BIODROGA

CLEAR+

Kyselinové obnovující sérum pro nečistou pleť 30 ml

Skin Resurface Acid Serum Impure Skin

kosik

Kosmetika:
o-farbstoffe_en.png o_tierrinhalt_en.png ohne_silikon_en.png o-pegs_en.png o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png o-emulgator_en.png o_duft_en.png dermatologisch_en.png saeuren_en.png
...

Sérum s obsahem vysoce procentních kyselin představuje novou metodu kosmetické péče, která kombinuje exfoliační účinek s podporou správné obnovy pleti. Je tedy adekvátní náhradou za běžně používaný peeling se silnějšími vlastnostmi a proniká do hlubších vrstev pokožky. Dopřeje nečisté, problematické pokožce, která trpí záněty, lesklým povrchem, pupínky, rozšířenými póry a dalšími nežádoucími projevy, důkladné pročištění a revitalizaci. Obsahuje přesně provázanou kombinaci kyselin sestavenou z kyseliny mléčné, glykolové a salicylové. Odstraňuje odumřelé kožní buňky, zajistí dostatečnou tvorbu nových kožních buněk a jejich bezproblémové proniknutí na povrch pleti. Má výrazný antibakteriální efekt. Urychluje hojení zánětů a pupínků a předchází jejich další tvorbě. Výrazně také koriguje pórovitost, zjemňuje linie i vrásky a lehce redukuje hyperpigmentaci. Sérum posiluje přirozenou ochrannou bariéru pokožky a napomáhá k celistvé struktuře pleti bez viditelných nedostatků. Není určeno pro citlivou pleť.

Jedná se o koncentrovaný produkt. Konzultujte jeho aplikaci s odborníkem v kosmetickém salonu Biodroga či na našich telefonních kontaktech.

ŽÁDNÁ BARVIVA

ŽÁDNÉ ŽIVOČIŠNÉ SLOŽKY

ŽÁDNÉ SILIKONY

ŽÁDNÉ POLYETHYLENGLYKOLY ( PEG )

ŽÁDNÉ PARABENY

ŽÁDNÉ MINERÁLNÍ OLEJE

ŽÁDNÉ EMULGÁTORY

ŽÁDNÉ VŮNĚ

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

S OBSAHEM KYSELIN