(mensi_soubor_pro_web)1vo_banner_dny_biodroga.jpg

NOVINKY BIODROGA KOSMETIKA

Hydratační posilující fluid

MOISTURE Hydra Power Fluid
novinka45622_bd_beh_men_moisture_hydra_power_fluid_spender_50ml_i180618_14_300dpi.jpg

s obsahem kyseliny hyaluronové dodává mužské pleti novou energii, hydrataci a sílu. Okamžitě aktivuje její obnovu, vypíná obličejové kontury, redukuje linie a vrásky ze sucha a podporuje pleti vlastní elasticitu. Dalším jeho benefitem je zklidnění projevů podráždění a každodenní ochrana pleti před stresovými faktory.

Je určen převážně pro muže v mladém a středním věku.

Anti-Age krém pro obličej a oční partie

ANTI-AGE Anti Fight Cream Face and Eye Care
novinka45624_bd_beh_men_anti-age_age_fight_cream_spender_50ml_i180616_14_300dpi.jpg

s obsahem peptidů účinně bojuje s projevy stárnutí. Textura tohoto produktu odpovídá požadavkům pleti obličeje a současně specifickým potřebám očních partií. Působí na dostatečnou tvorbu kolagenu, aktivuje obnovu buněk pleti a doplní ztracenou hydrataci. Okamžitě redukuje povadlé linie a také jemné i hlubší vrásky. V oční oblasti se postará o redukci tmavých stínů, kruhů a otoků. Ochrání pleť před stresovými faktory,podrážděním a ve výsledku podpoří dlouhodobě mladistvý vzhled.

Anti-Age krém je určen zejména pro zralou mužskou pleť.

Balzám po holení

SENSITIVE After Shave Balm
novinka45626_bd_beh_men_sensitive_after_shave_balm_spender_50ml_i180620_11_300dpi.jpg

se zklidňujícími extrakty má vysoké antibakteriální a ošetřující vlastnosti. Dohlédne na oblast pleti zatěžovanou holením tak, že tiší možná podráždění a zarudnutí, lehce pleť ochladí a posílí její ochrannou funkci, odolnost i imunitu. Ochrání před rozmnožením škodlivých bakterií na povrchu pokožky a zabrání vzniku zánětů pleti a nedovolí nepříjemnému vrůstání vousů. Současně pleť hydratuje, vyživuje a regeneruje.

Extra bohatý 24-hodinový krém

24h Care Rich Perfect Hydration
novinka 45517_moisture_perfect_hydration_24h_care_rich_300dpi.jpg

Obzvláště bohatá textura pečuje především o suchou pleť s nedostatkem hydratace a s disbalancí obsažených pleti vlastních lipidů. Koriguje přesušená až olupující se místa a také prohlubující se linie a vrásky ze sucha. Posílí obranyschopnost pleti a její ochranné funkce. Současně zklidní projevy přecitlivělosti. Okamžitě navýší elasticitu i pevnost pokožky a postará se o oddálení předčasného stárnutí.

.

 

.

 

.