ANTI-AGE EGF/R

Anti-age produktová řada nejvyšší úrovně je určena pro enormně náročnou, zralou pleť vykazující dočasné či trvalé projevy únavy a vyčerpání. Receptury produktů plně čerpají z nejaktuálnějších vědeckých studií a technologií, které se uplatňují při jejich vývoji i výrobě. Nejdůležitější je však zaměření na nejnovější medicínské poznatky ve složení lidské pokožky a přirozeně fungující faktory pleti.

Produkty Anti-Age EGF/R se cíleně soustředí na přirozený faktor pokožky, tzv. EGF (EpidermalGrowthFactor neboli epidermální růstový faktor).
Tento růstový faktor  objevilidva vědci - Stanley Cohen a Rita Levi-Montalcini a v roce 1986. Za tento převratný objev obdrželi Nobelovou cenu za medicínu.

 

Důležité pojmy:
EGF (Epidermal Growth Factor)
je přirozená funkce lidské pokožky. Jedná se o epidermální růstový faktor, jehož aktivita se v důsledku počínajících procesů stárnutí pokožky výrazně snižuje.

 

PRODUKTY ANTI-AGE EGF/R neobsahují:

parabeny, minerální oleje, emulgátory, barviva a parfemaci

 

Hlavní účinné látky:
EGF/R
Přirozená replika lidského epidermálního růstového faktoru (EGF) získaná biotechnologickou cestou. Je zapouzdřena v liposomech, které snadno pronikají do podkožních prostor. Složka EGF/R podporuje obnovu kožních buněk, zpomaluje přirozené procesy stárnutí epidermu, zvyšuje elasticitu, zpevňuje strukturu pleti, posiluje její hustotu a výrazně zjemňuje linie a vrásky.

Získávejte informace přímo do vaší schránky