Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/biga/web/biodroga.cz/public_html/kosmetika-biodroga-rady.php on line 38

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biga/web/biodroga.cz/public_html/kosmetika-biodroga-rady.php on line 44
ANTI-AGE ULTIMATE LIFTING - anti-age péče s lifting efektem | BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT

BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


ANTI-AGE ULTIMATE LIFTING - anti-age péče s lifting efektem

Přirozený proces stárnutí probíhá uvnitř pleti již od našeho narození. Naše pokožka neustále pracuje, obnovuje se, vytváří vlastní látky, reaguje na vnitřní i vnější podněty, dýchá, ukládá přínosné složky, odvádí zatěžující elementy…Není jí dopřán sebemenší čas na odpočinek, neboť je nucena reagovat na vnitřní i vnější podněty, které ji nepřetržitě ovlivňují.

Viditelné projevy stárnutí se zrcadlí na pleti přibližně od 25. roku věku. Jejich vznik ovlivňuje několik faktorů:

Všechny tyto faktory neustále ovlivňují zdraví pleti a její přirozenou krásu.

Podpora pleti v podobě specifické anti-age péče je důležitá již od období prvních viditelných změn. Jedině tak může pleť fungovat v maximálně možném nasazení, v harmonickém rytmu, bez vyčerpání a dlouhodobě tak vykazovat mladistvý zdravý vzhled.


Vysoce účinná anti-age péče s lifting efektem ANTI-AGE ULTIMATE LIFTING je založena na principu speciální technologie, která se v daný čas aktuálně soustředí na nejvíce patrné známky stárnutí uvnitř i vně pleti.

 

ANTI-AGE ULTIMATE LIFTING - anti-age péče s lifting efektem

ANTI-AGE NOVO PEPTIDE³ TECHNOLOGY

Jedná se o seskupení tří peptidů, které korigují dopad hormonálních změn, působí jako silné antioxidanty a dokáží podpořit přirozené funkce pokožky. Velmi důležitý je jejich impuls směrek k růstovému faktoru pleti. S tím souvisí posílení správné obnovy buněk a také tvorba kolagenu. Je tak zaručena maximální pevnost a pružnost pleti, také redukce vrásek a zpomalení procesů stárnutí.

Vědecké studie této složky prokazují:

  • 50% redukce hloubky vrásek*
  • 30% navýšení elasticity pokožky*
  • 17% zjemnění pórů*
  • 20% zlepšení struktury pokožky a projasnění*

*In vivo studie, 30 testovaných osob v průběhu 42 dnů

ULTIMATE CARE COMPLEX

Komplex sestavený z přírodních složek, jako je kyselina hyaluronová, pupalkový a sojový olej, bambucké máslo atd., představuje aktivní podporu pro pleť z hlediska anti-agingu, posílení vlastní obranyschopnosti, hydratace, regenerace a také zklidnění.