Kosmetické účinné látky - A

AKOGEL

INCI: HYDROGENATED VEGETABLE OIL

je směsí rostlinných olejů a tuků získávaných ze semen bobů sóji, kokosových ořechů a palmového oleje. Kombinace těchto olejů dodá pokožce maximální výživu, intenzivní regeneraci a podpoří její hladkou strukturu.

ALGIN

INCI: ALGIN

se získává z hnědých řas, které mají mimořádně bohaté složení.Zklidňuje podráždění, optimalizuje vazbu vlhkosti v pokožce a podporuje regeneraci pleti.

ALLANTOIN

INCI: ALLANTOIN

získává se převážně z různých druhů kořenů. Stimuluje tvorbu nových buněk pokožky a podporuje regeneraci pleti.

ALOE VERA EXTRAKT

INCI: ALOE / ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT

je získáván z listů rostliny aloe vera. Rostlinný extrakt je bohatý na aminokyseliny, enzymy a různé minerální soli. Na základě komplexního složení má rozličné účinky na jednotlivé funkce pokožky. Dostatečně váže hydrataci, podporuje tvorbu buněk pokožky, má vyhlazující i zklidňující schopnosti.

ANTIFLOGISTIKUM

INCI: PANTHENOL. AMMONIUM GLYCYRRHIZATE, UREA, ALLANTOIN

obsahuje různé substance,jako je panthenol, allantoin atd.., které mají znecitlivující účinek. Jsou antialergické, zklidňují podráždění a mají ochranný účinek před světelnými paprsky.

AQUACACTEEN

INCI: OPUNTHIA STREPTACANTHA STEM EXTRACT

účinná látka, která byla používána již před cca. 1.000 lety v zemi Aztéků jako léčivá rostlina. AquaCacteen se získává z odolného druhu kaktusu, který roste v Mexiku. Je bohatý na esenciální aminokyseliny, antioxidanty (flavonoidy), vitamíny a polysacharidy, které váží vodu. Tyto komponenty umožňují efektivní regulaci vlhkosti pleti s dlouhodobým efektem. Trvale zlepšují úroveň hydratace, mírní lehká podráždění a zčervenání pleti, vyrovnávají vysušení a chrání pleť před negativními vlivy životního prostředí.

AQUARICH

INCI: EUPHRASIA OFFICINALIS EXTRACT

je hydratační účinná látka, která se skládá z černého ovsa (druh divokého ovsa) a specifické frakce sójových lecitinů. Má vědecky podložený účinek s hloubkovou hydratací do všech vrstev pokožky a kontinuální 24 hodinový zásobovací efekt. Na povrchu pleti vytvoří lehký hydratačně-ochranný film a předchází tak transepidermální ztrátě vody. Výrazně posiluje její vlastní odolnost a uvede podrážděnou pokožku opět do rovnováhy.

AVOCADIN

INCI: AVOCADO (PERSEA GRATISSIMA) OIL UNSAPONIFIABLES

se získává z avokádového oleje. Obsahuje lipidy velmi podobné lipidům v pokožce. Posiluje tak přirozené ochranné funkce pleti a vyhlazuje suchá a šupinatá místa. Aktivuje rozpustný kolagen pokožky. Podporuje i intenzitu účinku produktů obsahem kolagenu.

AVOCADOL

INCI: AVOCADO (PERSEA GRATISSIMA) OIL UNSAPONIFABLES

je bohatý na fytosteroly. Fytosteroly se za normálních okolností dostávajído lidského organismu na podkladě denního příjmu potravy a jsou tak součástí jejího přirozeného lipidního filmu. Avocadol® zvyšuje vazbu vlhkosti v tkáních pokožky. Jeho účinek je znatelný především u šupinaté a zrohovatělé pokožky. Ošetřuje a zvyšuje vazbu vlhkosti pleti, učiní ji hladkou a hedvábnou (účinek je především u šupinaté a zrohovatělé pokožky).

AVOKÁDOVÝ OLEJ

INCI: AVOCADO (PERSEA GRATISSIMA) OIL

je získáván z plodů avokáda, které obsahují mezi 6 a 25 % oleje. Díky vysokému obsahu vitamínu A, B, D, E, lecitinu a fytosterinu je tento olej vhodný především pro péči o suchou pokožku. Za pomoci vysokého obsahu kyseliny linolové a mastných kyselin vyhlazuje suchá šupinatá místa pokožky a dodá vláčnost.