HYPER SENSITIVE

BIODROGA MD Hyper Sensitive je dermatologicky testovaná péče pro citlivou pleť.

Citlivá neboli sensitivní pokožka vykazuje často projevy podráždění, zarudnutí, svírání, svědění či pálení. Mohou se také objevit změny v její struktuře doprovázené přesušením, šupinatěním a tvorbou suchých linií. Jedná se buď o momentální, většinou krátkodobou přecitlivělost pokožky vyvolanou hormonální nebo psychickou nestabilitou. Pleť rovněž může vykazovat změny a podráždění způsobené reakcí na určitá léčiva, při nevyváženém zdravotním stavu, působením klimatických vlivů a také při aplikaci neodpovídajících kosmetických produktů. Toto vše se zrcadlí na stavu pokožky.                                                                           Dále se vyskytuje dlouhodobý a často se vracející projev sensitivity zapříčiněný problémem v nestabilitě přirozené ochrany pleti.

Pokud je pokožka zdravá, hydratovaná a bez poškození funguje její ochranná bariéra dostatečně. Neboť její kyselý ochranný plášť neutralizuje bakterie a něčistoty z okolního prostředí. Horní vrstva pokožky tak poskytuje ochrannou vrstvu z buněk, lipidů i vody a tvoří nepropustný ochranný štít. Pokud však dojde k jejímu poškození, vznikne tzv. mezera v tomto ochranném štítu, což je doprovázeno rychlou ztrátou rovnováhy, přecitlivělostí a alergickými reakcemi.

V obou případech citlivosti pokožky je důležitá včasná a správná diagnostika pleti určená dermatologem či odborníkem v kosmetickém salonu, spojená s pravidelnou domácí a nezbytnou profesionální péčí.

Hypoalergenní péče HYPER SENSITIVE s podloženým dermatologickým efektem je vyvinuta pro extrémně citlivou pokožku jakéhokoliv typu a velmi citlivě také pečuje o pleť se sklony k neurodermitis. Je zároveň vhodným ošetřením pro pleť bezprostředně před a záhy po provedení estetického, plastického a dermatologického zákroku, a to invazního i neinvazního charakteru (jako je dermabraze, laserová terapie, ošetření s AHA kyselinami atd).

 

Získávejte informace přímo do vaší schránky