SKIN BOOSTER

Naše pleť je soustavně vystavena stresovým faktorům. Může tak vykazovat rozličné deficity a reakce: sensitivitu, přesušení, rozšířené kapiláry, kuperózu, rosaceu, pigmentové skvrny, dehydrataci, problematický, nečistý obraz, předčasné stárnutí, zejména vrásky a pokles kontur…

 

Při stavu disharmonie se mění prostředí uvnitř i na povrchu pleti. Toto je nutné okamžitě, cíleně a co nejrychleji řešit, aby se pleť nedostala zcela mimo svou rovnováhu. Důležité je vyrovnat její vlastní procesy i systémy a s tím také bezprostředně související přirozenou hodnotu pH.

 

Nejlépe zde zafungují pleťová séra, a to s ohledem na jejich unikátní konzistenci a koncentraci. Mají obecně ze všech kosmetických produktů nejsilnější schopnost proniknout do nitra pleti a řešit tak dané reakce okamžitě. Nejintenzivněji tak přispívají k trvalému zlepšení stavu pleti.

 

Posilující pleťová séra SKIN BOOSTER se zcela cíleně zaměřují na aktuální nároky pleti a poskytují maximální přínos pro příslušnou situaci pokožky. Jejich mírně kyselé pH je pokožce velmi prospěšné.

 


Specifická kyselina & aktivní složky

Každé pleťové sérum obsahuje unikátně vybranou kyselinu ve spojení s aktivně působícími složkami v přesně dané koncentraci.

  • významně přispívají k řízení pH pleti
  • posilují přirozenou kožní bariéru
  • navyšují odolnost
  • povzbuzují regenerační funkce pokožky
  • podporují zdravý mikrobiom

Získávejte informace přímo do vaší schránky