BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


REPAIR + CELL PROTECTION - obnovující & anti-oxidační řada

V každé životní fázi a v různých situacích, kdy na pleť působí vnější faktory, se aktivují její přirozené obranné, ochranné a regenerační mechanismy. Energie mechanismů je dostačující, je-li síla zátěže úměrná. Pokud je pleť zatěžována nadměrně, pak se její vlastní systémy oslabí. Nedokáže tak účinně hospodařit se svými zásobami energie a neubrání se působícím volným radikálům, které napadají její zdravé buňky.


Obnovující & anti-oxidační řada REPAIR + CELL PROTECTION je vytvořena pro pokožku vystavenou vnější, zejména klimatické zátěži. Eliminuje působení UV stresu, vysokých i nízkých teplot, sucha, horka i mrazu. Dodá stresované, zatěžované pleti aktivní ochranu, podpoří její vlastní schopnost regenerace a imunitní systém. Intenzivně pracuje s nově vzniklými kmenovými buňkami a zabrání jejich poškození. Dokáže redukovat již vzniklé deficity a poškození pokožky způsobené vnějšími vlivy.

BIOACTIVE REPAIR COMPLEX

Dohlédne na správně fungující systémy pokožky v období zvýšené zátěže vnějšími, stresujícími faktory.

Základem komplexu jsou tyto složky:

1. Phytocell Tec™ Alp Rose

Extrakt z kmenových buněk z listů alpských růží se řadí mezi velmi účinné anti-age složky. Chrání kmenové buňky pokožky před klimatickým stresem, minimalizuje dehydrataci a zabraňuje vzniku poškození kožních buněk i pleti. Eliminuje linie i vrásky a dodá pokožce důležitý ochranný štít.

2. Repair Complex

Ochrání pleť před vnějšími vlivy, zejména UV stresem. Zabraňuje jejímu poškození a předchází předčasnému stárnutí. Aktivuje přirozenou funkci obnovy kožních buněk, které byly dlouhodobě vystaveny zátěži či poškozeny a podporuje pokožky vlastní schopnost opravy až o 30 %.

44057_bd_repair&cell_protection_night_care_50ml_300dpi.jpg

+2dny

zrychlení regenerace buněk *

Bohatší konzistence obnovujícího, anti-oxidačního krému se postará o pleť stresovanou UV zátěží a volnými radikály. Posiluje kmenové buňky pokožky, stimuluje její přirozenou funkci obnovy a aktivuje její opravné procesy. Koriguje viditelná poškození pleti a podporuje obrannou sílu pokožky. Chrání pleť před škodlivým vlivem volných radikálů, působí jako antioxidant, zlepšuje elasticitu pokožky a redukuje linie a vrásky. Mírní nadměrné přesušení a zabraňuje předčasnému stárnutí.


Aplikace: Nanést večer rovnoměrně na vyčištěnou pleť obličeje, krku i dekoltu a jemně vmasírovat.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob

44056_bd_repair_cell_protection_day_care_spf_15_50ml_tiegel_i140854_01_72dpi.jpg

+ 1,7

dnů zrychlení regenerace buněk *

Hodnotný obnovující, antioxidační krém se zaměřuje na pleť zatěžovanou UV stresem a volnými radikály. Podporuje životnost a vitalitu kmenových buněk pokožky a aktivuje její přirozené funkce obnovy. Redukuje vzniklá poškození kožních buněk i viditelná poškození pleti. Zabraňuje enormní ztrátě vody a nastolí hydro-lipidní rovnováhu. Funguje jako antioxidant, posiluje tvorbu kolagenu a trvale chrání pokožku před UV zářením, volnými radikály, suchem i horkem. Koriguje nadměrné přesušení a zpomaluje procesy předčasného stárnutí.


Aplikace: Ráno nanést rovnoměrně na vyčištěnou pokožku obličeje, krku i dekoltu a jemně vmasírovat.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob

44058_bd_repair&cell_protection_eye_care_15ml_300dpi.jpg

+ 1,5

dnů zrychlení regenerace buněk *

Vyhlazující konzistence obnovujícího, anti-oxidačního krému zacílená na požadavky očních partií zatížených UV stresem a volnými radikály pečuje i o citlivější oční partie. Zklidňuje projevy přecitlivělosti a podráždění, dohlédne nad správnou tvorbou kožních buněk a navyšuje přirozenou funkci obnovy pleti. Opravuje do jisté míry již vzniklá poškození buněk i pleti. Zajišťuje ochranu před klimatickými vlivy a volnými radikály. Mírní linie a vrásky, zpevňuje strukturu pleti, navyšuje elasticitu, zabraňuje nadměrnému přesušení a oddaluje předčasné stárnutí.


Aplikace: Nanést, ráno i večer, na vyčištěnou pleť očních partií v lehké vrstvě a jemnými tahy vmasírovat.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob