...

BIODROGA Bioscience Institute

LACTO GLUCAN SECOND SKIN TREATMENT

Profesionální kosmetická péče LACTO GLUCAN SECOND SKIN TREATMENT je založena na principu nejmodernější 3D technologie.Lacto Glucan maska, která je hlavním pilířem celé péče vytvoří na pokožce tzv. „second skin efekt“, tzn. efekt druhé kůže. Vyformuje tedy na povrchu epidermis extrémně flexibilní film, který ihned přilne k pleti a přizpůsobí se její mikrostruktuře. Poskytuje tak viditelné výsledky vypnutí a vytvoření ochranného štítu v naprosto rekordním čase.3D technologie je určena především pro potřeby pleti před zvláštními příležitostmi nebo jako velmi efektivní anti-age kúra.Poskytne několikanásobný efekt z hlediska kosmetického botoxu, vysokého liftingu, korekce vrásek, modelování kontur, viditelného omlazení a maximální ochrany, který na pleti přetrvá a je citelný po několik hodin.Kombinace účinných složek - glukan biopolymerů s 3D strukturou, glykopolymerů, Tensinu® a kyseliny laktobionové - zajišťuje cílený a komplexní 3-úrovňový účinek proti stárnutí. Vrásky jsou vyplněny a je výrazně korigována snížená pružnost, ztráta objemu pokožky a stejně tak klesající tendence kontur.


...

BIODROGA Bioscience Institute

MICRO-NEEDLING METHOD

Speciální kosmetologická metoda prováděná přístojem Beauty Derma Roller s mikro-jemnými jehličkami je jemnější alternativou Medical Needlingu. Beauty Derma Roller vytvoří v pokožce jemné mikro-kanálky. Mikro-kanálky zajistí bezproblémové vniknutí koncentrovaných složek z aplikovaných pleťových sér přímo až do nejnižších vrstev epidermu. Dočasně vzniklé mikro-kanálky se opět zcela zacelí. Pokožka urychlí své regenerační procesy, posílí tvorbu nových buněk, navýší kolagenovou syntézu a přirozenou tvorbu kolegenu, elastinu i kyseliny hyaluronové. Vlastní schopnost pleti vázat hydrataci je výrazně podpořena. Metoda Micro-needling je velice účinná a určena: -  k redukci naznačených linií i hlubokých vrásky -  proti ztrátě elasticity kůže -  pro navýšení odolnosti pokožky -  k zabránění atrofie kůže -  pro oddálení předčasného stárnutí -  ke korekci pigmentových nerovností a hyperpigmentace -  pro hrubou, nerovnou strukturu pleti-  pórovitá, mastná pleť -  pro pórovitou, mastnou pokožkou -  k redukci povrchových jizviček (po akné atd) nebo ke korekci strií      


...

BIODROGA Bioscience Institute

SK BOOSTER ANTI-AGE TREATMENT

Vysoce efektivní anti-age ošetření intenzivně pečuje především o zralou, náročnou pleť. Zaměřuje se dále na pokožku trpící hormonálními výkyvy a na předčasně stárnoucí pleť neodpovídající aktuálnímu biologickému věku. Aktivuje důležité regenerační pochody pokožky a přirozené procesy obnovy kožních buněk tak, aby nedocházelo k jejich kolísání, extrémnímu zrychlení či naopak k výraznému zpomalení. SK Booster Anti-Age ošetření dohlédne, aby veškeré funkce pokožky probíhaly ve zcela správném, přirozeném rytmu. Koncentrované produkty řady SK Booster, které se při tomto velmi účinném ošetření aplikují, kombinují anti-age efekt peptidů, anti-oxidační účinek vitamínů a revitalizační péči kyselin. Navýší přirozenou komunikaci kožních buněk a podpoří jejich dostatečný růst. Zapojí se velmi aktivně do jednotlivých regeneračních procesů, aktivují dostatečnou tvorbu kolagenu, elastinu i kyseliny hyaluronové. Celkově toto anti-age ošetření výrazně redukuje vzhled jemných, naznačených linií a retušuje i vyplňuje hluboké a mimické vrásky. Zpevní obličejové kontury, vypne strukturu pleti a zpomalí procesy předčasného stárnutí. Komplexně má toto ošetření antistresový účinek propojený s velmi podobným a téměř srovnatelným efektem "botox" péče. Nabízí okamžitě viditelnou i citelnou optimalizaci vzhledu pleti.


...

BIODROGA Bioscience Institute

BIOENERGETIC SPECIAL ANTI-AGE LIFT TREATMENT

Bioenergetické ošetření určené pro zralou pokožku s viditelnými projevy stárnutí, která je ovlivněna hormonálními faktory. Poskytuje pleti kompletní anti-aging, aktivuje správnou tvorbu kolagenu a posiluje přirozenou elasticitu, pevnost i hustotu pokožky. Zajistí pleti kosmetický mini lifting, zpevní kontury a redukuje jemné i hluboké vrásky. BIODROGA MD BALANCING masáž s harmonizujícím efektem dodá zralé pleti vitalitu a intenzivně omladí její vzhled. Součástí tohoto ošetření může být i elektro-akupunktura prováděná přístrojem Energy Activator, která do hloubky aktivuje jednotlivé body akupunktury a výrazně tak zvýší výsledný efekt kosmetického ošetření.


...

BIODROGA Bioscience Institute

ANTI-AGE EGF/R LIFTING TREATMENT

Profesionální ošetření s anti-age produkty řady EGF/R


Získávejte informace přímo do vaší schránky