, s projevy předčasného stárnutí a s přesušenou strukturou. Okamžitě koriguje tyto deficity. Dokáže siluetu těla zpevnit a také je silným antioxidantem. Podpoří tak přirozené funkce ochrany, odolnosti i obranyschopnost pokožky těla.


...

BIODROGA Bioscience Institute

BODY SPA ENERGIZING TREATMENT

Energizující celotělová péče s anti-oxidačním a antistresovým účinkem je koncipována pro pokožku těla vykazující viditelnou ztrátu energie, disbalanci, nerovnoměrnou strukturu povrchu a postrádající zdravý barevný tón. Okamžitě redukuje zejména dopady energetického i hormonálního kolísání, oxidačního stresu a dalších negativních vlivů. Má výrazný stimulující účinek na regenerační procesy i biorytmy v pokožce a doplní ztracenou energii. V průběhu tělového ošetření jsou aktivovány čakry a meridiány těla. Při energizující masáži dochází k celkovému pocitu uvolnění a načerpání nové síly. Je tak výrazně podpořena harmonie celého organismu.        


...

BIODROGA Bioscience Institute

GOLDEN CAVIAR ANTI-AGE REVERSE TREATMENT

Anti-age péče s produkty Golden Caviar Radiance & Anti-Age se zcela inovativními recepturami společně s nevšedními účinky speciální masky Instant Beauty-Firming & Hydration Sheet Mask působí jako omlazující kosmetická botox péče. Golden Caviar Anti-Age Reverse Treatment posílí přirozené procesy epidermu, redukuje naznačené linie, hlubší i mimické vrásky a aktivuje obnovu kožních buněk. Formuje, modeluje obličejové kontury, zpevní a vypne pokožky a navýší její elasticitu. Zároveň posiluje odolnost a obranyschopnost pleti, vyrovnává hladinu vlhkosti a lipidního spektra a navýšenou vlhkost v pleti dlouhodobě ukotví.Funguje jako silný anti-oxidant a pleť okamžitě viditelně omladí. Velmi efektivní Signature masáž je povzbuzuje pleť a intenzivně pracuje s každou namáhanou oblastí. Celkově je pokožka posílena a její regenerační funkce podpořeny.    


...

BIODROGA Bioscience Institute

BODY SPA PERFORMANCE DETOXIFYING & ANTI-CELLULITE TREATMENT

Profesionální ošetření těla, zábal a masáž s produkty BODY SPA PERFORMANCE se soustředí na pokožku žen i mužů, která vykazuje stres, vypětí a viditelnou zvýšenou zátěž vyvolanou hormonálním kolísáním a nestabilitou lymfatického systému. Velmi účinně koriguje již vzniklá poškození a deficity, jako je celulitida, nerovnoměrná struktura povrchu pokožky a její zvýšená ochablost. Funguje také velmi účinně jako prevence vzniku veškerých těchto projevů. Podpoří správnou obnovu kožních buněk, stimuluje mikrocirkulaci a metabolismus a dohlédne nad přirozenými procesy regenerace. Podporuje detoxikaci a posiluje odvodnění. Koriguje shlukování tukových buněk a působí jako silný antioxidant. Viditelně zpevní a formuje siluetu těla a zvyšuje pružnost pokožky.


...

BIODROGA Bioscience Institute

GOLDEN ANTI-AGE CARE WITH 24-CARAT GOLD LEAF MASK

Profesionální péče s celosvětově nejoblíbenějšími produkty GOLDEN CAVIAR posílená o účinky 24-karátového zlata se zaměřuje na pleť ve středním a zralém věku, která vykazuje markantní viditelné známky předčasného stárnutí neodpovídající aktuálnímu věku. Redukuje jemné suché linie, hlubší i mimické vrásky a výrazně vypne obličejové kontury. Povzbudí přirozené procesy obnovy, regenerace, ochrany a obranyschopnosti pokožky. Jemné částečky 24-karátového zlata povzbudí buňky pleti k jejich optimální činnosti. Jejich účinky jsou na pokožce ihned citelné a viditelné a pracují v pleti ještě minimálně následující 1 až 2 týdny po absolvování profesionálního ošetření.


...

BIODROGA Bioscience Institute

BODY SPA RELAXING ANTI-AGE TREATMENT

Profesionální ošetření těla, zábal a masáž s produkty BODY SPA RELAXING nabízí zejména stresované pokožce žen i mužů naprostou relaxaci. Zaměřuje se na předčasné projevy stárnutí a přesušené lokality. Vyrovná obsah vody a vlastního lipidového spektra. Stimuluje kmenové buňky a celkově obnovu i regeneraci. Dokáže si poradit se stresem, hydratovat a postará se o vyhlazený, neporušený obraz pleti bez viditelných poškození a deficitů.


...

BIODROGA Bioscience Institute

ENERGIZE & PERFECT TREATMENT

Profesionální péče s produkty ENERGIZE & PERFECT dohlédne na pleť žen i mužů s počínajícími projevy předčasného stárnutí. Dokáže velmi účinně redukovat první vrásky a retušovat vzniklé linie ze sucha. Dodá maximum hydratace a oddálí další fáze předčasného stárnutí tak, že podpoří přirozeně fungující systémy v pleti. Posílí správnou regeneraci a ovlivní dostatečnou tvorbu kolagenu. Působí jako silný antioxidant, dokáže tak velmi účinně blokovat dopady působení stresu a volných radikálů. Nedovolí jim, aby pleť systematicky poškozovaly. Doplní do pleti zásoby energie a podpoří její vitální vzhled.


...

BIODROGA Bioscience Institute

SENSITIVE ANTI-AGE TREATMENT

Profesionální péče s produkty SENSITIVE FORMULA se aktuálně zabývá požadavky citlivé pleti žen i mužů ve středním a zralém věku. Dermatologicky testované ošetření dokáže zklidnit podráždění, začervenání, pnutí i možné alergické reakce a současně zajistí požadovaný efekt proti stárnutí. Velmi prospívá pokožce s narušenou ochrannou bariérou a pleti, která reaguje nepřiměřeně na právě působící faktory. Pravidelná kosmetická péče o sensitivní typ pleti je nezbytná, napomáhá stabilizovat její přirozené funkce a získat zpět důležitou rovnováhu i zdravý vzhled. Stabilizuje její ochrannou funkci, zvýší její přirozenou odolnost na stresové faktory a zajistí důležitou rovnováhu mezi obsaženými lipidy a hydratací. Zajistí, aby byly extrémní projevy přecitlivělosti sníženy na minimum.


...

BIODROGA Bioscience Institute

MOISTURE CARE

Profesionální péče s produkty MOISTURE & BALANCE. Zaměřuje se na pleť žen i mužů s projevy přesušení a tvorbou vrásek ze sucha, které jsou způsobeny úbytkem hydratace a lipidového spektra. Současně funguje jako prevence proti předčasnému stárnutí u mladšího typu pleti.Nejdůležitější účinky: doplní zásoby hydratace a lipidů - posílí tvorbu kyseliny hyaluronové a kolagenu - navýší obranyschopnost a obnovu buněk pleti - eliminuje přesušení a vrásky ze sucha -zajistí pleti dostatečnou pružnost a pevnost.


...

BIODROGA Bioscience Institute

GOLDEN CAVIAR ANTI-AGE TREATMENT

Profesionální ošetření s produkty GOLDEN CAVIAR se postará o veškeré požadavky pleti ve středním věku. Dokáže oddálit dopady chronologicky daného a vnějšími vlivy zapříčiněného stárnutí. Propojuje tak anti-age účinek s vysoce působící hydratací. Zajistí, aby veškeré přirozené procesy v pokožce fungovaly na maximum. Zejména se zaměřuje na správnou obnovu buněk a přirozenou tvorbu vlastních složek pleti, které jsou důležité pro formování kontur obličeje, redukci vrásek a optimální elasticitu. Odstraňuje projevy vyčerpání a stresu, dodá dámské i pánské pleti zdravou vitalitu a celkově oživí její strukturu.


...

BIODROGA Bioscience Institute

ALGAE MATRIX TREATMENT

Profesionální ošetření s maskou s obsahem mořských řas, která je lehkými hladivými tahy vmasírována do pleti. Je silným zklidňujícím a hydratačním aspektem. Postará se o všechny typy pleti včetně pokožky citlivé, u které dokáže zjemnit projevy podráždění na minimum. Pleť nasytí porcí hydratace, koriguje přesušení a dokáže si poradit s jemnými vráskami i hlubšími liniemi ze sucha.


...

BIODROGA Bioscience Institute

PURE COLLAGEN PADS CARE

Profesionální ošetření s maskou s obsahem čistého kolagenu. Je určeno pro pleť, která postrádá pevnost a elasticitu. Zajistí maximální přísun chybějícího kolagenu s dlouhotrvajícím efektivním účinkem. Pleť je jakoby vyplněna zevnitř. Dochází k redukci vrásek, vyhlazení struktury pleti a k podpoře celkově vypjatějších linií obličeje.


...

BIODROGA Bioscience Institute

AROMA-ALGAE BODY WRAP

Profesionální detoxikační ošetření těla je určeno pro nedostatečně zpevněnou pokožku žen i mužů a koriguje projevy celulitidy. Postará se o odvod balastních látek a dokáže redukovat otoky zejména dolních končetin. Poskytuje tak intenzivní uvolňující efekt. Viditelně formuje kontury těla, podporuje elasticitu a zpevňuje strukturu pokožky.


...

BIODROGA Bioscience Institute

GOLDEN CAVIAR ANTI-AGE & ANTIOXIDANT TREATMENT

Profesionální péče s produkty GOLDEN CAVIAR RADIANCE & ANTI-AGE je sestavena cíleně pro požadavky zralého typu pleti žen i mužů. Chrání před stresem, působí jako silný antioxidant a blokuje tak ataky volných radikálů, které spouštějí procesy předčasného stárnutí. Dokáže si poradit s již vzniklými deficity a poškozeními, jako jsou vrásky, nedostatečně formované obličejové kontury a kolísající přirozené systémy pleti. Dohlédne na správnou obnovu buněk a zajistí, aby pleť v žádném ohledu nestrádala. Doplní obsah hydratace i spektrum lipidů a zajistí tak pokožce zdravou, jemnou strukturu, pevnost kontur a optimální elasticitu.


...

BIODROGA Bioscience Institute

ANTI AGE CARE

Profesionální péče s produktovou řadou ANTI AGE. Zaměřuje se na pleť žen i mužů s již viditelnými projevy stárnutí zhruba od třicátého roku věku. Nejdůležitější účinky: podpoří přirozené funkce regenerace a ochrany pleti - dohlédne na obnovu buněk - stimuluje tvorbu kolagenu a obsah kyseliny hyaluronové - redukuje vrásky - udržuje pevnost kontur obličeje - dodá pleti vypnutý a zpevněný vzhled.


...

BIODROGA Bioscience Institute

MEN ANTI-AGE TREATMENT

Profesionální péče s produkty řady MEN se zaměřuje na požadavky pánské pleti ve středním a zralém věku. Dokáže si poradit s přemírou stresu, vyčerpaností a předčasnými známkami stárnutí. Redukuje jemné i hlubší vrásky a postará se o pevně formované obličejové kontury. Dohlédne na tvorbu kolagenu a obsah kyseliny hyaluronové, chrání kmenové buňky pleti. Redukuje přesušení a přecitlivělost. Představuje maximální zdroj energie, ze kterého pleť těží ještě po několik následujících dnů. Je tím správným impulsem pro dokonalý vzhled muže.


...

BIODROGA Bioscience Institute

REPAIR & CELL PROTECTION TREATMENT

Profesionální ošetření s produkty REPAIR & CELL PROTECTION eliminuje stres způsobený UV spektrem, paprsky solária, přemírou vysokých i nízkých teplot nebo přechody z tepla do zimy. Zamezí systematickému poškození kmenových buněk pokožky a následnému předčasnému stárnutí. Nastartuje přirozenou funkci obnovy pleti, také ji účinně chrání a maximálně zvyšuje její odolnost vůči stresovým faktorům. Dokáže pleť absolutně zklidnit, revitalizovat, redukovat poškození i deficity a navrátit jí její přirozený klidový režim. Má vysoký anti-age a anti-oxidační efekt. Tuto péči uvítá stresovaná pleť žen i mužů v zatěžujících ročních obdobích.


...

BIODROGA Bioscience Institute

OXYGEN TREATMENT

Profesionální kosmetická péče s produkty OXYGEN FORMULA se cíleně postará o vysílenou, stresovanou pleť ve středním věku vykazující únavu a bledost. Podpoří správné okysličení a s tím spojenou rovnováhu mezi hydratací a obsaženými pleti vlastními lipidy. Dohlédne na posílení ochranné funkce pleti a blokuje tak zatěžující vliv volných radikálů. Koriguje počáteční známky stárnutí v podobě jemně prokreslených vrásek. Představuje pro pleť žen i mužů energii, která dokáže ve všech směrech významně podpořit veškeré její požadavky.


...

BIODROGA Bioscience Institute

SENSITIVE TREATMENT

Profesionální kosmetické ošetření s hypo-alergenními produkty řady SENSITIVE FORMULA se zaměřuje na požadavky citlivé pleti žen i mužů s projevy zarudnutí, podráždění a pnutí v každém věku. Poskytuje jemné pročištění, intenzivní hydrataci, maximální výživu a zklidňující péči. Podporuje pleti vlastní procesy, zejména obranyschopnost, ochranu, odolnost a regeneraci. Redukuje projevy sensitivity dámské i pánské pleti, zklidní její reakce a navrátí jí přirozenou rovnováhu.


...

BIODROGA Bioscience Institute

PURAN TREATMENT

Profesionální péče s produkty řady PURAN FORMULA je cíleně zaměřena na problematický, nečistý a zánětlivý typ pleti v jakémkoliv věku, trpící častým vznikem pupínků, rozšířených pórů nebo projevy akné. Je určena pro pokožku se ztrátou rovnováhy z důvodu hormonálních změn, stresu a dalších faktorů. V průběhu ošetření je pleť důkladně oproštěna od nečistot, dochází k enormní regulaci výskytu škodlivých bakterií a k redukci projevů problematické, nečisté pleti. Ihned po ošetření jsou na minimum zmírněna možná lokální zarudnutí způsobená obrannými reakcemi pokožky a je podpořena přirozená zdravá vitalita pleti.


Získávejte informace přímo do vaší schránky