...

Moravskoslezský kraj

ANNA PÍTROVÁ

Náš kosmetický salón je tu pro všechny, kteří si přejete vypadat krásně a mladistvě v každém věku.


...

Středočeský kraj

Kosmetika Nekovářová

V oboru kosmetička podnikám od roku 1990, v současné době můžete mé zkušenosti vyzkoušet u mě v provozovně.


...

Praha

Clinique Manés


...

Zlínský kraj

Beauty & relax studio


...

Praha

Salon Nefertiti

Naše nově otevřené relaxační centrum v Praze, jehož součástí je i solná jeskyně nové generace, uvítá každého, kdo touží vymanit se z každodenního stresu a zažít jedinečný pocit pohody a uvolnění. Nechte se opít tím skvělým pocitem ze sebe sama, tou radostí ze zdravé relaxace, na hony vzdálené pasivnímu sledování televize. Přijďte se podívat do naší unikátní solné jeskyně a vyzkoušejte na vlastní kůži její znamenité účinky!


...

Středočeský kraj

Markéta Šístková, SloveM

Kosmetické ošetření BIODROGA INSTITUT a BIODROGA MD


...

Zlínský kraj

Kosmeticko-Regenerační Institut, Eva Menšíková

Profesionální kosmeticko-zdravotnické zařízení pečující nejkvalitnějšími prostředky o Váš vzhled a skvělý pocit.


...

Královéhradecký kraj

Salon Alma Beauty


...

Středočeský kraj

Advance


...

Jihomoravský kraj

Kosmetika Hany

Mgr. Hana Tomančíková, kosmetička – jednoduše Hany – Vám pomůže probudit krásu a zdraví Vaší pleti, doporučí vhodné ošetření a následnou péči. „Vzdělání v oboru chemie a dlouhodobá zkušenost v oblasti péče o pleť mi umožňují nabídnout vhodnou a kvalitní péči. Tápete v typech pleti, složení kosmetiky, přitom si ale chcete odpočinout a mít chvíli jen a jen pro sebe? Nechte se hýčkat profesionální kosmetikou BIODROGA, která využívá biologické a biotechnologické účinné látky s ohledem na maximální šetrnost a viditelný efekt na pokožce, což jsou i pro mne samotnou v oblasti péče o pleť důležité hodnoty. Bedlivě sleduji novinky v oblasti kosmetiky, péče a krásy a s respektem ke zdraví a bezpečnosti z nich vybírám to nejpřínosnější a nejefektivnější pro Vás."


...

Středočeský kraj

Apika Art

kosmetika, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, masáže, prodlužování řas


...

Karlovarský kraj

Salon krásy - Kosmetika Hradec Králové

Kosmetické ošetření, depilace, líčení


...

Praha

Aromaterapie Vinohradská

Přijďte přivonět do našeho krámku přímo u stanice tramvaje Vinohradská tržnice a nebudete litovat. A pokud to k nám máte z ruky, stačí vybrané zboží objednat prostřednictvím našeho e-shopu.


...

Pardubický kraj

Kosmetika VLADANA

Přijďte si užít kosmetické ošetření a maximálně si odpočinout do příjemného prostředí kosmetického salonu Vladana. Profesionální kosmetická péče o pleť i pokožku celého těla s německou značkou BIODROGA Vám poskytne maximální efekt, odpočinek a zajisté bude nezapomenutelným zážitkem. Těším se na Vás Vladana Nováková ……Krása vychází zevnitř…


...

Praha

KOSMETICKÝ SALON M

Na Vaši návštěvu se těší majitelka dobré nálady a stálého úsměvu. Starostí a problémů má každý dost a tak pohlazení pleti, těla, ale i duše každému jen prospěje.


...

Zlínský kraj

Štěpský dvůr

Krémy, výživná séra, pleťové masky... Čisté bylinkové vůně, rostlinné oleje a přírodní esence. Spoléhám na přírodu a její účinné látky. Vaše pleť bude krásná..


...

Středočeský kraj

Kosmetika DOLEŽALOVÁ BLAŽENA

Dosahujeme maximální kvality kosmetického ošetření díky produktům firmy Biodroga a odborné způsobilosti.


...

Královéhradecký kraj

KOSMETIKA ELEN

Kosmetický salon Elen nabízí základní péči o pleť, masáž obličeje, krku a dekoltu, svatební líčení, permanentní make-up, reflexní terapie plosek nohou, modeláž nehtů, lash lifting a botox řas.


...

Zlínský kraj

MASÁŽNÍ RELAXAČNÍ STUDIO

Zastavte se v každodenním shonu a vyberte si ze široké nabídky masáží které jsme pro vás připravili. Masážní relaxační studio nabízí svým klientům mnoho příležitostí k odpočinku a načerpání nových sil nejen pro své tělo, ale i duši. Našim cílem je, aby se zákazník cítil příjemně a odcházel od nás svěží, odpočatý a nabitý novou silou i energií.


...

Královéhradecký kraj

Kosmetika Svatý Vavřinec

Kosmetické ošetření pleti mimo pracovní dobu lze po případné domluvě.


...

Jihomoravský kraj

Salon Skřivanka

obličejové ošetření všech typů pleti, masáž obličeje, dekoltu a šíje, barvení řas a obočí, trvalá na řasy, ošetření rukou, depilace horkým voskem, ošetření galvanickou žehličkou


...

Jihomoravský kraj

La Cosmetique


...

Středočeský kraj


...

Plzeňský kraj

Studio Le decor

Nabízíme dámské, pánské i dětské kadeřnické služby. Naši kadeřníci se neustále vzdělávají, pracují na sobě a účastní vyhlášených soutěží. Přijďte se o kvalitě jejich služeb přesvědčit i vy.


...

Královéhradecký kraj

Žaneta Papayová


...

Praha

AMBRE kosmetické studio

V našem studiu používáme vysoce kvalitní německou kosmetiku BIODROGA, která má v současné době zastoupení ve více než 50ti zemích světa. Přístroje LPG CELLU M6 Integral, diamantová mikrodermabraze, ultrazvuková špachtle, biostimulační laser.


...

Vysočina

Kosmetický SALON - Helena Bohuslavová

Kosmetické ošetření a prodej kosmetiky Biodroga. Masáže a péče o tělo. Líčení, aromaterapie, poradenství doplňků stravy.


...

Praha

NAIL DESIGN by JP

Není nic snazšího než přijít a vyzkoušet si práci našich manikérek, pedikérek a vizážistek. Práci našeho teamu již léta využívají některé přední české celebrity, mezi něž patří např. paní Alice Bendová, Eva Decastelo, prim. MuDr. Marta Moidlová.....


...

Středočeský kraj

Studio CHARME

Nabídka kosmetických a kadeřnických služeb.


...

Praha

SALON Mr. IMAGE kosmetička Kateřina Šabacká

V příjemném salonu Mr.IMAGE si můžete odpočinout, zrelaxovat při profesionálním kosmetickém ošetření. Pracuji s kosmetikou Biodroga,která splní veškeré Vaše požadavky a potřeby. Každé kosmetické ošetření je nezapomenutelným zážitkem.


...

Středočeský kraj

Kosmetika Zemanová

Nabízím kosmetické služby kosmetikou Biodroga, trvalou na řasy, depilace horkým voskem, denní, večerní i slavnostní líčení.


...

Karlovarský kraj

Kosmetika - KOZDERKOVÁ PAVLÍNA


...

Královéhradecký kraj

Salón Zina&Ĺeňa

Masáž obličeje,krku a dekoltu..stimul masáž očního okolí. Ultrazvukové ošetřeni pleti..hloubkové čišteni.zapracování aktivních látek galvanikem a foto omlazenim pleti.permanetni make up.obočí microblanding...oční linky.kontura rtů...prodlužování řas metoda řasa na řasu. Modeláž nehtů..pedikúra.manikúra


...

Pardubický kraj

Málková Šárka


...

Marcela Zdražilová


...

Jitka Nováková


...

Karlovarský kraj

hotel Atlantic Palace s.r.o.


...

Olomoucký kraj

Salon Charme

Poskytuji kosmetické služby včetně permanentního make-upu. Provádím modelace obočí, trvalou i prodlužování řas metodou Diamond lashes či 3D prodloužení řas express. Nabízím depilace teplým voskem, lifting, chemický peeling i Biodroga ošetření.


...

Zlínský kraj

Studio D

Jsem Daniela Straková, majitelka, kosmetička a kadeřnice Studia D, nabízející harmonii těla i duše pro Vás. Profesionálním pohlazením se budete cítit nejen příjemně, ale odejdete s oduševnělým pocitem, že jste udělaly něco pro své vlasy, svou pleť i duši.


...

Praha

Kosmetika Ivana Příhodová


...

Praha

MUDr. Olga Dědečková Ordinace dermatologie

Provozuji dermatovenerologickou ordinaci a poradnu pro lymeskou borreliózu a pigmentové útvary včetně odstranění.


...

Královéhradecký kraj

KADEŘNICTVÍ KOSMETIKA TANJA


...

Moravskoslezský kraj

Kosmetika Jana Kubálková


...

Královéhradecký kraj

ALMA


...

Praha

STUDIO SECESE


...

Zlínský kraj

Zdena Bláhová


...

Ústecký kraj

KOSMETIKA & MASÁŽE BOJA

Poskytujeme kosmetické služby a masáže. Nabízíme masáže obličeje i dekoltu, relaxační, čokoládové, klasické i masáže horkými lávovými kameny. Dále zajišťujeme depilace obličeje, hloubkové ošetření pleti, pleťové masky či úpravu i barvení obočí a řas.


...

Karlovarský kraj

Spa hotel Schlosspark

Kompletní péče o pleť kosmetikou biodroga, ošetření obličeje biostimulačním laserem, tělová ošetření, peelingy a zábaly, parafínové zábaly rukou, depilace, úprava a barvení obočí, barvení řas. Prodej kosmetiky u nás v salonu. Příjemné ceny. Salon je přístupný široké veřejnosti, nejen pro hotelové hosty. Rádi Vám nabídneme i naše welnes procedury. Pojďte si s námi zarelaxovat a odpočinout si. Těšíme se na Vaši návštěvu. Vaše kosmetička Hana Stachová.


...

Ústecký kraj

Kosmetický Salon Jana


...

Praha

studio SIESTA

Kromě kosmetického ošetření se zn. Biodroga nabízíme relaxační a regenerační pobyty v privátní sauně a vířivce. Také můžete využít naše SPA programy vč. masáží celého těla. Na všechny procedury lze zakoupit dárkové poukazy.


...

Moravskoslezský kraj

STUDIO ZDRAVÉ PLETI

Jsme firma s letitou tradicí. Poskytujeme individualizovanou kosmetickou péči s využitím speciálních moderních i klasických metod, aplikujeme biostimulační laser, odstraňujeme chloupky v obličeji metodou SkinLine. Našim cílem je pěstěná a zdravá pleť.


...

Královéhradecký kraj

Kosmetika Dana Šepsová

Kosmetický salon Dany Šepsové


...

Zlínský kraj

AMENITY WELNESS

Kosmetická ošetření jsou prováděna profesionálními produkty značky BIODROGA INSTITUT, která zajistí vysoký komfort pro všechny potřeby pleti a zaručí viditelný výsledek již po prvním ošetření.


...

Olomoucký kraj

SALON CHARME

Kadeřnictví, keratin shot, kosmetika, green peel, depilace cukrovou pastou, vizážistika, prodlužování řas, permenentní meke-up, aplikace botuloxinu, výplní, chemický peeling, manikúra (i pánská), modelace nehtů (i na nohou), přístrojová pedikúra....


...

Ústecký kraj

Dům SALVE

Lázeňský dům plný pohody


...

Pardubický kraj

Salon Věra

Jsme kosmetickým salonem, který se zabývá všemi běžnými kosmetickými službami. Navíc však provádíme speciální make - up Long - Time - Liner, který bývá někdy nesprávně označován jako make - up permanentní.


...

Praha

SALON ELEGANCE

Nabídka kadeřnických a kosmetických služeb a modeláže nehtů, provoz solária.


...

Praha

Simona Křížová - kosmetické studio

Už téměř 20 let pečuji o nejkrásnější ženy z Modřan a okolí. V tichém a diskrétním prostředí zahrady rodinného domu. Individuální přístup ke každé klientce a naprosté soukromí jsou samozřejmostí.


...

Královéhradecký kraj

Kosmetický salon beauty

Veškeré kosmetické služby, prodlužování a zahušťování řas, líčení.


...

Praha

Studio Ambra

Studio Ambra nabízí kompletní služby. Kadeřnictví, kosmetika, pedikúra a manikúra.


...

Karlovarský kraj

Lázeňský hotel Royal Mariánské Lázně

Wellness pobyt na 5 nocí se Spa & Wellness programem zaměřeným na ochutnávku lázeňských a wellness procedur. Zažijte opravdovou lázeňskou relaxaci a načerpejte novou energii v klidném a přátelském prostředí hotelu Royal Mariánské Lázně.


...

Liberecký kraj

Studio HaD Hana Dvořáková

kosmetické služby. masáže


...

Pardubický kraj

Studio ALLURE

Stylové kadeřnické a kosmetické studio nabízí kompletní kadeřnické i kosmetické služby, pohodlí, komfort a práci s těmi nejkvalitnějšími produkty.


...

Královéhradecký kraj

Kosmetické studio Nelly

Kosmetika nám odstraňuje stopy stárnutí, únavy, stresu a podporuje harmonický vzhled pleti. Kosmetická masáž zvyšuje účinnost aplikovaných produktů a navozuje stav hluboké relaxace a obnovení energie.


...

Vysočina

Studio Flo

Rádi bychom, aby klienti našli u nás v salonu spolehlivé a vzdělané odbordíky, kteří o ně pečují s ochotou, pouze kvalitními materiály, v krásném a přátelském prostředí


...

Karlovarský kraj

Kosmetika Lila

Kosmetické a pedikérské služby. Přijďte k nám a nechte o sebe pečovat, nabízíme kvalitní a profesionální kosmetické,vizážistické a pedikérské služby.


...

Zlínský kraj

Vítězslava Dalajková


...

Královéhradecký kraj

Dana Centrum


...

Královéhradecký kraj

Kosmetické studio


...

Zlínský kraj

Kosmetika Ars

Vaše pleť odráží psychický stav, emoce i povahové vlastnosti. Nelze zastavit přirozený proces stárnutí, ale lze tento proces výrazně zpomalit a navíc získat i psychický efekt v podobě mladšího a příjemnějšího vzhledu. Naučíme Vás správně pečovat o Vaši pl


...

Zlínský kraj

Kosmeticko Regenerační Institut


...

Pardubický kraj

Salon Šarm - Ivana Černíková


...

Středočeský kraj

Lacineji stránky pro moderní mámy

On-line prodej kosmetiky


...

Středočeský kraj

HAIR CLUB


...

Středočeský kraj

Parfumerie


...

Praha

Kadeřnický Kosmetický Salon


Získávejte informace přímo do vaší schránky