BIODROGA

SKIN BOOSTER

1% Retinolové sérum 15 ml

1% Retinol Serum

kosik

Kosmetika:
barviva s popisem.png ingredience na zivocisne bazi s popisem.png ingredience s obsahem laktozy s popisem.png ingredience s obsahem lepku s popisem.png Mineralni oleje parabeny microplasticke castice s popisem.png PEG s popisem.png Silikony s popisem.png vune s popisem.png
...

Anti-age sérum se zesvětlujícím účinkem a podporou syntézy kyseliny hyaluronové je určeno pro pleť vykazující známky předčasného stárnutí, kromě pokožky citlivé. Podporuje syntézu kolagenu, napomáhá k tvorbě přirozené kožní bariéry a chrání pleť před volnými radikály. Zajistí správnou funkčnost regeneračního systému a posiluje komunikaci buněk. Redukuje příznaky předčasného stárnutí pleti způsobené zejména UV zářením, jako jsou vrásky, pigmentové skvrny nebo ztráta elasticity.

Pro vyšší obsah retinolu je doporučeno nanášet produkt při domácí péči výhradně večer na vyčištěnou pleť a jemně vmasírovat. Poté aplikovat obvyklou noční péči.

V začátku aplikovat večer maximálně 2x až 3x týdně. Při dobré snášenlivosti lze frekvenci aplikací zvýšit.


Upozornění:

Vzhledem k vysoké koncentraci složek, zejména retinolu, v pleťovém séru se vyhněte současnému použití jiných produktů s obsahem retinolem.

Před nanesením pleťového séra nepoužívejte peeling nebo produkty s obsahem kyseliny glykolové. 

Neaplikujte na oblast očí a rtů.

Vyhněte se slunečnímu záření.

Přes den používejte ochranný krém s minimálně SPF 30.


AQUA (WATER) · CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE · GLYCERIN · SODIUM HYALURONATE · PHOSPHOLIPIDS · RETINOL · TOCOPHERYL ACETATE · SUCCINOGLYCAN · SODIUM POLYPHOSPHATE · PROPANEDIOL · CAPRYLHYDROXAMIC ACID · SODIUM BENZOATE · CITRIC ACID