PREMIUM SELECTION

Náročná, zralá pleť již prošla několika životními fázemi.

Je schopna se individuálně vyrovnat se stresem a zatížením. Dokáže sama, v klidovém nastavení, do určité míry adekvátně fungovat, odpovídat a reagovat.

Míra těchto reakcí a odpovědí se odvíjí od síly aktuální energie dané pleti, která plně závisí na stupni jejího zatížení.

Mnohočetné zatěžující faktory přicházejí z vnějšího prostředí i z vnitřního nastavení celého organismu.

Pokud je zralá pleť stresována přespříliš, dokáže poměrně rychle snížit aktivitu svých funkcí, protože se brzy oslabí a vysílí.

Její vzhled se dokáže téměř v okamžiku změnit od pěstěné zralosti až ke křehkosti a vyčerpanosti.

Zralá pleť vyžaduje vyšší podporu a nový impuls, ze kterých může okamžitě čerpat a těžit. Potřebuje doplnit energii, znovu nalézt sílu a nastavit rovnováhu pro optimální fungování všech procesů a systémů.

 

Prémiová anti-age péče PREMIUM SELECTION přinese zralé, náročné pleti okamžitý přísun energie a uvede ji zpět do přirozené harmonie.

SCHWARZWALD komplex, tvořený extraktem z mechu & kapradiny & černého bezu, navyšuje vlastní odolnost pokožky, dohlédne na její přirozené ochranné funkce, regeneraci, rovnováhu a vitalitu.

 

Wonder Lifting komplex obsahující extrakt z mnišského pepře & peptidy aktivuje hydrataci, obnovu buněk a syntézu kolagenu i kyseliny hyaluronové. Navyšuje pružnost a pevnost pleti, redukuje vrásky a zajistí formované, pozvednuté, kontury obličeje.

 

24 karátové zlato ve formě jemných částeček dokáže odrážet a lámat dopadající světlo, podpoří tak rovnoměrně vyhlazený, jemnější vzhled pleti.

 

Plnospektrální kyselina hyaluronová posiluje vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové v pleti. Vyplňuje hloubku vrásek a podporuje správnou pevnost i elasticitu.

 

Olejový komplex složený z mandlového & kokosového & hroznového & buriti oleje působí jako silný antioxidant, navýší tvorbu kolagenu a elastinu a doplní lipidové spektrum. Má hydratační účinek a zprostředkuje pleti pružnou strukturu.

Nastaví optimální rovnováhu všem důležitým procesům zralé pleti:

» posílí ochranu & odolnost & imunitní systém & hydrataci

» podpoří obnovu buněk & koloběh regenerace & tvorbu složek pleti

 

Redukuje tak viditelné, již více prokreslené známky stárnutí, které jsou se zralostí pleti spojené.

I zralá pleť se tak může cítit naprosto komfortně a užívat si přirozené krásy a jemnosti.

Získávejte informace přímo do vaší schránky