BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


ENERGIZE & PERFECT - energizující řada

V období mezi dvacátým a pětadvacátým rokem ještě povětšinou není téma stárnutí pokožky zcela aktuální.

Tento složitý proces je však již v tomto období plně aktivní. Postupuje nejprve velmi pomalu a zpočátku bez sebemenšího viditelného upozornění na povrchu pleti, protože první změny probíhají uvnitř pokožky, kde jsou ovlivněny zásoby energie, které již v tomto čase mohou kolísat.

Prokreslené jemné vrásky nejprve při uvolnění mimiky okamžitě mizí. Posléze z nich vznikají naznačené linie. V této fázi dále nastupuje tvorba vrásek ze sucha, které vznikají nejčastěji jako důsledek nadměrného zatížení slunečními paprsky, klimatickými výkyvy a dalšími stresovými faktory. Jemné vrásky a vrásky ze sucha je možno vyplnit a zahladit poměrně rychle, a to při dostatečném doplnění vlhkosti a lipidů do pleti.

Pokud je redukce jemných vrásek a vrásek ze sucha nedostatečná, jejich linie se postupně prohlubuje.

Prvotní projevy stárnutí je důležité včas podchytit správnou péčí. Podaří se tak oddálit procesy předčasného stárnutí způsobené věkem a vnějšími vlivy.


Energizující řada ENERGIZE & PERFECT je určena pro pleť s počátečními známkami stárnutí doplněnými nedostatkem vitality a nevýrazným, bledým tónem. Dokáží redukovat první projevy stárnutí, udrží pleť v aktivitě a podpoří její zásoby energie.

BIOACTIVE ENERGY COMPLEX

Dohlédne na neustále aktivní, přirozené procesy regenerace, obnovy i ochrany probíhající v pleti.

 Základem komplexu jsou tyto složky:

1. Vitamín E

Významně zpomaluje proces stárnutí pokožky. Velmi úzce spolupracuje s kožními buňkami, podporuje jejich správnou obnovu (epitelizaci) a chrání buněčné membrány před útoky volných radikálů. Oddaluje tak velmi složitý proces stárnutí. Má současně důležitou antioxidační vlastnost a posiluje schopnost udržovat hydrataci.

 2. Matrix Peptidy

Jsou složené z tripeptidů a tetrapeptidů. Aktivují kolagenovou syntézu, posilují mezibuněčnou hmotu i pojivové tkáně. Současně navyšují elasticitu pleti, mají liftingový efekt a redukují vrásky.

91350x264-44229_bd_eti_energize__perfect_anti-age_gentle_face_oil_dropper_i141210_03_300dpi.jpg

Pečující, bohatý olej se postará o sušší a citlivější pleť postrádající energii s prvními projevy stárnutí. Pracuje uvnitř pokožky a nezanechává na jejím povrchu mastný, lesklý film. Chrání před stresem a volnými radikály, zvyšuje regenerační vlastnosti i odolnost pleti a posiluje její přirozenou obranyschopnost. Povzbuzuje tvorbu nových buněk, zklidňuje vzniklá podráždění a navyšuje elasticitu. Vyrovnává obsah hydratace, zásobuje lipidy a zabraňuje zvýšenému přesušení pleti. Předchází známkám předčasného stárnutí.


Aplikace: Nanést ráno /večer na důkladně očištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu pod obvyklý krém. Anti-Age pleťový olej lze také smíchat s pečujícím krémem a vmasírovat do pokožky.

54350x264-44218_bd_tiegel_energize_&_perfect_24h_care_50_ml_i150229_3_300dpi.jpg

Lehký revitalizační krém s vyplňující technologií přesně odpovídá potřebám normálního a smíšeného typu pleti s počátečními známkami stárnutí a nedostatkem energie. Vhodný i jako podklad pod make-up. Dohlíží na správnou obnovou buněk a stimuluje tvorbu kolagenu. Retušuje první vrásky i linie ze sucha a vyplňuje jejich hloubku. Zajistí dostatek hydratace, posílí přirozenou pružnost a pevnost pleti a oddálí předčasné stárnutí.


Aplikace: Ráno i večer nanést na důkladně očištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu, nebo po předchozím nanesení séra či koncentrátu. Jemně vmasírovat.

05350x264-44217_bd_tiegel_energize_&_perfect_24h_care_dry_50_ml_i150230_3_300dpi.jpg

Hodnotný revitalizační krém s vyplňujícími substancemi vystihuje požadavky suchého typu pleti s prvními projevy předčasného stárnutí a deficity v zásobách energie. Stimuluje kožní buňky ke správné obnově, posiluje tvorbu kolagenu a působí jako účinný antioxidant. Zajistí rovnováhu mezi hydratací a obsaženými lipidy. Redukuje první vrásky a linie ze sucha a vyplňuje jejich hloubku. Koriguje přesušení i olupující se lokality, odstraňuje nepříjemné pocity pnutí i sevření. Navýší pružnost a pevnost pleti a oddálí předčasné stárnutí.


Aplikace: Ráno i večer nanést na důkladně očištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu, nebo po předchozím nanesení séra či koncentrátu. Jemně vmasírovat.

44219_bd_energize_perfect_augenfluid_10ml.png

Jemná, svěží konzistence revitalizačního fluidu povzbuzuje oční partie vykazující ztrátu energie a první známky stárnutí. Koriguje první vějířkovité vrásky i naznačené linie ze sucha a vyplňuje jejich hloubku. Účinně redukuje otoky, kruhy a únavu v oblasti očních partií.  Posiluje kožní buňky, podporuje energetické zásoby, dodá hydrataci a stimuluje tvorbu kolagenu. Dohlédne na přirozenou pružnost i pevnost pleti a zpomalí předčasné stárnutí.


Aplikace: Nanést ráno i večer na důkladně očištěnou a odlíčenou pokožku kolem očí. Produkt je opatřen praktickým rol-onem, který usnadní jeho aplikaci a podpoří výsledný revitalizační efekt.