BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Bioaktivní restrukturalizační komplex tvoří dvě složky:

Extrakt z mnišského pepře

Redukuje výrazné změny uvnitř pleti vznikající na podkladě klesající hladiny hormonů. Posiluje dostatečnou pružnost pokožky a hladinu hydratace. Navyšuje přirozenou regenerační schopnost pleti a působí na vznik nových kolagenových vláken.

Biopeptidy

Bioaktivní tripeptidy a tetrapeptidy bojují proti uvolněným rysům obličeje a ztrátě pružnosti. Komplexně posílí pevnost, elasticitu i hustotu pleti a dodávají jí na objemu. Mají stimulační efekt na syntézu kolagenu. Podporují tak jeho dostatečnou tvorbu. Poskytují pleti pružnost a redukují hloubku vrásek.


Buněčný extrakt z mechu

Je získáván z biotechnologicky vyprodukovaného mechu. Posiluje bariérovou funkci kůže, optimalizuje její odolnost a obranyschopnost proti působícím stresujícím vlivům. Podporuje balanci ve vlhkostní sféře.

 

 

 

 

 

 

Perfect Age Formula

Produktová linie PERFECT AGE FORMULA poskytuje zralé pleti stresované hormonální nestabilitou vysoce účinnou podporu.


Hormonální nerovnováha spojená s obdobím menopauzy nastává u každé ženy ve zralém věku v individuálně daném čase a rozdílné intenzitě, povětšinou se počíná projevovat kolem 50. roku věku. Je dobou přizpůsobení se pro každou ženu. S tím souvisí i změny, které probíhají uvnitř pleti, a zanedlouho se zrcadlí na jejím povrchu.


Produkty PERFECT AGE FORMULA nedovolí, aby se zásoby energie v pleti vyčerpaly a dohlédnou na veškeré procesy pokožky fungující v maximálně možném výkonu. Výsledkem je celková restrukturalizace procesů zralé pleti, blokace negativního dopadu hormonálních změn, zásobování hodnotnými výživnými látkami a inztenzivní působení proti viditelným projevům stárnutí.

 

 

 

 

 

 


Recontouring sérum 30 ml

4086100456868_beh_bd_perfect_age_formula_serum_30ml_i181212_5.png

11%

liftingový efekt po první aplikaci

Silně koncentrované anti-ge sérum se zacílením na potřeby zralé pleti ovlivněné hormonální nestabilitou. Ochrání před hormonálním stresem a působí proti vyčerpání regeneračních systémů tím, že stimuluje syntézu kolagenu, působí na obnovu buněk a aktivuje přirozenou odolnost pokožky. Má vysoké antioxidační účinky. Zajistí okamžitě viditelný lifting kontur obličeje, redukuje hloubku vrásek, navyšuje pružnost a pevnost pleti. Komplexně zpomaluje procesy stárnutí a povzbuzuje regenerační pochody pokožky.

Recontouring 24-hodinový krém 50 ml

4086100456837_beh_bd_perfect_age_formula_24h_care_50ml_tiegel_i181206_3_int.png

10%

liftingový efekt po první aplikaci

Restrukturalizační anti-age péče určená pro požadavky náročné zralé pleti normálního a smíšeného typu. Vyniká svým komplexním zaměřením na změny způsobené hormonálním kolísáním. Revitalizuje buňky, doplní zásoby hydratace a zesílí vlastní obranyschopnost pleti. Působí jako silný antioxidant. Z hlediska deficitů viditelných na struktuře pleti okamžitě koriguje povadlost kontur, redukuje vrásky, posílí elasticitu, pevnost i hustotu pokožky a celkově navýší její objem. Oživí vzhled pleti a podpoří její rozzářenost a vitalitu.

Recontouring 24-hodinový krém pro suchou pleť 50 ml

45684_beh_bd_perfect_age_formula_24h_care_dry_skin_50ml_tiegel_i181208_3_int_300dpi.jpg

13%

liftingový efekt po první aplikaci

Restrukturalizační anti-age péče zaměřená na specifické požadavky zralé, suché pleti, u níž dochází k deficitům z důvodu hormonální nestability. Účinně blokuje dopady hormonálních výkyvů, aktivuje spící buňky pokožky a posílí síť kolagenových vláken. Současně dohlédne na dostatečný obsah hydratace i lipidů a blokuje působení volných radikálů. Zabránění ochabování kontur obličeje společně s redukcí vrásek působí na pleť jako lifting. Zajistí elastický, zpevněný reliéf pokožky a navýší její hustotu i objem. Koriguje přesušená místa a nedovolí vzniku přecitlivělosti. Ochrání před dřívějším spuštěním procesů stárnutí.

Recontouring oční krém 15 ml

4086100456851_bd_eti_perfect_age_formula_augenpflege_15ml_tiegel_i181210_5_int.png

12%

liftingový efekt po první aplikaci

Restrukturalizační anti-age krém pečuje o zralé oční partie stresované hormonálním zatížením. Nedovolí vzniku změn z hormonální disfunkce. Zesiluje kolagenová vlákna a stimuluje vlastní produkci kolagenu. Zároveň podpoří tvorbu nových buněk a posílí pleti vlastní odolnost. Navýší elasticitu a pevnost očních kontur, vypne oční reliéf a koriguje jemné vějířkovité vrásky i mimické linie. Má vynikající redukční funkci na tmavé kruhy a otoky v oblasti očí. Okamžitě odplaví únavu, chrání před podrážděním a zpomalí procesy stárnutí.