Kosmetické účinné látky - R

REDUCTINE®

INCI: OAT (AVENA SATIVA) PROTEIN

Ovesný protein vytváří na celé ploše pokožky vyhlazující film a dochází tak k viditelnému úbytku vrásek. Zachovává a stabilizuje hydratační hladinu pokožky. Aktivuje a podporuje látkovou výměnu kožních buněk.

REPAIR KOMPLEX

INCI: BIFIDA FERMENT LYSATE

Skládá se z extraktu bakterie kyseliny mléčné (rodina bifidus). Aktivuje přirozenou funkci obnovy buněk pleti, které byly poškozeny světlem, a podporuje tělu vlastní schopnost opravy až o 30 %. Zabraňuje poškození pleti světlem a předčasnému vzniku vrásek. Vyhlazuje již vzniklé vrásky.

REVITALIN®

INCI: GLYCOPROTEINS

Skládá se z glycopolypeptidů (směs cukru a bílkoviny), které zvyšují transport kyslíku mezi buňkami pokožky. Opětovná kyslíková rovnováha odstraňuje únavu pleti a dodá zdravý vzhled.

REVITALIZAČNÍ AROMATICKÉ OLEJE

INCI: ROSEMARY ( ROSMARINUS OFFICINALIS) OIL, PEPPERMINT ( MENTA PIPERITA) OIL, LAVANDIN ( LAVANDULA HYBRIDA) OIL, JUNIPERUS COMMUNIS OIL

Aromatické oleje získané z jalovce, máty peprné, rozmarýnu a levandule. Zajišťují intenzivní uvolnění těla i mysli. Podporují mikrocirkulaci pokožky, stimulují látkovou výměnu, vyhlazují obraz pokožky a zlepšují její strukturu.

ROSTLINNÝ SQUALAN

INCI: SQUALANE

(= Perhydrosqualan). Průzračný, bezbarvý olej bez zápachu. Je velmi dobře snášenlivý, vyhlazuje, je vhodný jako rozpouštědlo pro účinné látky rozpustné v tuku.

RUTIN

INCI: RUTIN

Vyskytuje se mimo jiné v citrusových plodech, akátech a druzích lilků. Posiluje a zpevňuje cévní stěnu, zabraňuje zánětlivým procesům a předchází vzniku rozšířených kapilár.