BIODROGA

GOLDEN CAVIAR

Kaviárová zpevňující a hydratační vlízová maska 1 ks

GOLDEN CAVIAR Sheet Mask

kosik

Kosmetika:
dermatologisch_en.png o_mineraloele_en.png o-parabene_en.png ohne_silikon_en.png m_hyualoron_en.png
...

Koncentrované anti-age sérum naplněné do ultra jemného celulózového* vlízu určené pro pleť s výraznějšími známkami chronologického a životním prostředím vyvolaného stárnutí. Zajistí přirozenou obnovu buněk a oživuje kmenové buňky pokožky. Podpoří tvorbu kolagenu, doplní zásoby vlhkosti a zajistí pleti optimální pružnost. Posílí její hustotu, zpevní obličejové kontury a vyplní vrásky. Je silným antioxidantemm který prozáří a projasní vzhled pleti.


* Celulózová textilie

100 % biologicky odbouratelný materiál vyrobený v Německu speciální tkací technologií s dodržením přísných hygienických norem. Je jedinečným nosičem účinných látek a vykazuje naprostou tolerantnost k pokožce i k životnímu prostředí.


Aplikace: Nanést po důkladném čištění, popřípadě peelingu. Pro dosažení vyššího efektu nanést Golden Caviar koncentrát. Vyjmout masku z balení, rozložit a oddělit fólii od textilie. Textilii přiložit na pleť obličeje a jemně přitisknout. Nechat působit po dobu 10 – 20 minut. V balení masky vždy zůstává dostatečné množství pleťového séra, které lze aplikovat lehce na pleť horních víček, krku i dekoltu a také na rty. Lze jím ještě jednou provlhčit aplikovanou vlízovou masku. Po uplynutí doby působení odstranit masku a v případě potřeby vmasírovat zbývající vlhkost.

Efektivní tip pro horká a suchá období: V letních měsících dát masku před její aplikací na chladné místo, nejlépe do ledničky.

Maska tak dodá pleti osvěžení a vitalitu.

 

 

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

ŽÁDNÉ MINERÁLNÍ OLEJE

ŽÁDNÉ PARABENY

ŽÁDNÉ SILIKONY

s KYSELINOU HYALURONOVOU