EYE CONTACT

Oblast kolem očí je jednou z nejtenčích lokalit lidské kůže. Obsahuje menší množství kolagenových a elastinových vláken. Kromě toho má také méně podkožní tukové tkáně, proto je její schopnost ukládat hydrataci velmi omezena.

Postupem času se pleť se stává ještě tenčí a přísun živin je nepravidelný.


Pleť očních víček extrémně citlivě reaguje na řadu vnějších vlivů, zejména na UV stres, který zanechává v této oblasti viditelné stopy mnohem rychleji než v jiných oblastech pokožky.

Oční oblast je soustavně mechanicky extrémně namáhána, protože ji neustále udržují v pohybu mimické svaly.

Dalším stresorem může být každodenní ne příliš šetrné odličování a nesprávná péče o tyto partie, které mohou pleť systematicky poškozovat.


Oblast očních partií vyžaduje delikátní a velmi specifický způsob ošetření.


Speciální řada produktů EYE CONTACT se cíleně zaměřuje na pleť v oblasti očních partií, která se vlivem určitých faktorů ocitla v disharmonii.

ZÁKLAD PRODUKTOVÉ RECEPTURY tvoří:

Derma Membrane komplex

Systém složek tvořený zejména lipidy zajišťuje jemnou, lehce vstřebatelnou texturu daného produktu. Je pletí velmi dobře přijímán a podpoří přirozenou tvorbu lipidů v pokožce. Chrání před přesušením a projevy přecitlivělosti.


Anti-stresový & Periorbital komplex

Kombinace extraktů revitalizuje namáhanou, stresovanou a unavenou pleť očních partií. Redukuje oční stíny i tmavé kruhy, mírní únavu i otoky a účinně koriguje vrásky.


  • postarají se o rovnováhu jednotlivých funkcí
  • posílí procesy ochrany, odolnosti a obranyschopnosti
  • nastaví správnou obnovu buněk
  • redukují projevy přecitlivělosti
  • korigují linie ze sucha a vrásky
  • pozvedají oční víčka
  • oddálí procesy stárnutí

Získávejte informace přímo do vaší schránky