BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT

Repair + Cell Protection - obnovující & anti-oxidační řada

 

„Nepostradatelná péče pro pleť vystavenou sluníčku a klimatickým změnám"

Pre-age (plus 25)

 

Sluneční paprsky, solárium nebo nadměrný chlad mají své stinné stránky. Proto pleť potřebuje program regenerace, který nastartuje přirozenou funkci její obnovy a také ji účinně ochrání. S REPAIR CELL PROTECTION můžete bez obav odolávat  slunci, mrazu, světlu i volným radikálům. Tato jedinečná produktová řada dodá pleti intenzivní a efektivní pomoc a ochraní ji před následky možného poškození. V produktech obsažená alpská růže roste ve švýcarských Alpách a je extrémně odolná vůči silnému UV záření a nadměrnému chladu.  Moderní vědecký výzkum dokázal využít její kmenové buňky pro kosmetický průmysl ve zcela ojedinělých ošetřujících produktech. Mají vysokou účinnost na kmenové buňky v pokožce, podporují jejich regeneraci, prodlužují životnost a zvyšují vitalitu.


Noční krém 50 ml

44057_bd_repair&cell_protection_night_care_50ml_300dpi.jpg

+2dny

zrychlení regenerace buněk *

Obnovující výživný noční krém je určen pro pleť, která byla po celý den vystavena klimatické zátěži. Je bohatý na veliké množství účinných látek. Jednou ze základních složek je látka pod názvem Ectoin, která dodá perfektní ochranu, stabilizuje imunitu buněk a posiluje vlastní ochranné mechanismy pleti. Oddaluje předčasné stárnutí a současně zamezuje vzniku pigmentových skvrn i vrásek. Olej z jadérek hroznů bohatý na vitamínový koktejl složený z vitamínů A, E a B intenzivně ošetří pokožku a napomáhá k její regeneraci během fáze spánku. Peptidkní komplex zlepšuje vypínací sílu a elasticitu pleti. Pokožka je po několika denním používání nočního krému vláčnější a hedvábně jemná.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob

Denní krém SPF 15 50 ml

44056_bd_repair_cell_protection_day_care_spf_15_50ml_tiegel_i140854_01_72dpi.jpg

+2dny

zrychlení regenerace buněk *

Jemná obnovující péče s UV faktorem 15 zajistí pleti perfektní každodenní ochranu a trvale podpoří její vitalitu a pružnost. Obsahuje lysát bakterie kyseliny mléčné, odborně nazývaný Repair Complex, a kmenové buňky alpské růže. Tato kombinace účinných látek znatelně navyšuje regenerační schopnost, vitalitu a životnost kmenových buněk pokožky (až o 30 %). Předchází předčasným procesům stárnutí. Podporuje opětovnou rovnováhu pokožky, která byla narušena nadměrným zatížením světelnými paprsky. Viditelně zjemňuje linie a vrásky.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob

Oční krém 15 ml

44058_bd_repair&cell_protection_eye_care_15ml_300dpi.jpg

+2dny

zrychlení regenerace buněk *

Jemný vyživný krém dodá i citlivým očním partiím optimální ucelenou ochranu a perfektní péči. Chrání pokožku také před škodlivým účinkem UV záření a volnými radikály. Aktivuje pleti vlastní obnovovací schopnost a zlepšuje její elasticitu. Díky obsahu účinných látek allantoinu a bisabololu mírní podráždění a lehká zčervenání očního okolí a zabraňuje vzniku jemných linií a vrásek. Zajistí optimální hydrataci a vláčnost pokožky po celý den.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob