SUN

UV ZÁŘENÍ – FAKTOR STÁRNUTÍ PLETI č. 1


Až 80 % všech viditelných procesů stárnutí pleti

je výsledkem příliš vysoké úrovně UV zátěže bez dostatečné ochrany.

Pleť snižuje své procesy obranyschopnosti, odolnosti, imunity a ochrany, cože vede k poklesu tvorby buněk, lipidů, kolagenu i kyseliny hyaluronové. Výsledkem je přesušení, podráždění, začervenání, přecitlivělosti, alergickým reakcím až k solární dermatitidě. Pokožka následně spouští procesy stárnutí, zejména ve formě vrásek a pigmentových skvrn.


Antistresová, vysoce ochranná péče SUN je silným antioxidantem, zajistí pleti v průběhu UV zátěže ochranu před stresem, zabrání vzniku dehydratace, přesušení i pigmentace nedovolí pokožce spustit procesy předčasného stárnutí.

ZÁKLAD PRODUKTOVÉ RECEPTURY tvoří:

Systém UVA & UVB filtrů

Okamžitě absorbuje dopadající UVA a UVB záření, zajistí pleti vysokou ochranu před UV stresem vytvořením ochranného štítu. Zabrání poškození buněk, zamezí vzniku deficitů a nedovolí spuštění procesů předčasného stárnutí.

 

Anti-Ox komplex

Anti-oxidační komplex složený z vitamínů C & E & B3 je schopen zachytit volné radikály. Chrání pokožku před oxidativním stresem a zabrání poškození buněk. Zesiluje schopnost pokožky vázat hydrataci a působí proti vzniku hyperpigmentace.


Nízkomolekulární kyselina hyaluronová

Udržuje optimální přirozenou tvorbu kyseliny hyaluronové v pokožce. Vyplní pleť, podporuje její pevnost i elasticitu a má udržitelný redukční efekt proti vráskám.

  • chrání pleť před UV zátěží při běžných denních aktivitách i při intenzivním slunění
  • stimuluje přirozenou obnovu a regeneraci pleti
  • navyšuje pleti vlastní schopnost opravy
  • dokáže redukovat a zklidnit projevy přecitlivělosti
  • doplní zásobníky hydratace
  • předchází vzniku a tmavnutí pigmentových skvrn

Získávejte informace přímo do vaší schránky