PERFECT AGE FORMULA

Hormonální nerovnováha spojená s menopauzou nastává u každé ženy ve zralém věku v individuálně daném čase a rozdílné intenzitě. 

Disharmonie hormonů předcházející menopauze a restrukturalizace ženské hormonální rovnováhy v samotném průběhu tohoto cyklu se velmi záhy projevuje změnami uvnitř pleti. Dochází ke snížení tvorby kolagenu i elastinu, ke zpomalení buněčného dělení, k nedostatku okysličení a k nerovnováze hydratace.

Probíhající změny v hormonálním spektru uvnitř zralé pleti související s menopauzou se postupně také zrcadlí na samotném povrchu pokožky. Dochází k ubývání hustoty, pevnosti, objemu a pružnosti pleti. Nejběžnějším projevem jsou prohlubující se linie a vrásky. Vrásky však nezpůsobují to, že náš vzhled se jeví poněkud starším dojmem. Tento pocitový i zrakový vjem způsobuje ochabování obličejových svalů a pokožky samotné, která následuje sílu gravitace. Pleť je nedostatečně vypnutá a kontury obličeje jsou nesouměrné. Tzv. „sagging“ neboli ochabování kontur obličeje je znatelný zejména v oblasti brady, tváří a krku. Celkově se postupně mění tvar obličeje z mladistvě formovaného tvaru „V“ na tvar obličeje „A“ se sestupujícími konturami.

Tyto procesy přirozeně probíhající v pokožce nejsou zcela úplně vylučitelné. Příznaky času a hormonálně podmíněné změny však lze podchytit, ovlivnit a účinně redukovat. Míra redukce je odvislá od okamžiku načasování a také správně zvolené péče, která se cíleně zaměřuje na tyto deficity.


Aktivující řada PERFECT AGE FORMULA poskytuje zralé pleti stresované hormonální nestabilitou vysoce účinnou podporu. Nedovolí, aby se její zásoby energie vyčerpaly a dohlédne na veškeré procesy pokožky fungující v maximálně možném výkonu.

 

 

 

 

 

 

BIOACTIVE RESTRUCTURING COMPLEX

Redukuje změny způsobené hormonální nestabilitou. Stimuluje vlastní produkci kolagenu. Bojuje proti uvolněným rysům obličeje a ztrátě pružnosti. Působí jako silný V lifting. Komplexně posílí pevnost, elasticitu i hustotu pleti a dodává jí na objemu.

Základem komplexu jsou čistě přírodní složky:

1. Extrakt z mnišského pepře

Získává se z plodů léčivé rostliny Vitex Agnus-Castus. Redukuje výrazné změny uvnitř pleti vznikající na podkladě klesající hladiny hormonů. Přispívá k navýšení regenerační schopnosti pleti a působí na vznik nových kolagenových vláken. Posiluje pružnost i pevnost pokožky a hladinu hydratace.

2. Biopeptidy

Bioaktivní tripeptidy a tetrapeptidy mají stimulační efekt na syntézu kolagenu. Podporují tak jeho dostatečnou tvorbu. Poskytují pleti pružnost a redukují hloubku vrásek.


Další účinné látky:

BUNĚČNÝ EXTRAKT Z MECHU

Je získáván z biotechnologicky vyprodukovaného mechu. Posiluje bariérovou funkci kůže, optimalizuje její odolnost a obranyschopnost proti působícím stresujícím vlivům. Podporuje balanci v hydratační sféře.

KYSELINA HYALURONOVÁ

Tato kyselina přirozeně vzniká uvnitř pleti. Její obsah v pokožce však s přibývajícím věkem markantně klesá. Doplněním kyseliny prostřednictvím textury produktů dochází k navýšení jejího podílu v pokožce. Pleť přijme tuto složku za svou a okamžitě dokáže s tímto obsahem pracovat. Dochází tak k posílení přirozeného hydratačního faktoru kůže. S tím je spojená redukce přesušení a viditelných známek stárnutí. Pleť je současně ochráněna před oxidačními vlivy a ataky volných radikálů.

 

 

 

 

 

 

 • korigují změny způsobené disharmonií hormonální sféry
 • zesilují přirozenou odolnost, obranyschopnost a imunitu pokožky
 • posílí obnovu buněk
 • podporují vznik nových kolagenových vláken
 • navýší tvorbu kolagenu
 • zajistí balanci hydratačního koloběhu a lipidového spektra
 • bojují s klesajícími konturami obličeje
 • působí jako silný V-lifting
 • zabraňují ztrátě elasticity
 • navýší pevnost, objem a hustotu pleti
 • redukují naznačené linie i hluboké, vklesnuté vrásky včetně vrásek mimických
 • nedovolí enormnímu spuštění procesů hormonálně podmíněného stárnutí

Získávejte informace přímo do vaší schránky