BIODROGA

CLEANSING PEELINGS & EXFOLIATORS

Mikrodermabraze peeling 75 ml

Micro-Dermabrasion

kosik

Kosmetika:
o_mineraloele_en.png dermatologisch_en.png o_tierrinhalt_en.png
...

Mikro-dermatický mechanický peeling s brusnými mikrokrystaly je určený pro všechny typy pleti, s výjimkou pokožky extrémně citlivé, pleti s rozšířenými žilkami, ekzematickými projevy a se zaníceným akné. Zjemňuje linie a vrásky, povrchové jizvy i hyperpigmentové skvrny. Zajistí okamžitou obnovu pleti, výrazně zjemní její strukturu a viditelně pokožku omladí. Obsažená složka Sheabutter, známá jako bambucké máslo, má vysoký obsah mastných kyselin, vitamínů a látek s biologickou aktivitou. Změkčuje, zvláčňuje a chrání pokožku. Podporuje přirozenou obranyschopnost kůže, zabraňuje jejímu přesušení a celkově působí blahodárně na dostatečnou hydrataci i regeneraci. 

Aplikace: Nanést nejlépe večer na vyčištěnou, lehce navlhčenou pleť obličeje, krku a dekoltu. Špičkami prstů jemně rozmasérovat, maximálně po dobu tři minuty, důkladně smýt dostatečným množstvím vody. Neaplikovat na oční partie. Udržovat mimo dosah dětí.

Alespoň tři dny po aplikaci peelingu je nutné vyvarovat se intenzivnímu slunečnímu záření a aplikovat na pleť pečující produkt s vyšším světelným faktorem, nejméně SPF 15.

 

ŽÁDNÉ MINERÁLNÍ OLEJE

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

ŽÁDNÉ ŽIVOČIŠNÉ SLOŽKY