...

BIODROGA Bioscience Institute

CLEAR ANTIBACTERIAL ANTI-AGE TREATMENT

Profesionální kosmetické ošetření s antibakteriálními produkty řady CLEAR se soustředí na problematickou, nečistou pleť žen i mužů ve zralém věku. Dokáže snoubit pročištění, korekci deficitů, jako jsou záněty, černé tečky, pupínky, rozšířené póry či lesklý reliéf společně s efektem proti stárnutí. Stimuluje regenerační, opravné a ochranné funkce pleti k optimálnímu výkonu. Dokáže si poradit s hormonálně podmíněnými výkyvy problematického typu pleti. Nastaví správný obsah hydratace oproti spektru lipidů. Pleť se tak systematicky zbaví lesklého vzhledu.


...

BIODROGA Bioscience Institute

CLEAR ANTIBACTERIAL TREATMENT

Profesionální kosmetické ošetření s antibakteriálními produkty řady CLEAR se soustředí na problematickou, nečistou pleť žen i mužů v mladém a středním věku. Zajistí důsledné pročištění pokožky a výrazně koriguje a systematicky trvale odstraní nežádoucí projevy, jako jsou záněty, černé tečky, pupínky, rozšířené póry či lesklý reliéf. Reguluje tvorbu kožního mazu, mírní možná podráždění a stimuluje jednotlivé funkce pleti k optimálnímu výkonu. Podpoří hydro-lipidovou rovnováhu a posílí obnovu buněk. U tohoto typu pleti je důležitá pravidelnost ošetření. Četnost péče se odvíjí od reakcí pleti.


...

BIODROGA Bioscience Institute

PERFECT HYDRATION TREATMENT

Profesionální kosmetické ošetření s hydratačními produkty řady MOISTURE je určeno pro pleť žen i mužů ve středním věku s deficitem hydro-lipidového spektra. Postará se o požadavky pokožky s liniemi ze sucha a celkově sušší strukturou, která má tendenci vypadat starší, než je tomu ve skutečnosti. Pomůže pleť systematicky posílit, podpořit její optimálně fungující mechanismy a oddálit tak předčasné procesy stárnutí. Pokožka načerpá maximum energie a zvýšený obsah vody i tvorby lipidů ji zbaví přesušení, pnutí i prokreslených vrásek.


...

BIODROGA Bioscience Institute

HYPER SENSITIVE TREATMENT

Profesionální kosmetické ošetření s hypo-alergenními produkty řady HYPER SENSITIVE se zaměřuje na pokožku se sklony k přecitlivělosti a podráždění. Pečuje o pleť žen i mužů se změnami vyvolanými stresem (neurodermitis). Dokáže také pokožku připravit na plasticko-estetické zákroky a postarat se o ni i po těchto vysokých zátěžích, které jsou na ni kladeny. Zklidní podráždění a zarudnutí, ochrání před alergickými reakcemi a stabilizuje její přirozenou rovnováhu. Posílí obranné funkce pleti i odolnost, dostatečně hydratuje, blokuje předčasné procesy stárnutí a viditelně sensitivní pleť harmonizuje.


Získávejte informace přímo do vaší schránky