BIODROGA

CLEANSING

Čisticí olej 200 ml

Cleansing Oil

kosik

Kosmetika:
ohne_silikon_en.png o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png dermatologisch_en.png o_tierrinhalt_en.png
...

Jemný hydrofilní produkt, bez obsahu zatěžujících a dráždivých složek, je určen pro všechny typy pleti. Je mimořádně vhodný pro jemnou, tenkou, citlivou, podrážděnou a přesušenou pleť. také pro odlíčení očního make-upu. Má zklidňující účinky, odstraňuje nepříjemné pocity pnutí a redukuje přesušené partie. Obsahuje olej z jader meruněk a z ořechů macadamia, které jsou bohaté na vysoký podíl vitamínů a mastných kyselin. Působí na pokožku zcela blahodárně, zvláčňují a vyhlazují její povrch. Čisticí olej zachová pleti její přirozenou, biologickou rovnováhu.

Aplikace: U pleti citlivé a suché aplikovat na suchou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Lehce vmasírovat a poté navlhčenými prsty a dlaněmi emulgovat, smýt důkladně dostatečným množstvím vody. Při nanášení na smíšený typ pleti ještě před aplikací olej emulgovat s vodou v dlaních, nanést, vmasírovat a důkladně smýt.


Odstranění očního make-upu: Čisticí olej nanést na vodou navlhčený vatový tampón a přiložit na oční partie. Nechat působit a poté jemně stáhnout ke konečkům řas. Dočistit partie pod očima. Postup dle potřeby opakovat.

ŽÁDNÉ SILIKONY

ŽÁDNÉ PARABENY

ŽÁDNÉ MINERÁLNÍ OLEJE

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

ŽÁDNÉ ŽIVOČIŠNÉ SLOŽKY

Získávejte informace přímo do vaší schránky