...

BIODROGA Bioscience Institute

ENERGY TREATMENT

Profesionální ošetření s textilní vlízovou energizující maskou a ampulkou se zaměřuje na unavenou, stresovanou pleť žen i mužů s projevy předčasného stárnutí. Doplní zásoby energie, hydratuje a podpoří dostatečnou tvorbu kolagenu. Postará se o redukci nevýraznosti a bledosti, zajistí pevnější a pružnější strukturu pleti a sjednotí její reliéf. Dokáže pleť posílit v odolnosti a obranyschopnosti.


...

BIODROGA Bioscience Institute

BLUE ORCHID MOISTURE TREATMENT

Profesionální ošetření s textilní vlízovou hydratační maskou a ampulkou je tím pravým impulsem pro vysílenou pleť mužů i žen. Navýší její ochranné funkce a obranyschopnost a pomůže jí reagovat na působící vnější zátěž, neboť je silným antioxidantem. Koriguje jemné linie ze sucha a možná přesušení. Dokáže zpomalit procesy předčasného stárnutí a podpoří zdravý sjednocený tón pokožky.


...

BIODROGA Bioscience Institute

WHITE TRUFFLE ANTI-AGE TREATMENT

Profesionální ošetření s textilní vlízovou anti-age maskou a ampulkou je určeno pro pleť žen i mužů, která vykazuje projevy předčasného stárnutí neodpovídající aktuálnímu věku. Dokáže pleť opět vrátit do formy, redukovat deficity a napravit lehká poškození. Soustředí se na veškeré její procesy včetně správné obnovy buněk. Nabízí pleti podporu, oživení a jemně ji detoxikuje.


...

BIODROGA Bioscience Institute

LIP ANTI-AGE TREATMENT

Profesionální ošetření a anti-age masáž je zaměřena na specifické požadavky oblasti rtů. Dokáže korigovat známky stárnutí, zejména jemné linie ze sucha, svislé vrásky prokreslené v retní kontuře a povislé ústní koutky. Jemně navyšuje objem rtů a podporuje pocit vyplněnosti. Redukuje přesušení, popraskání, přecitlivělost i podráždění. Chrání rty před vnějšími stresovými vlivy tak, aby nedocházelo k jejich diskomfortu.


...

BIODROGA Bioscience Institute

EYE ANTI-AGE TREATMENT

Profesionální péče a antistresová masáž nabízí řešení pro několik specifických deficitů v oblasti dámských i pánských očních partií. Redukuje jemné vějířkovité linie, hlubší vrásky, otoky i tmavé kruhy. Zpevňuje povislá oční víčka a celkově tyto partie vypíná. Dokáže naprosto odstranit únavu a vyčerpanost. Zpomalí procesy stárnutí a podpoří přirozené obranné reakce pleti i její odolnost. Doplní hydrataci a podpoří jemný vyhlazený vzhled.


...

BIODROGA Bioscience Institute

ALGAE MATRIX TREATMENT

Profesionální ošetření s maskou s obsahem mořských řas, která je lehkými hladivými tahy vmasírována do pleti. Je silným zklidňujícím a hydratačním aspektem. Postará se o všechny typy pleti včetně pokožky citlivé, u které dokáže zjemnit projevy podráždění na minimum. Pleť nasytí porcí hydratace, koriguje přesušení a dokáže si poradit s jemnými vráskami i hlubšími liniemi ze sucha.


...

BIODROGA Bioscience Institute

PURE COLLAGEN PADS CARE

Profesionální ošetření s maskou s obsahem čistého kolagenu je určeno pro pleť, která postrádá pevnost a elasticitu. Zajistí maximální přísun chybějícího kolagenu s dlouhotrvajícím efektivním účinkem. Pleť je jakoby vyplněna zevnitř. Dochází k redukci vrásek, vyhlazení struktury pleti a k podpoře celkově vypjatějších linií obličeje.


Získávejte informace přímo do vaší schránky