BIODROGA

ENERGY LUXURIOUS GRAPE

Energizující vlízová maska 1 ks

ENERGY Luxurious Grape Sheet Mask

kosik

Kosmetika:
dermatologisch_en.png anti-oxidantien_en.png o_mineraloele_en.png o-parabene_en.png ohne_silikon_en.png o_tierrinhalt_en.png m_hyualoron_en.png
...

Koncentrované sérum s revitalizačním a antioxidačním efektem naplněné do ultra jemného celulózového vlízu se zaměřuje na pleť postrádající energii s projevy stresu, únavy až vyčerpání. Hydratuje s dlouhodobým efektem, navyšuje tvorbu elastinu, kolagenu a kyseliny hyaluronové a posílí tvorbu energie přímo v kožních buňkách. Redukuje vrásky, zvyšuje pružnost pleti a zajistí obrysům obličeje pevné kontury. Dodá ztracenou energii, koriguje známky únavy, působí jako výrazný antioxidant a vykazuje antistresový efekt. Postará se o oddálení procesů předčasného stárnutí.


Celulózová textilie

100 % biologicky odbouratelný materiál vyrobený v Německu speciální tkací technologií s dodržením přísných hygienických norem. Je jedinečným nosičem účinných látek a vykazuje naprostou tolerantnost k pokožce i k životnímu prostředí.


Aplikace: Aplikovat po důkladném čištění, popřípadě exfoliaci pleti. Pro dosažení vyššího efektu nanést Energy Luxurious Grape koncentrát. Vyjmout masku z balení, rozložit a oddělit fólii od textilie. Textilii přiložit na pleť obličeje a jemně přitisknout. Nechat působit po dobu 10 – 20 minut. V balení masky vždy zůstává dostatečné množství pleťového séra, které lze aplikovat lehce na pleť horních víček, krku i dekoltu a také na rty. Lze jím ještě jednou provlhčit aplikovanou vlízovou masku. Po uplynutí doby působení odstranit masku a v případě potřeby vmasírovat zbývající vlhkost.

 

Efektivní tip pro horká a suchá období: V letních měsících dát masku před její aplikací na chladné místo, nejlépe do ledničky. Maska tak dodá pleti osvěžení a vitalitu.svěžení a vitalitu

.

 

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

S ANTI-OXIDANTY

ŽÁDNÉ MINERÁLNÍ OLEJE

ŽÁDNÉ PARABENY

ŽÁDNÉ SILIKONY

ŽÁDNÉ ŽIVOČIŠNÉ SLOŽKY

s KYSELINOU HYALURONOVOU

Získávejte informace přímo do vaší schránky