BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


DROPS - koncentrované kapky

Pleťová séra ve formě dropsů – koncentrovaných kapek dokáží absolutně penetrovat do hloubky pleti. Pleť tuto koncentrovanou péči velmi dobře přijímá a dokáže ihned zpracovat dodané informace.


Sortiment této řady nabízí pleti:

1. Ochranu před slunečními UV paprsky - při běžných denních aktivitách i při opalování

2. Podporu přirozeně bronzového nádechu bez slunce - samoopalování 

 

 

DROPS - koncentrované kapky

Aloe Vera

Bohatý zdroj aminokyselin, enzymů a minerálů doplňuje zásoby vody, posiluje obnovu kožních buněk a chrání před ataky volných radikálů. Zklidňuje projevy přecitlivělosti a působí proti množení škodlivých bakterií na povrchu pleti.

45836-bd-eti-self-tanning-drops-dropper-15ml-i201158_7.png

Sérum s pozvolnou samoopalovací funkcí je určeno pro každý typ pleti, kde je žádoucí bronzový nádech bez slunění a UV stresu. V pleti dochází k vlastní samoopalovací reakci a pozvolné tvorbě hnědého barviva. Vyladěný samoopalovací tón je naprosto přirozený. Funkce silného antioxidantu pleť chrání před stresovými faktory, podporuje postupnou tvorbu a obnovu kožních buněk a také důležité zásoby vody.


Aplikace:

JEMNÝ, PŘIROZENÝ SAMOOPALOVACÍ NÁDECH: 2 až 4 kapky séra smíchat v dlani s oblíbenou péčí a rovnoměrně nanést večer na očištěnou pleť obličeje a krku.

SILNĚJŠÍ SAMOOPALOVACÍ EFEKT: sérum nanést večer na očištěnou pleť obličeje a krku, nechat krátce vtáhnout do pleti před nanesením obvyklé péče.

První účinek samoopalovacího efektu je obvykle viditelný po 6 až 8 hodinách.

Stejnoměrnou aplikaci zaručí nanášení hladkými jemnými tahy. V oblasti kontur produkt do ztracena rozetřít. Světlé či šedé odstíny vlasů před aplikací produktu ochránit. Zvláštní pozornost věnovat nejen vlasové linii a také linii obočí.

Pozvolný samoopalovací efekt = pozvolné zvyšování množství produktu – kapek.

Více kapek = silnější intenzita samoopalovacího efektu.

Důkladně umýt ruce po aplikaci, včetně oblasti mezi prsty, v kontuře nehtů a přímo na nehtech, popřípadě peeling rukou.

45837-bd-eti-sun-protection-dropper-15ml-i201159_12.png

Sérum je určeno k intenzivní ochraně pleti před UV stresem, a to při běžných každodenních aktivitách a také při zvýšené zátěži při opalování. Obsahuje vysoký SPF faktor 50. Působí efetem silného antioxidantu, který odrazí ataky volných radikálů. Doplní zásoby vody, zabrání přecitlivělosti a projevům podráždění i vzniku pigmentových skvrn. Dokáže podpořit obnovu buněk a posílit opravné procesy pleti tak, aby pleť po UV zátěži nestrádala.


Aplikace: 

S koncentrovanými kapkami lze vytvořit ochranný denní nebo opalovací krém s vysokým SPF faktorem 50.

BĚŽNÁ KAŽDODENNÍ UV PÉČE: 2 až 4 kapky séra smíchat v dlani s obvyklou denní péčí a nanést ráno rovnoměrně na očištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu.

SILNÁ UV PÉČE & OPALOVÁNÍ: nanést ráno na pleť obličeje, krku a dekoltu cca 5 minut po aplikaci obvyklé denní péče.