BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


INSTANT GLOW CARE - okamžitě projasňující péče

Projasněný, zářivý vzhled pleti je dlouhodobě diskutovaným kosmetickým tématem. Trendem je vytvoření přirozeného, jemně zářivého lesku, který opticky navozuje pocit zdravosti, bezchybnosti a čistoty.

Projasňující produkty GLOW CARE tyto nároky splňují. Dokáží se postarat o unavenou, stresovanou a nadmíru zatíženou pleť. Podporují její dlouhodobě oživený vzhled v průběhu celého dne a dohlédnou na načerpání zásob energie během noci.

 

INSTANT GLOW CARE - okamžitě projasňující péče

Nejdůležitější ingredience:

Třpytivé, světlo-odrážející pigmenty

Jemné částečky minerálů, přírodní zdrojů, jsou využity k efektu projasnění. Disponují optimální krycí schopností, opticky retušující nedostatky a podpoří přirozený, zářivý lesk na povrchu pleti.


Vysokomolekulární kyselina hyaluronová

Vytváří ochranně-hydratační film na povrchu pokožky. Podporuje přirozený hydratační systém v pleti. Udržuje pokožku pružnou, pevnou, plnější v objemu a dostatečně hydratovanou.

  

Palmitoyl Tripeptide-5

Peptidový systém aktivuje kolagenovou syntézu a dostatečnou tvorbu kolagenu. Přispívá ke zpomalení procesů stárnutí. 


Vitamín E

Podporuje správnou obnovu pokožky a působí jako silný antioxidant. Významně tak zpomaluje proces stárnutí pleti.

 

instant-glow-face-mask-45848.png

Hodnotná anti-age maska určená pro projasnění a načerpání zdravého, přirozeně zářivého vzhledu v průběhu noci. Doplní obsah hydratace a lipidového spektra, dokáže redukovat únavu a deficity vzniklé v průběhu dne. Retušuje viditelnost vrásek a dodá pokožce celkově oživený výraz.


Aplikace:

Nanést večer na očištěnou pleť obličeje, krku, popřípadě dekoltu. Po deseti minutách působení smýt z pleti a pokračovat aplikací obvyklého nočního krému.

instant-glow-primer-serum-45850.png

Spojení podkladové báze s anti-age účinkem séra je určeno pro projasnění pleti a podporu přirozeného, jemně zářivého lesku s dlouhotrvajícím viditelným efektem patrným během celého dne. Dokáže podtrhnout požadovaná místa, retušuje deficity, včetně vrásek, a navrátí i sebevíc unavené pleti zdravý, odpočinutý vzhled.


Aplikace:

Nanést ráno na očištěnou pleť obličeje a nechat krátce vstřebat. V případě potřeby, zejména u přesušené pleti, aplikovat denní krém. Pokračovat s aplikací make-upu, DD, CC nebo EE krému.

 

Sérum lze aplikovat pouze na místa, která chceme aktuálně rozjasnit, podtrhnout a zviditelnit /zejména partie pod očima nebo tváře/.