...

BIODROGA Bioscience Institute

ANTI-STRESS & DETOX ANTI-AGE GUA SHA CARE

Profesionální masážní metoda s nefritovým kamenem GUA SHA. Je koncipováno pro pleť, která se na podkladě stresových faktorů dostala mimo svou přirozenou rovnováhu. Nejdůležitější účinky: dokáže detoxikovat - je silným antioxidantem - posiluje funkce pokožky - pozvedá kontury obličeje - redukuje vrásky - odplaví stres - podpoří přirozenou vitalitu.


...

BIODROGA Bioscience Institute

PERFECT AGE CARE

Profesionální ošetření s produkty PERFECT AGE. Je vytvořeno pro potřeby zralé pleti s hormonální nestabilitou. Zaměřuje se na redukci dopadů stresu z vnějšího prostředí a také na korekci změn způsobených vnitřními vlivy, zejména kolísáním hormonů. Nejdůležitější účinky: - posílí obnovu buněk, schopnost regenerace a vlastní ochrany - stimuluje tvorbu složek včetně kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové - působí jako silný antioxidant - formuje obličejové kontury - navyšuje objem, hustotu, pevnost a elasticitu pokožky - vypíná oblast očních víček - dokáže udržet zralou pleť v optimální formě.


...

BIODROGA Bioscience Institute

GOLDEN ANTI-AGE CARE WITH 24-CARAT GOLD LEAF MASK

Profesionální péče s celosvětově nejoblíbenějšími produkty GOLDEN CAVIAR posílená o účinky 24-karátového zlata se zaměřuje na pleť ve středním a zralém věku, která vykazuje markantní viditelné známky předčasného stárnutí neodpovídající aktuálnímu věku. Redukuje jemné suché linie, hlubší i mimické vrásky a výrazně vypne obličejové kontury. Povzbudí přirozené procesy obnovy, regenerace, ochrany a obranyschopnosti pokožky. Jemné částečky 24-karátového zlata povzbudí buňky pleti k jejich optimální činnosti. Jejich účinky jsou na pokožce ihned citelné a viditelné a pracují v pleti ještě minimálně následující 1 až 2 týdny po absolvování profesionálního ošetření.


...

BIODROGA Bioscience Institute

SENSITIVE ANTI-AGE TREATMENT

Profesionální péče s produkty SENSITIVE FORMULA se aktuálně zabývá požadavky citlivé pleti žen i mužů ve středním a zralém věku. Dermatologicky testované ošetření dokáže zklidnit podráždění, začervenání, pnutí i možné alergické reakce a současně zajistí požadovaný efekt proti stárnutí. Velmi prospívá pokožce s narušenou ochrannou bariérou a pleti, která reaguje nepřiměřeně na právě působící faktory. Pravidelná kosmetická péče o sensitivní typ pleti je nezbytná, napomáhá stabilizovat její přirozené funkce a získat zpět důležitou rovnováhu i zdravý vzhled. Stabilizuje její ochrannou funkci, zvýší její přirozenou odolnost na stresové faktory a zajistí důležitou rovnováhu mezi obsaženými lipidy a hydratací. Zajistí, aby byly extrémní projevy přecitlivělosti sníženy na minimum.


...

BIODROGA Bioscience Institute

GOLDEN CAVIAR ANTI-AGE TREATMENT

Profesionální ošetření s produkty GOLDEN CAVIAR se postará o veškeré požadavky pleti ve středním věku. Dokáže oddálit dopady chronologicky daného a vnějšími vlivy zapříčiněného stárnutí. Propojuje tak anti-age účinek s vysoce působící hydratací. Zajistí, aby veškeré přirozené procesy v pokožce fungovaly na maximum. Zejména se zaměřuje na správnou obnovu buněk a přirozenou tvorbu vlastních složek pleti, které jsou důležité pro formování kontur obličeje, redukci vrásek a optimální elasticitu. Odstraňuje projevy vyčerpání a stresu, dodá dámské i pánské pleti zdravou vitalitu a celkově oživí její strukturu.


...

BIODROGA Bioscience Institute

GOLDEN CAVIAR ANTI-AGE & ANTIOXIDANT TREATMENT

Profesionální péče s produkty GOLDEN CAVIAR RADIANCE & ANTI-AGE je sestavena cíleně pro požadavky zralého typu pleti žen i mužů. Chrání před stresem, působí jako silný antioxidant a blokuje tak ataky volných radikálů, které spouštějí procesy předčasného stárnutí. Dokáže si poradit s již vzniklými deficity a poškozeními, jako jsou vrásky, nedostatečně formované obličejové kontury a kolísající přirozené systémy pleti. Dohlédne na správnou obnovu buněk a zajistí, aby pleť v žádném ohledu nestrádala. Doplní obsah hydratace i spektrum lipidů a zajistí tak pokožce zdravou, jemnou strukturu, pevnost kontur a optimální elasticitu.


...

BIODROGA Bioscience Institute

ANTI AGE CARE

Profesionální péče s produktovou řadou ANTI AGE. Zaměřuje se na pleť žen i mužů s již viditelnými projevy stárnutí zhruba od třicátého roku věku. Nejdůležitější účinky: podpoří přirozené funkce regenerace a ochrany pleti - dohlédne na obnovu buněk - stimuluje tvorbu kolagenu a obsah kyseliny hyaluronové - redukuje vrásky - udržuje pevnost kontur obličeje - dodá pleti vypnutý a zpevněný vzhled.


...

BIODROGA Bioscience Institute

MEN ANTI-AGE TREATMENT

Profesionální péče s produkty řady MEN se zaměřuje na požadavky pánské pleti ve středním a zralém věku. Dokáže si poradit s přemírou stresu, vyčerpaností a předčasnými známkami stárnutí. Redukuje jemné i hlubší vrásky a postará se o pevně formované obličejové kontury. Dohlédne na tvorbu kolagenu a obsah kyseliny hyaluronové, chrání kmenové buňky pleti. Redukuje přesušení a přecitlivělost. Představuje maximální zdroj energie, ze kterého pleť těží ještě po několik následujících dnů. Je tím správným impulsem pro dokonalý vzhled muže.


Získávejte informace přímo do vaší schránky