BIODROGA

GOLDEN CAVIAR

Kaviárový koncentrát 7x2 ml

Golden Caviar Concentrate

kosik

Kosmetika:
dermatologisch_en.png anti-oxidantien_en.png o_mineraloele_en.png o-parabene_en.png ohne_silikon_en.png m_hyualoron_en.png
...

Hydratačně-regenerační koncentrát naplněný ve skleněné ampuli se zaměřuje na pleť s výraznějšími projevy chronologicky daného a životním prostředím způsobeného stárnutí. Posílí jednotlivé přirozené procesy pokožky, podpoří obnovu kmenových buněk a odvrací dopady stresu. Navrací pleti elasticitu a pevnost, redukuje jemné i hluboké linie a vrásky a zpevní obličejové kontury. Ochrání před ztrátou hydratace, navýší produkci kolagenu a funguje jako antioxidant. Z.pomalí procesy předčasného stárnutí.

Aplikace: Nanést ráno/večer po důkladném čištění, popřípadě peelingu. Lehce koncentrát protřepat, opatrně odlomit jeho vrchní část, nejlépe s pomocí aplikátoru či překrytím papírovým ubrouskem. Důkladně vpracovat koncentrát do pokožky obličeje, krku a dekoltu. Pokračovat v další obvyklé péči.

Pro optimální, nejvyšší efekt na pleti je doporučena sedmidenní nepřetržitá aplikace koncentrátu jednou denně, ráno či večer.

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

S ANTI-OXIDANTY

ŽÁDNÉ MINERÁLNÍ OLEJE

ŽÁDNÉ PARABENY

ŽÁDNÉ SILIKONY

s KYSELINOU HYALURONOVOU