MOISTURE & BALANCE

Hydratace je důležitý proces, na kterém se podílí několik přirozených faktorů pleti.

Hydro-lipidový film společně s kyselým ochranným pláštěm a kožní bariérou chrání pokožku před dehydratací a následným poškozením, jako je přesušení a podráždění.

Pokožka sama vytváří mnoho látek důležitých pro rovnováhu hydratace. Zejména kyselina hyaluronová je zodpovědná za hospodaření s vodou, ale také kolagenová vlákna mají vlastnost vázat vlhkost. Udržují tak pokožku pružnou a stabilní. 

Na stav hydratace má vliv několik faktorů. Jedná se především o životní styl, přemíru stresu, zatěžující vnější vlivy, pobyt v klimatizovaném prostředí, ale také nesprávné čištění pleti nebo neadekvátně zvolené pečující produkty. 

Pleť na tyto zatěžující faktory reaguje různými změnami a deficity, zejména tvorbou vrásek ze sucha, vznikem šupinatých ložisek až zvýšenou sensitivitou spojenou s projevy podráždění. 

Je proto nutné dopřát pleti trvale vyváženou úroveň hydratace, abychom zachovali plně funkční přirozeně probíhající systémy pokožky. 

Hydratačně-antioxidační řada MOISTURE & BALANCE je odpovědí na požadavky pleti, která se ocitla mimo svou hydro-lipidovou rovnováhu.

ZÁKLAD PRODUKTOVÉ RECEPTURY tvoří:


SCHWARZWALD komplex, tvořený extraktem z mechu & kapradiny & černého bezu, navyšuje vlastní odolnost pokožky, dohlédne na její přirozené ochranné funkce, regeneraci, rovnováhu a vitalitu. 

Kyselina hyaluronová

Hraje významnou roli v hydrataci pleti a působí proti spuštění procesů předčasného stárnutí.

 Cica

Rostlinný extrakt funguje jako antioxidant a chrání tak pleť před stresovými faktory.

Postará se o tyto důležité efekty:

  • doplní zásoby vody
  • dohlédne na správnou hydro-lipidovou rovnováhu
  • posílí syntézu kyseliny hyaluronové a tvorbu kolagenu
  • aktivuje obranyschopnost a odolnost pleti
  • nastaví optimální průběh procesu obnovy buněk
  • koriguje přesušení a pocity pnutí
  • redukuje vrásky ze sucha

Získávejte informace přímo do vaší schránky