...

BIODROGA Bioscience Institute

BODY SPA ENERGIZING TREATMENT

Profesionální ošetření těla, zábal a masáž s produkty BODY SPA ENERGIZING je zacíleno na pokožku žen i mužů postrádající energii, hydrataci a vykazující předčasné projevy stárnutí. Podpoří veškeré funkce důležité pro obnovu a regeneraci. Doplní chybějící zásoby vody, zjemní přesušené linie a dodá pokožce těla sílu a vláčnost.


...

BIODROGA Bioscience Institute

AVOCADO & SILK EXTRA RICH BODY WRAP

Profesionální anti-age ošetření těla se zaměřuje na pokožku žen i mužů s nedostatkem hydratace, s projevy předčasného stárnutí a s přesušenou strukturou. Okamžitě koriguje tyto deficity. Dokáže siluetu těla zpevnit a také je silným antioxidantem. Podpoří tak přirozené funkce ochrany, odolnosti i obranyschopnost pokožky těla.


...

BIODROGA Bioscience Institute

BODY SPA PERFORMANCE DETOXIFYING & ANTI-CELLULITE TREATMENT

Profesionální ošetření těla, zábal a masáž s produkty BODY SPA PERFORMANCE se soustředí na pokožku žen i mužů, která vykazuje stres, vypětí a viditelnou zvýšenou zátěž vyvolanou hormonálním kolísáním a nestabilitou lymfatického systému. Velmi účinně koriguje již vzniklá poškození a deficity, jako je celulitida, nerovnoměrná struktura povrchu pokožky a její zvýšená ochablost. Funguje také velmi účinně jako prevence vzniku veškerých těchto projevů. Podpoří správnou obnovu kožních buněk, stimuluje mikrocirkulaci a metabolismus a dohlédne nad přirozenými procesy regenerace. Podporuje detoxikaci a posiluje odvodnění. Koriguje shlukování tukových buněk a působí jako silný antioxidant. Viditelně zpevní a formuje siluetu těla a zvyšuje pružnost pokožky.


...

BIODROGA Bioscience Institute

BODY SPA RELAXING ANTI-AGE TREATMENT

Profesionální ošetření těla, zábal a masáž s produkty BODY SPA RELAXING nabízí zejména stresované pokožce žen i mužů naprostou relaxaci. Zaměřuje se na předčasné projevy stárnutí a přesušené lokality. Vyrovná obsah vody a vlastního lipidového spektra. Stimuluje kmenové buňky a celkově obnovu i regeneraci. Dokáže si poradit se stresem, hydratovat a postará se o vyhlazený, neporušený obraz pleti bez viditelných poškození a deficitů.


...

BIODROGA Bioscience Institute

AROMA-ALGAE BODY WRAP

Profesionální detoxikační ošetření těla je určeno pro nedostatečně zpevněnou pokožku žen i mužů a koriguje projevy celulitidy. Postará se o odvod balastních látek a dokáže redukovat otoky zejména dolních končetin. Poskytuje tak intenzivní uvolňující efekt. Viditelně formuje kontury těla, podporuje elasticitu a zpevňuje strukturu pokožky.


Získávejte informace přímo do vaší schránky