REPAIR + CELL PROTECTION

V každé životní fázi a v různých situacích, kdy na pleť působí vnější faktory, se aktivují její přirozené obranné, ochranné a regenerační mechanismy. Energie mechanismů je dostačující, je-li síla zátěže úměrná. Pokud je pleť zatěžována nadměrně, pak se její vlastní systémy oslabí. Nedokáže tak účinně hospodařit se svými zásobami energie a neubrání se působícím volným radikálům, které napadají její zdravé buňky.


Obnovující & anti-oxidační řada REPAIR + CELL PROTECTION je vytvořena pro pokožku vystavenou vnější, zejména klimatické zátěži. Eliminuje působení UV stresu, vysokých i nízkých teplot, sucha, horka i mrazu. Dodá stresované, zatěžované pleti aktivní ochranu, podpoří její vlastní schopnost regenerace a imunitní systém. Intenzivně pracuje s nově vzniklými kmenovými buňkami a zabrání jejich poškození. Dokáže redukovat již vzniklé deficity a poškození pokožky způsobené vnějšími vlivy.

BIOACTIVE REPAIR COMPLEX

Dohlédne na správně fungující systémy pokožky v období zvýšené zátěže vnějšími, stresujícími faktory.

Základem komplexu jsou tyto složky:

1. Phytocell Tec™ Alp Rose

Extrakt z kmenových buněk z listů alpských růží se řadí mezi velmi účinné anti-age složky. Chrání kmenové buňky pokožky před klimatickým stresem, minimalizuje dehydrataci a zabraňuje vzniku poškození kožních buněk i pleti. Eliminuje linie i vrásky a dodá pokožce důležitý ochranný štít.

2. Repair Complex

Ochrání pleť před vnějšími vlivy, zejména UV stresem. Zabraňuje jejímu poškození a předchází předčasnému stárnutí. Aktivuje přirozenou funkci obnovy kožních buněk, které byly dlouhodobě vystaveny zátěži či poškozeny a podporuje pokožky vlastní schopnost opravy až o 30 %.

 1. PŘED VYSTAVENÍ PLETI ŠKODLIVÝM FAKTORŮM:

Připraví pleť a navýší její obranyschopnost před vystavením škodlivým faktorům a klimatické zátěži tak důkladně, aby při působení agresivních vlivů reagovala na veškerý dopadající stres přiměřeně a vyvarovala se projevům přecitlivělosti i podráždění. Současně tak předchází jejímu poškození i projevům předčasného stárnutí.

2. PŘI VYSTAVENÍ PLETI ŠKODLIVÝM FAKTORŮM:

V čase, kdy je pleť přímo zatěžována stresovými, vnějšími vlivy, dohlédnou na obnovu kožních buněk a veškeré její mechanismy, zejména hydratační koloběh, tvroba kolagenu... Podpoří tvorbu látek přirozeně vznikajících v kůži, jako je elastin, kolagen nebo kyselina hyaluronová, které jsou důležité pro zdravý, vitální vzhled pleti. Posílí vlastní ochranný systém pleti. Nedovolí agresivnímu proniknutí volných radikálů ke zdravým buňkám a spuštění procesů předčasného stárnutí.

3. PO VYSTAVENÍ PLETI ŠKODLIVÝM FAKTORŮM:

Redukují do jisté míry již vzniklá poškození kožních buněk a následné viditelné dopady na vzhledu pokožky, které vznikly z důvodu nedostatečné podpory pleti ve fázi před a při ovlivnění vnějšími faktory. 

 

Získávejte informace přímo do vaší schránky