BIODROGA

MOISTURE BLUE ORCHID

Hydratační koncentrát 7 x 2 ml

MOISTURE Blue Orchid Concentrate

kosik

Kosmetika:
dermatologisch_en.png o_mineraloele_en.png o-parabene_en.png ohne_silikon_en.png o_tierrinhalt_en.png m_hyualoron_en.png
... ...

Hydratačně-antioxidační koncentrát naplněný ve skleněné ampuli se zaměřuje na požadavky dehydratované pleti a pokožky zatížené volnými radikály. Doplní bohatou, koncentrovanou hydrataci s dlouhotrvajícím účinkem a chrání před její ztrátou. Posílí regenerační funkce pokožky a působí jako účinný antioxidant. Navýší energetický potenciál pleti, minimalizuje linie a vrásky ze sucha s různou hloubkou, zvyšuje pružnost a pevnost pleti a dodá jí plnost a objem. Oddálí procesy předčasného stárnutí vyvolané životním prostředím.

Aplikace: Nanést ráno/večer po důkladném čištění, popřípadě peelingu. Lehce koncentrát protřepat, opatrně odlomit jeho vrchní část, nejlépe s pomocí aplikátoru či překrytím papírovým ubrouskem. Důkladně vpracovat koncentrát do pokožky obličeje, krku a dekoltu. Pokračovat v další obvyklé péči. 

Pro optimální, nejvyšší efekt na pleti je doporučena sedmidenní nepřetržitá aplikace koncentrátu jednou denně, ráno či večer. 

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

ŽÁDNÉ MINERÁLNÍ OLEJE

ŽÁDNÉ PARABENY

ŽÁDNÉ SILIKONY

ŽÁDNÉ ŽIVOČIŠNÉ SLOŽKY

s KYSELINOU HYALURONOVOU