BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Golden Caviar - regenerační & antioxidační anti-age řada

V důsledku chronologického, věkem podmíněného, stárnutí a neustále působících vlivů okolního prostředí vykazuje pleť od 35. roku věku postupně se zpomalující regenerační funkce. Uvnitř pokožky dochází k mnohočetným změnám. Jedná se především o snížení tvorby přirozených pleti vlastních složek, jako je elastin, kolagen nebo kyselina hyaluronová, a klesající obměnu kožních buněk. Zpomalující se funkce mají za následek dřívější spuštění procesů stárnutí, které se postupně více a více odráží na struktuře pleti. Spuštění těchto procesů lze včas podchytit a účinně oddálit.


Vysoce regenerační & antioxidační řada GOLDEN CAVIAR dokáže podpořit vlastní systémy pleti stresované vnitřní i vnější zátěží. Redukuje dopady chronologického stárnutí a zesílí tvorbu přirozených složek pleti. Současně odráží ataky volných radikálů a chrání pleť před oxidačními procesy.

 

GOLDEN CAVIAR

EXTRAKT Z KAVIÁRU

Vysoce koncentrovaná složka obsahuje především minerální látky a proteiny. Proteiny kaviáru mají vysokou podobnost s proteiny, které přirozeně vznikají v lidské pleti. Extrakt je tedy pokožkou velmi dobře přijímán a účinně působí na její jednotlivé přirozené funkce. Podporuje mikrocirkulaci a aktivuje látkovou výměnu buněk. Redukuje linie i vrásky a předchází předčasnému stárnutí. Současně velmi účinně navyšuje vazbu hydratace a vyrovnává její hladinu.

45316_bd_golden_caviar_anti-age_day_care_spf_15_50_ml_de_300dpi.jpg

Vysoce koncentrovaná receptura anti-age krému je vytvořena pro stresovanou pleť s více znatelnými dopady chronologicky daného a životním prostředím způsobeného stárnutí. Do jisté míry opravuje poškození pleti způsobená klimatickým a UV stresem. Pracuje efektem kosmetického botoxu, má anti-oxidační i antistresové schopnosti. Podpoří rovnováhu hydratace, chrání před ztrátou elasticity a formuje obličejové kontur. Redukuje jemné i výrazové vrásky a sjednotí barevný tón pleti. Zpomaluje procesy stárnutí.


Aplikace: Nanést ráno na vyčištěnou pleť obličeje, krku i dekoltu a jemně vmasírovat.

 

45317_bd_golden_caviar_radiance_anti-age_sleeping_creme-serum_50_ml_300dpi.jpg

Kombinace koncentrovaného pleťového séra ve spojení s bohatým anti-age nočním krémem je koncipována pro stresovanou pleť s markantnějšími projevy chronologického a životním prostředím zapříčiněného stárnutí. Aktivuje metabolismus kožních buněk a aktivuje jejich obnovu. Vykazuje anti-oxidační schopnost a má antistresový účinek. Funguje efektem kosmetického botoxu efekt, redukuje jemné i expresní linie a formuje obličejové kontury. Do jisté míry opravuje poškození pleti způsobená klimatickým a UV stresem a zpomaluje procesy stárnutí.


Aplikace: Nanést večer na vyčištěnou pleť obličeje, krku i dekoltu a jemně vmasírovat.

45398_bd_golden_caviar_concentrate_300dpi.jpg

Hydratačně-regenerační koncentrát naplněný ve skleněné ampuli se zaměřuje na pleť s výraznějšími projevy chronologicky daného a životním prostředím způsobeného stárnutí. Posílí jednotlivé přirozené procesy pokožky, podpoří obnovu kmenových buněk a odvrací dopady stresu. Navrací pleti elasticitu a pevnost, redukuje jemné i hluboké linie a vrásky a zpevní obličejové kontury. Ochrání před ztrátou hydratace, navýší produkci kolagenu a funguje jako antioxidant. Z.pomalí procesy předčasného stárnutí.


Aplikace: Nanést ráno/večer po důkladném čištění, popřípadě peelingu. Lehce koncentrát protřepat, opatrně odlomit jeho vrchní část, nejlépe s pomocí aplikátoru či překrytím papírovým ubrouskem. Důkladně vpracovat koncentrát do pokožky obličeje, krku a dekoltu. Pokračovat v další obvyklé péči.

Pro optimální, nejvyšší efekt na pleti je doporučena sedmidenní nepřetržitá aplikace koncentrátu jednou denně, ráno či večer.

4245362_bd_sachet_golden_caviar_instant_beauty_volume__hydration_sheet_mask_300dpi.jpg

Koncentrované anti-age sérum naplněné do ultra jemného celulózového* vlízu určené pro pleť s výraznějšími známkami chronologického a životním prostředím vyvolaného stárnutí. Zajistí přirozenou obnovu buněk a oživuje kmenové buňky pokožky. Podpoří tvorbu kolagenu, doplní zásoby vlhkosti a zajistí pleti optimální pružnost. Posílí její hustotu, zpevní obličejové kontury a vyplní vrásky. Je silným antioxidantemm který prozáří a projasní vzhled pleti.


* Celulózová textilie

100 % biologicky odbouratelný materiál vyrobený v Německu speciální tkací technologií s dodržením přísných hygienických norem. Je jedinečným nosičem účinných látek a vykazuje naprostou tolerantnost k pokožce i k životnímu prostředí.


Aplikace: Nanést po důkladném čištění, popřípadě peelingu. Pro dosažení vyššího efektu nanést Golden Caviar koncentrát. Vyjmout masku z balení, rozložit a oddělit fólii od textilie. Textilii přiložit na pleť obličeje a jemně přitisknout. Nechat působit po dobu 10 – 20 minut. V balení masky vždy zůstává dostatečné množství pleťového séra, které lze aplikovat lehce na pleť horních víček, krku i dekoltu a také na rty. Lze jím ještě jednou provlhčit aplikovanou vlízovou masku. Po uplynutí doby působení odstranit masku a v případě potřeby vmasírovat zbývající vlhkost.

Efektivní tip pro horká a suchá období:  V letních měsících dát masku před její aplikací na chladné místo, nejlépe do ledničky.

Maska tak dodá pleti osvěžení a vitalitu.

 

 

41312_bd_golden_caviar_24h_care_50ml_300dpi.jpg

+22%

redukce vrásek *

Jemná konzistence anti-age krému určená pro požadavky normálního a smíšeného typu pleti s projevy chronologicky daného a životním stresem vyvolaného stárnutí. Aktivuje přirozenou funkci obnovy buněk a posiluje přirozené regenerační pochody. Ochrání před poškozením UV stresem i oxidačními procesy a podporuje vlastní schopnost opravy pleti až o 30 %.  Optimalizuje hladinu hydratace, zvyšuje pevnost a pružnost pleti, mírní linie a vrásky a zpomalí procesy stárnutí. 

Aplikace: Nanášet ráno a večer na vyčištěnou pleť obličeje, krku i dekoltu a jemně vmasírovat.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob

 

43396_bd_tiegel_golden_caviar_24h_care_dry_skin_50_300dpi.jpg

Hodnotná konzistence anti-age krému zaměřená na požadavky suchého typu pleti se známkami chronologicky daného a životním stresem vyvolaného stárnutí. Stimuluje regenerační funkce pokožky a aktivuje správnou obměnu kožních buněk. Ochrání před poškozením světelnými paprsky a oxidačními procesy, posiluje přirozenou schopnost opravy pleti až o 30 %. Vyhlazuje suché linie a vrásky, redukuje hlubší i mimické vrásky a posiluje elasticitu i pevnost kontur obličeje. Nastaví úroveň hydratace optimálně k poměru lipidního spektra. Působí proti chronologickému stárnutí a stresu z vnějšího prostředí.


Aplikace: Nanášet ráno a večer na vyčištěnou pleť obličeje, krku i dekoltu a jemně vmasírovat.

43920_bd_golden_caviar_pore-refining_fluid_300dpi.jpg

+16%

zjemnění pleti *

Lehký zjemňující fluid bez obsahu oleje je určen pro pleť vykazující nerovnoměrný povrch a zvýšenou pórovitost spojenou s projevy předčasného stárnutí. Stimuluje buněčnou komunikaci, dohlédne nad správnými obnovujícími a opravnými procesy pleti a posiluje její přirozenou bariérovou a ochrannou funkci. Navýší tvorbu elastinu i kolagenu, zjemňuje strukturu pleti a zahlazuje jemné nerovnosti i vzhled rozšířených pórů. Hydratuje, vypíná pokožku, zpevňuje kontury obličeje a mírní linie i vrásky.


Aplikace: Nanášet ráno/večer na vyčištěnou pokožku obličeje i krku pod obvyklý krém a lehce vmasírovat.

Fluid lze aplikovat i zcela samostatně jako podklad pod make-up, a to obzvláště u kombinovaného či mastnějšího typu pleti.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob

43919_bd_golden_caviar_eye_contour_fluid_15ml_300dpi.jpg

+22%

redukce vrásek *

Hedvábně lehký anti-age fluid zacílený na oční partie vykazující chronologicky dané a životním stresem způsobené stárnutí. Mírní lehké otoky, zvyšuje odolnost oční zóny, odstraní únavu a působí proti oxidačnímu stresu. Zabraňuje vzniku poškození v důsledku UV stresu a již vzniklá poškození buněk i pleti výrazně redukuje. Podporuje transport kyslíku mezi buňkami, posílí jejich obnovu a nastartuje správné procesy regenerace. Dodá očním partiím vitalitu, zjemňuje linie a vrásky a vypne oční kontury. Oddaluje projevy chronologicky daného a vnějšími podněty zapříčiněného stárnutí.


Aplikace: Nanášet ráno a večer na vyčištěnou pokožku kolem očí a jemně vklepat.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob