salon img

Zlínský kraj

Beauty & relax studio


www-salon-zdenka-blahova.jpg

Zlínský kraj

Kosmetika


stepskydvur-web.jpg

Zlínský kraj

Štěpský dvůr

Krémy, výživná séra, pleťové masky... Čisté bylinkové vůně, rostlinné oleje a přírodní esence. Spoléhám na přírodu a její účinné látky. Vaše pleť bude krásná..


89web-scr-institut.jpg

Zlínský kraj

Kosmeticko Regenerační Institut


studio-d.jpg

Zlínský kraj

Studio D

Jsem Daniela Straková, majitelka, kosmetička a kadeřnice Studia D, nabízející harmonii těla i duše pro Vás. Profesionálním pohlazením se budete cítit nejen příjemně, ale odejdete s oduševnělým pocitem, že jste udělaly něco pro své vlasy, svou pleť i duši.


web-scr-institut.jpg

Zlínský kraj

Kosmeticko Regenerační Institut

Profesionální kosmeticko-zdravotnické zařízení pečující nejkvalitnějšími prostředky o Váš vzhled a skvělý pocit.


web-asr.jpg

Zlínský kraj

Kosmetika Ars

Vaše pleť odráží psychický stav, emoce i povahové vlastnosti. Nelze zastavit přirozený proces stárnutí, ale lze tento proces výrazně zpomalit a navíc získat i psychický efekt v podobě mladšího a příjemnějšího vzhledu. Naučíme Vás správně pečovat o Vaši pl


salon img

Zlínský kraj

Vítězslava Dalajková


beautycenter.jpg

Zlínský kraj

AMENITY WELNESS

Kosmetická ošetření jsou prováděna profesionálními produkty značky BIODROGA INSTITUT, která zajistí vysoký komfort pro všechny potřeby pleti a zaručí viditelný výsledek již po prvním ošetření.


bazenvm-masaze-web.jpg

Zlínský kraj

MASÁŽNÍ RELAXAČNÍ STUDIO

Zastavte se v každodenním shonu a vyberte si ze široké nabídky masáží které jsme pro vás připravili. Masážní relaxační studio nabízí svým klientům mnoho příležitostí k odpočinku a načerpání nových sil nejen pro své tělo, ale i duši. Našim cílem je, aby se zákazník cítil příjemně a odcházel od nás svěží, odpočatý a nabitý novou silou i energií.


Získávejte informace přímo do vaší schránky