...

BIODROGA Bioscience Institute

CLEAR ANTIBACTERIAL ANTI-AGE TREATMENT

Profesionální kosmetické ošetření s antibakteriálními produkty řady CLEAR se soustředí na problematickou, nečistou pleť žen i mužů ve zralém věku. Dokáže snoubit pročištění, korekci deficitů, jako jsou záněty, černé tečky, pupínky, rozšířené póry či lesklý reliéf společně s efektem proti stárnutí. Stimuluje regenerační, opravné a ochranné funkce pleti k optimálnímu výkonu. Dokáže si poradit s hormonálně podmíněnými výkyvy problematického typu pleti. Nastaví správný obsah hydratace oproti spektru lipidů. Pleť se tak systematicky zbaví lesklého vzhledu.


...

BIODROGA Bioscience Institute

LACTO GLUCAN SECOND SKIN TREATMENT

Profesionální kosmetická péče LACTO GLUCAN SECOND SKIN TREATMENT je založena na principu nejmodernější 3D technologie.Lacto Glucan maska, která je hlavním pilířem celé péče vytvoří na pokožce tzv. „second skin efekt“, tzn. efekt druhé kůže. Vyformuje tedy na povrchu epidermis extrémně flexibilní film, který ihned přilne k pleti a přizpůsobí se její mikrostruktuře. Poskytuje tak viditelné výsledky vypnutí a vytvoření ochranného štítu v naprosto rekordním čase.3D technologie je určena především pro potřeby pleti před zvláštními příležitostmi nebo jako velmi efektivní anti-age kúra.Poskytne několikanásobný efekt z hlediska kosmetického botoxu, vysokého liftingu, korekce vrásek, modelování kontur, viditelného omlazení a maximální ochrany, který na pleti přetrvá a je citelný po několik hodin.Kombinace účinných složek - glukan biopolymerů s 3D strukturou, glykopolymerů, Tensinu® a kyseliny laktobionové - zajišťuje cílený a komplexní 3-úrovňový účinek proti stárnutí. Vrásky jsou vyplněny a je výrazně korigována snížená pružnost, ztráta objemu pokožky a stejně tak klesající tendence kontur.


...

BIODROGA Bioscience Institute

MICRO-NEEDLING METHOD

Speciální kosmetologická metoda prováděná přístojem Beauty Derma Roller s mikro-jemnými jehličkami je jemnější alternativou Medical Needlingu. Beauty Derma Roller vytvoří v pokožce jemné mikro-kanálky. Mikro-kanálky zajistí bezproblémové vniknutí koncentrovaných složek z aplikovaných pleťových sér přímo až do nejnižších vrstev epidermu. Dočasně vzniklé mikro-kanálky se opět zcela zacelí. Pokožka urychlí své regenerační procesy, posílí tvorbu nových buněk, navýší kolagenovou syntézu a přirozenou tvorbu kolegenu, elastinu i kyseliny hyaluronové. Vlastní schopnost pleti vázat hydrataci je výrazně podpořena. Metoda Micro-needling je velice účinná a určena: -  k redukci naznačených linií i hlubokých vrásky -  proti ztrátě elasticity kůže -  pro navýšení odolnosti pokožky -  k zabránění atrofie kůže -  pro oddálení předčasného stárnutí -  ke korekci pigmentových nerovností a hyperpigmentace -  pro hrubou, nerovnou strukturu pleti-  pórovitá, mastná pleť -  pro pórovitou, mastnou pokožkou -  k redukci povrchových jizviček (po akné atd) nebo ke korekci strií      


...

BIODROGA Bioscience Institute

SK BOOSTER ANTI-AGE TREATMENT

Vysoce efektivní anti-age ošetření intenzivně pečuje především o zralou, náročnou pleť. Zaměřuje se dále na pokožku trpící hormonálními výkyvy a na předčasně stárnoucí pleť neodpovídající aktuálnímu biologickému věku. Aktivuje důležité regenerační pochody pokožky a přirozené procesy obnovy kožních buněk tak, aby nedocházelo k jejich kolísání, extrémnímu zrychlení či naopak k výraznému zpomalení. SK Booster Anti-Age ošetření dohlédne, aby veškeré funkce pokožky probíhaly ve zcela správném, přirozeném rytmu. Koncentrované produkty řady SK Booster, které se při tomto velmi účinném ošetření aplikují, kombinují anti-age efekt peptidů, anti-oxidační účinek vitamínů a revitalizační péči kyselin. Navýší přirozenou komunikaci kožních buněk a podpoří jejich dostatečný růst. Zapojí se velmi aktivně do jednotlivých regeneračních procesů, aktivují dostatečnou tvorbu kolagenu, elastinu i kyseliny hyaluronové. Celkově toto anti-age ošetření výrazně redukuje vzhled jemných, naznačených linií a retušuje i vyplňuje hluboké a mimické vrásky. Zpevní obličejové kontury, vypne strukturu pleti a zpomalí procesy předčasného stárnutí. Komplexně má toto ošetření antistresový účinek propojený s velmi podobným a téměř srovnatelným efektem "botox" péče. Nabízí okamžitě viditelnou i citelnou optimalizaci vzhledu pleti.


...

BIODROGA Bioscience Institute

PIGMENT SPOTS ACID TREATMENT

Biochemické, povrchově působící AHA ošetření je určeno pro pokožku s pigmentovými skvrnami různé intenzity. Aplikovaný produkt Pigment Spots pH 3,0 obsahuje efektivní kombinaci účinné látky Actipone®Nutgrass a přírodní kyseliny glykolové (10%). Účinek preparátu je posílen nanesením antioxidačního séra a produktu s kyselinou hyaluronovou. Tato metoda kosmetické léčby je specifikována jako velmi efektivní exfoliace, která působí pouze na povrch kůže a nezpůsobuje její extrémní obnažení a přecitlivělost. Jedná se o neinvazní péči a nepředstavuje, kromě vystavení pokožky přímému slunečnímu záření, žádná další omezení pro klienta z hlediska běžných denních aktivit. Pigment Spots Acid ošetření odstraní odumřelé kožní buňky, ulehčí cestu novým buňkám na povrch pokožky a stimuluje jejich přirozenou regeneraci. Stabilizuje ochrannou bariéru pokožky, redukuje poruchy pigmentace a účinně zabrání vzniku nových pigmentových a stařeckých skvrn. Zároveň stimuluje syntézu kolagenu, posílí elasticitu pleti a chrání před předčasným stárnutím. Při jeho pravidelné odborné aplikaci má zvýšené zesvětlující schopnosti.


...

BIODROGA Bioscience Institute

ANTI-AGE ACID TREATMENT

Ošetření ANTI-AGE ACID TREATMENT je určeno pro předčasně stárnoucí a zralou pleť jakéhokoliv typu, na které jsou patrné linie i vrásky, povadlost kontur i hyperpigmentace. Jedná se o neinvazní péči s preparátem, který obsahuje účinnou kombinaci retinolu a přírodní  kyseliny glykolové, která je řazena do skupiny Alpha Hydroxy kyselin (AHA). Tato metoda působí pouze na povrch kůže a nezpůsobuje její extrémní obnažení a přecitlivělost. Nepředstavuje, kromě vystavení pokožky přímému slunečnímu záření, žádná další omezení z hlediska běžných denních aktivit. Anti-Age Acid ošetření odstraní odumřelé kožní buňky a ulehčí cestu novým buňkám na povrch pokožky. Stimuluje přirozenou obnovu kůže, chrání před UV poškozením pleti a regeneruje již vzniklá poškození v důsledku působení UV záření. Zároveň aktivuje tvorbu kolagenu i elastinu, snižuje hloubku vrásek, redukuje povadlost pleti a zjemňuje vzhled pigmentových skvrn. Dostatečně posílí vázání hydratace, má protizánětlivý účinek a připraví pleť na absorpci aktivních složek.


...

BIODROGA Bioscience Institute

ANTI-AGE SENSITIVE ACID TREATMENT

Ošetření ANTI-AGE SENSITIVE TREATMENT je určeno pro aktivaci citlivé pokožky jakéhokoliv typu. Jedná se o neinvazní péči s preparátem, který obsahuje účinnou kombinaci Alpha Hydroxy kyselin(AHA) a Poly Hydroxy kyselin( PHA), a to přírodní kyselinu mléčnou a kyselinu lactobionovou. Tato metoda působí pouze na povrch kůže a nezpůsobuje její extrémní obnažení a přecitlivělost. Nepředstavuje, kromě vystavení pokožky přímému slunečnímu záření, žádná další omezení z hlediska běžných denních aktivit. Anti-Age Sensitive Acid ošetření odstraní odumřelé buňky pokožky, aktivuje produkci nových buněk a usnadňuje jejich cestu na povrch pleti. Zároveň posílí regeneraci buněk, působí proti dopadu škodlivých oxidačních procesů a zvýší vázání vlhkosti. Pomáhá minimalizovat intenzitu mimických vrásek, výrazně zjemní naznačené linie a vrásky ze sucha a posílí elasticitu pleti. Má také intenzivní zklidňující účinek, zjemní pórovitost pleti a zahladí její strukturu.


...

BIODROGA Bioscience Institute

IMPURE ACID TREATMENT

Ošetření pleti IMPURE ACID TREATMENT je určeno pro problematickou, nečistou pokožku a pleť trpící tvorbou zánětů nebo zvýšenou pórovitostí. Je také velmi účinné u pokožky se zvýšenou tvorbou kožního mazu a  mastným lesknoucím se povrchem. Jedná se o neinvazní péči s preparátem, který obsahuje účinnou kombinaci Alpha Hydroxy kyselin(AHA) a Beta Hydroxy kyselin( BHA). Jedná se o přírodní kyselinu salicylovou, kyselinu glykolovou a kyselinu mléčnou. Tato metoda působí pouze na povrch kůže a nezpůsobuje její extrémní obnažení a přecitlivělost. Nepředstavuje, kromě vystavení pokožky přímému slunečnímu záření, žádná další omezení z hlediska běžných denních aktivit.  Impure Acid ošetření odstraní odumřelé kožní buňky a stimuluje správnou obnovu buněk pokožky v odpovídajícím rytmu. Velmi důležitým efektem je, že uvolní ústí ucpaných mazových žláz, pomáhá normalizovat produkci kožního mazu a urychlí hojení vzniklých zánětů. Zároveň působí výrazně antibakteriálně, zjemní rozšířené póry a má protizánětlivé vlastnosti. V oblasti předčasného stárnutí viditelně zahladí linie a vrásky, dostatečně podpoří vázání vlhkosti a aktivuje přirozenou tvorbu kolagenu. Pleť je po aplikaci kyselinového produktu optimálně otevřena a připravena využít maximum z dále aplikovaných koncentrovaných produktů.


...

BIODROGA Bioscience Institute

CLEAR ANTIBACTERIAL TREATMENT

Profesionální kosmetické ošetření s antibakteriálními produkty řady CLEAR se soustředí na problematickou, nečistou pleť žen i mužů v mladém a středním věku. Zajistí důsledné pročištění pokožky a výrazně koriguje a systematicky trvale odstraní nežádoucí projevy, jako jsou záněty, černé tečky, pupínky, rozšířené póry či lesklý reliéf. Reguluje tvorbu kožního mazu, mírní možná podráždění a stimuluje jednotlivé funkce pleti k optimálnímu výkonu. Podpoří hydro-lipidovou rovnováhu a posílí obnovu buněk. U tohoto typu pleti je důležitá pravidelnost ošetření. Četnost péče se odvíjí od reakcí pleti.


...

BIODROGA Bioscience Institute

ANTI-IRRITANT CARE

Profesionální kosmetické ošetření s anti-iritačními produkty řad SKIN BOOSTER & HYPER SENSITIVE se maximálně soustředí na pleť, která byla vyvedena ze své přirozené rovnováhy. Postará se o pokožku vykazující deficity a poškození: podráždění • sensitivita až neuro-sensitivita • rozšířené kapiláry až kuperóza • rosacea • ekzematické projevy • projevy problematické, nečisté pleti • podrouškové iritace. Tyto nedostatky dokáže korigovat až zmírnit na minimum. Má výrazné antistresové účinky a je také silným antioxidantem. Dokáže ochránit před zatěžujícími faktory, posílí přirozenou odolnost a obranyschopnost. Uvede pleť zpět do harmonie, nedovolí spustit procesy poškození a předčasného stárnutí a nastaví optimální fungování všech důležitých systémů. Vede ke zdravému, vitálnímu výrazu pleti.


...

BIODROGA Bioscience Institute

ANTI-REDNESS TREATMENT

Profesionální ošetření s produkty ANTI REDNESS je zacíleno na pleť s výskytem rozšířených kapilár až s projevy kuperózy. Je také určeno pro pokožku reagující extrémním zčervenáním při výkyvech teplot. Koriguje přecitlivělost, podráždění a zarudnutí. Předchází nepředvídatelným až alergickým reakcím. Posiluje stěnu kapilár, redukuje viditelnost již rozšířených cévek a působí proti jejich dalšímu rozšiřování. Navyšuje obrannou sílu pokožky, její odolnost a imunitu. Podpoří zdravé funkční prostředí uvnitř pleti.


...

BIODROGA Bioscience Institute

ANTI-AGE HYALURONIC ACID and AHA ACID TREATMENT

Anti-aging ošetření kombinuje regenerační biochemickou péči s AHA kyselinami a doplňuje ji o koncentrovanou hydrataci prostřednictvím preparátu s obsahem kyseliny hyaluronové. Ošetření je určeno zejména pro pokožku vystavenou každodennímu stresu s viditelnými projevy předčasného stárnutí a s nedostatkem vitality. Péče výrazně podpoří tvorbu kmenových buněk pokožky a zajistí jejich správné dělení. Podpoří přirozené regenerační funkce pleti a dohlédne na důležité obnovovací cykly pokožky, a to tak aby nedocházelo k jejich zpomalení, což má za následek předčasné stárnutí. Pokožka je hloubkově hydratována, jemné i hluboké vrásky jsou výrazně redukovány a současně je posílena síť kolagenových i elastických vláken. Pleť opět načerpá energii a získá ztracenou rovnováhu. BIODROGA MD ENERGIZING masáž s anti-aging efektem dodá stresované pleti projasnění a jemně ji detoxikuje. Součástí tohoto ošetření může být i elektro-akupunktura prováděná přístrojem Energy Activator, která do hloubky aktivuje jednotlivé body akupunktury a výrazně tak zvýší výsledný efekt kosmetického ošetření.


...

BIODROGA Bioscience Institute

BIOENERGETIC SPECIAL ANTI-AGE LIFT TREATMENT

Bioenergetické ošetření určené pro zralou pokožku s viditelnými projevy stárnutí, která je ovlivněna hormonálními faktory. Poskytuje pleti kompletní anti-aging, aktivuje správnou tvorbu kolagenu a posiluje přirozenou elasticitu, pevnost i hustotu pokožky. Zajistí pleti kosmetický mini lifting, zpevní kontury a redukuje jemné i hluboké vrásky. BIODROGA MD BALANCING masáž s harmonizujícím efektem dodá zralé pleti vitalitu a intenzivně omladí její vzhled. Součástí tohoto ošetření může být i elektro-akupunktura prováděná přístrojem Energy Activator, která do hloubky aktivuje jednotlivé body akupunktury a výrazně tak zvýší výsledný efekt kosmetického ošetření.


...

BIODROGA Bioscience Institute

ANTI-AGE EGF/R LIFTING TREATMENT

Profesionální ošetření s anti-age produkty řady EGF/R


...

BIODROGA Bioscience Institute

AHA ACID TREATMENTS

Biochemická profesionální ošetření, jejichž podstatou je aplikace vysoce koncentrovaných preparátů s obsahem Alpha Hydroxy (AHA) kyseliny v různé koncentraci (20-50%). Intenzita koncentrace aplikovaného preparátu se odvíjí od aktuálních nedostatků pleti a je citlivě přizpůsobena stavu pleti. Při prvním AHA ošetření se vždy aplikuje preparát s nejnižším procentem kyselin. Tato ošetření jsou cíleně zaměřena na pokožku s medicínskými nároky. Nejčastěji se jedná o regeneraci zralé, stresované pleti s projevy předčasného stárnutí. Dále má tato péče dermatologicky podložené výsledky u pleti s tvorbou hyperpigmentových i stařeckých skvrn, povrchových jizev a celkovou nerovností struktury. Vysoký efekt je zaznamenán u problematického, nečistého typu pleti s nadměrnou tvorbou kožního mazu, lesknoucím se povrchem a viditelnými rozšířenými póry. Své opodstatnění hraje i v péči o pleť extrémně přesušenou, šupinatou a olupující se. V konečném důsledku je pleť podpořena ve správné obnově, je zvýšena její obranyschopnost, regenerace i hydratace. Získá tolik potřebnou energii pro maximální vykonávání jednotlivých funkcí a jsou výrazně redukovány její aktuální nedostatky.


...

BIODROGA Bioscience Institute

ANTI-AGING HYALURONIC ACID TREATMENT

Bio-hydratační komplexní anti-aging péče vytvořená na podkladě četných dermatologických studií. Zaměřuje se především na pokožku s nedostatkem hydratace a extrémně přesušenou pleť. Dále velmi dobře reaguje u pokožky vykazující známky chronologického stárnutí v jakékoliv fázi, která je zatížena četnými stresovými faktory. Využívá efektu pečujícího koncentrátu s obsahem biotechnologicky získané kyseliny hyaluronové, která funguje jako vodní magnet a dohlíží na správný koloběh vody v pokožce. Hlavním efektem této kosmetické péče je tedy dlouhodobá podpora správné vlhkosti, zjemnění struktury pleti, okamžité vypnutí kontur, viditelná redukce vrásek a celková regenerace. Dále se jsou významně  podpořeny veškeré funkce buněk pokožky a dostaví se tak viditelné dlouhodobé omlazení.


...

BIODROGA Bioscience Institute

HYPER SENSITIVE CARE

Profesionální péče s produkty řady HYPER SENSITIVE se zaměřuje na iritovanou pokožku žen i mužů se sklony k přecitlivělosti a podráždění. Pečuje o také pleť se změnami vyvolanými stresem (neurodermitis). Nejdůležitější účinky: zklidní podráždění a zarudnutí - stabilizuje pH a přirozenou rovnováhu pleti - chrání před iritacemi a alergickými reakcemi - posílí obranné funkce i odolnost pokožky - dostatečně hydratuje - blokuje předčasné procesy stárnutí - podporuje zdravé, funkční prostředí uvnitř i na povrchu pleti.


Získávejte informace přímo do vaší schránky