BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


GOLDEN CAVIAR

Extrakt z kaviáru účinně působí na jednotlivé přirozené funkce pokožky. Aktivuje mikrocirkulaci a látkovou výměnu buněk. Současn velmi výrazně navyšuje vazbu hydratace a vyrovnává její hladinu. Redukuje také linie i vrásky s vyšší hloubkou a předchází předčasnému stárnutí.

Extrakt z kaviáru je vysoce koncentrovaná složka bohatá obzvláště na minerální látky a proteiny. Proteiny kaviáru mají vysokou podobnost s proteiny, které přirozeně vznikají v lidské pleti. Extrakt je tedy velice tolerantní a je pokožkou snadno přijímán.

Golden Caviar - vysoce regenerační řada

GOLDEN CAVIAR

Regenerační péče s anti-age účinkem

/pre-age +30/

DOHLÉDNE NA SPRÁVNOU OBNOVU EPIDERMU

 

Pleť vyžaduje na hranici 30. roku věku naši zvýšenou pozornost s ohledem na její postupně se zpomalující regenerační  funkce. Proces stárnutí pokožky není v těchto letech ještě tolik viditelný na jejím povrchu, avšak uvnitř dochází k mnohočetným změnám, které je velmi důležité včas podchytit.

Změny týkající se především úbytku tvorby přirozených pleti vlastních složek, jako je elastin, kolagen nebo kyselina hyaluronová, doprovázené klesající tendencí obměny kožních buněk mají za následek dřívější spuštění procesů předčasného stárnutí. Tyto procesy lze účinně pozastavit včasnou a správně zvolenou kosmetickou péčí.

Péče s produkty GOLDEN CAVIAR je především vhodnou péčí tam, kde je již ten pravý čas na vnitřní stimulaci a aktivaci pleti ve smyslu zpomalení procesů předčasného stárnutí.

Golden Caviar produkty jsou určeny pro náročnější pleť, na které jsou již více znatelné prokreslené linie s vyšší hloubkou, prohlubující se mimické vrásky a lehce klesající tendence obličejových kontur.


Radiance & Anti-Age denní krém SPF 10 50

45316_bd_golden_caviar_anti-age_day_care_spf_15_50_ml_de_300dpi.jpg

Vysoce koncentrovaný anti-age krém se zvýšeným ochranným faktorem je vytvořen pro zralou pleť od cca 35. – 40. roku věku. Zaměřuje se na korekci již znatelných projevů stárnutí pleti, redukuje jemné i výrazové vrásky a dohlédne nad dostatečnou tvorbou kolagenu. Vykazuje anti-oxidační schopnost a efekt kosmetického botoxu. Zajistí antistresový  účinek a podpoří rovnováhu vlhkosti. Formuje obličejové kontury a do jisté míry opravuje již vzniklá poškození pleti, která jsou vyvolaná klimatickým stresem.

Radiance & Anti-Age noční krém-sérum 50

45317_bd_golden_caviar_radiance_anti-age_sleeping_creme-serum_50_ml_300dpi.jpg

Kombinace vysoce koncentrovaného séra ve spojení s bohatým anti-age nočním krémem proniká do hloubky epidermu. Je koncipována pro zralou pleť od cca 35. – 40. roku věku a vykazuje redukční efekt na již viditelné projevy stárnutí. Probudí buňky, zajistí anti-oxidační schopnost i viditelný  kosmetický botox efekt. Působí proti stresu a ve výsledku pleť viditelně omladí, revitalizuje a povzbudí. Vymodeluje kontury obličeje a ihned po probuzení zajistí svěží, prozářený vzhled.

Kaviárový koncentrát 7 x 2 ml

45398_bd_golden_caviar_concentrate_300dpi.jpg

Elegantní ampule naplněná koncentrovanou péčí zásobuje pleť důležitými látkami a starostlivě pečuje o jednotlivé přirozené procesy pokožky. Představuje vynikající péči již u viditelných projevů stárnutí, při ztrátě vitality a zvýšeném stresu zrcadlícím se na vzhledu pokožky. Aktivuje buňky pleti, vykazuje vysokou redukci linií a vrásek a okamžitě zpevní obličejové kontury. Kmenové buňky pleti opečují kmenové buňky arganu a povzbudí jejich vznik a obnovu. Kyselina hyaluronová ochrání pleť před dehydratací, povzbudí tvorbu kolagenu, působí jako silný antioxidant a navýší elasticitu pokožky.

Ve výsledku vykazuje pleť o poznání mladistvější vzhled s minimem vrásek.

Zpevňující a hydratační vlízová maska 1 ks

4245362_bd_sachet_golden_caviar_instant_beauty_volume__hydration_sheet_mask_300dpi.jpg

Moderní pojetí péče - pleťová maska & koncentrované sérum.

Základ masky tvoří koncentrované anti-age substance vložené do ultrajemného, 100% biologicky odbouratelného materiálu ve formě vlízu. Jedná se o první celosvětově vyrobený vlíz mimo čínský trh, a to přímo v německých laboratořích. Maska lehce přilne k pleti a zprostředkuje tak bezproblémové proniknutí substancí do hloubky pleti. Oddálí předčasné stárnutí, aktivuje buňky pleti, opečuje kmenové buňky a povzbudí jejich vznik a obnovu. Dodá pleti vyšší pevnost, hustotu i elasticitu, zajistí korekci vrásek a  viditelně ihned omladí vzhled pleti. Doplní zásoby vody a působí jako silný antioxidant.

 

24-hodinový krém 50 ml

41312_bd_golden_caviar_24h_care_50ml_300dpi.jpg

+22%

redukce vrásek *

Anti-age krém obnovuje rovnováhu každodenně zatěžované pleti,napomáhá pokožce se opět zhluboka nadechnout a načerpat dostatek energie. Aktivuje přirozenou funkci obnovy buněk a současně ukotví hydrataci v hlubokých vrstvách. Ochrání pleť před jejím poškozením, zároveň podporuje vlastní schopnost opravy již poškozených buněk v průměru až o 30 %. Redukuje jemné i hluboké vrásky, zpevňuje kontury a viditelně zpomalí průběh  stárnutí.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob

 

24-hodinový krém pro suchou pleť 50 ml

43396_bd_tiegel_golden_caviar_24h_care_dry_skin_50_300dpi.jpg

Hodnotný anti-age krém je zaměřen především na pleť  trpící přesušenými až olupujícími se lokalitami. Dále na pokožku s nedostatkem vitality doprovázenými  pocity sevření a pnutí. Okamžitě  redukuje veškeré tyto nedostatky a nastaví správnou rovnováhu mezi kožními lipidy a obsaženou vlhkostí.  Dohlédne na regenerační funkce pokožky a ochrání před stresem a následným poškozením. Velmi účinně posílí vlastní schopnost opravy a obnovy pleti. Posiluje elasticitu pleti i pevnost kontur. Současně má výraznou hydratační schopnost a oddálí předčasné stárnutí.

Fluid ke zpevnění pokožky a zjemnění pórů 30 ml

43920_bd_golden_caviar_pore-refining_fluid_300dpi.jpg

+16%

zjemnění pleti *

Koncentrovaný zjemňující fluid pečuje o každý typ pleti vykazující viditelnou pórovitost a nesjednocený povrch společně s projevy předčasného stárnutí a povadlostí kontur. Stimuluje buněčnou komunikaci, dohlédne na správné procesy pleti a viditelně koriguje nedostatky. Vypíná a osvěžuje pokožku, podporuje úroveň vlhkosti, sjednotí vzhled pleti a je výbornou bází pod make-up.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob

Fluid pro oční kontury 15 ml

43919_bd_golden_caviar_eye_contour_fluid_15ml_300dpi.jpg

+22%

redukce vrásek *

Hedvábně lehký anti-age fluid s vitalizačním efektem je zacílený na zatíženou, předčasně stárnoucí oblast očních partií. Zklidňuje podráždění i začervenání, mírní lehké otoky a zvyšuje odolnost oční zóny. Současně podporuje transport kyslíku mezi buňkami pokožky, mírní linie a vrásky a dodá očním konturám vitalitu, svěžest a zářivost.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob