REPAIR & PROTECT

Regenerace a přirozená schopnost opravy jsou důležité pleti vlastní schopnosti, které fungují zejména v boji proti stárnutí.

 

Pleť je během dne vystavena stresujícím faktorům, jejichž vliv poškozuje buňky a spouští procesy stárnutí. Za to je nejvíce zodpovědný UV stres, který snižuje odolnost pokožky a její schopnost obnovy. Pleť je ve stavu aktivity a zvýšené obranyschopnosti, která ji může vyčerpat. Proto by měla být každodenně chráněna, a to nejlépe opravně-ochrannými produkty s obsahem SPF. Ochrana před UV zářením by se měla stát každodenní samozřejmostí jako součást prvním kroku v péči o pleť, a to v podobě denního produktu z řady Repair & Protect.

 

V průběhu noci je pleť naopak schopna rozvinout přirozené reparační mechanismy, protože je ve stavu relaxace. Při něm se zotavuje a regeneruje z denního stresu.

Její schopnost regenerace a opravy je vysoká, ale pokud je míra stresu působící přes den enormní, je nezbytné pleť v jejím samo-regeneračním úsilí přes noc podpořit. K tomuto významně napomůže produkt Repair & Protect s opravně-obnovující funkcí určený k večerní aplikaci.

 

ZÁKLAD PRODUKTOVÉ RECEPTURY tvoří:

SCHWARZWALD komplex, tvořený extraktem z mechu & kapradiny & černého bezu, navyšuje vlastní odolnost pokožky, dohlédne na její přirozené ochranné funkce, regeneraci, rovnováhu a vitalitu.

 

Ceramidy

Přirozeně se vyskytují v pleti a tvoří součást kožní bariéry. Jejich doplnění chrání pokožku před přesušením a dehydratací.

 

Repair Complex

Aktivně podporuje opravné mechanismy a regenerační systémy pokožky. Pomáhá tak udržovat její zdravé funkční prostřední i optimální rovnováhu.

Ochranné & opravné produkty řady Repair & Protect zajistí pleti:

  • okamžitou aktivní ochranu proti stresu, včetně UV zátěže
  • podporu vlastních procesů regenerace a opravy
  • posílení kožní bariérové funkce
  • dostatečné množství kolagenu
  • optimální obsah hydratace a lipidů
  • navýšení vlastní odolnosti a obranyschopnosti
  • ochranu před předčasným stárnutím
  • vysokou prevenci proti vzniku hyperpigmentace 

Získávejte informace přímo do vaší schránky