...

BIODROGA Bioscience Institute

ENERGIZE & PERFECT TREATMENT

Profesionální péče s produkty ENERGIZE & PERFECT dohlédne na pleť žen i mužů s počínajícími projevy předčasného stárnutí. Dokáže velmi účinně redukovat první vrásky a retušovat vzniklé linie ze sucha. Dodá maximum hydratace a oddálí další fáze předčasného stárnutí tak, že podpoří přirozeně fungující systémy v pleti. Posílí správnou regeneraci a ovlivní dostatečnou tvorbu kolagenu. Působí jako silný antioxidant, dokáže tak velmi účinně blokovat dopady působení stresu a volných radikálů. Nedovolí jim, aby pleť systematicky poškozovaly. Doplní do pleti zásoby energie a podpoří její vitální vzhled.


...

BIODROGA Bioscience Institute

MOISTURE CARE

Profesionální péče s produkty MOISTURE & BALANCE. Zaměřuje se na pleť žen i mužů s projevy přesušení a tvorbou vrásek ze sucha, které jsou způsobeny úbytkem hydratace a lipidového spektra. Současně funguje jako prevence proti předčasnému stárnutí u mladšího typu pleti.Nejdůležitější účinky: doplní zásoby hydratace a lipidů - posílí tvorbu kyseliny hyaluronové a kolagenu - navýší obranyschopnost a obnovu buněk pleti - eliminuje přesušení a vrásky ze sucha -zajistí pleti dostatečnou pružnost a pevnost.


...

BIODROGA Bioscience Institute

REPAIR & CELL PROTECTION TREATMENT

Profesionální ošetření s produkty REPAIR & CELL PROTECTION eliminuje stres způsobený UV spektrem, paprsky solária, přemírou vysokých i nízkých teplot nebo přechody z tepla do zimy. Zamezí systematickému poškození kmenových buněk pokožky a následnému předčasnému stárnutí. Nastartuje přirozenou funkci obnovy pleti, také ji účinně chrání a maximálně zvyšuje její odolnost vůči stresovým faktorům. Dokáže pleť absolutně zklidnit, revitalizovat, redukovat poškození i deficity a navrátit jí její přirozený klidový režim. Má vysoký anti-age a anti-oxidační efekt. Tuto péči uvítá stresovaná pleť žen i mužů v zatěžujících ročních obdobích.


...

BIODROGA Bioscience Institute

OXYGEN TREATMENT

Profesionální kosmetická péče s produkty OXYGEN FORMULA se cíleně postará o vysílenou, stresovanou pleť ve středním věku vykazující únavu a bledost. Podpoří správné okysličení a s tím spojenou rovnováhu mezi hydratací a obsaženými pleti vlastními lipidy. Dohlédne na posílení ochranné funkce pleti a blokuje tak zatěžující vliv volných radikálů. Koriguje počáteční známky stárnutí v podobě jemně prokreslených vrásek. Představuje pro pleť žen i mužů energii, která dokáže ve všech směrech významně podpořit veškeré její požadavky.


...

BIODROGA Bioscience Institute

SENSITIVE TREATMENT

Profesionální kosmetické ošetření s hypo-alergenními produkty řady SENSITIVE FORMULA se zaměřuje na požadavky citlivé pleti žen i mužů s projevy zarudnutí, podráždění a pnutí v každém věku. Poskytuje jemné pročištění, intenzivní hydrataci, maximální výživu a zklidňující péči. Podporuje pleti vlastní procesy, zejména obranyschopnost, ochranu, odolnost a regeneraci. Redukuje projevy sensitivity dámské i pánské pleti, zklidní její reakce a navrátí jí přirozenou rovnováhu.


...

BIODROGA Bioscience Institute

PURAN TREATMENT

Profesionální péče s produkty řady PURAN FORMULA je cíleně zaměřena na problematický, nečistý a zánětlivý typ pleti v jakémkoliv věku, trpící častým vznikem pupínků, rozšířených pórů nebo projevy akné. Je určena pro pokožku se ztrátou rovnováhy z důvodu hormonálních změn, stresu a dalších faktorů. V průběhu ošetření je pleť důkladně oproštěna od nečistot, dochází k enormní regulaci výskytu škodlivých bakterií a k redukci projevů problematické, nečisté pleti. Ihned po ošetření jsou na minimum zmírněna možná lokální zarudnutí způsobená obrannými reakcemi pokožky a je podpořena přirozená zdravá vitalita pleti.


Získávejte informace přímo do vaší schránky