BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Perfect Age Formula

Hormonální nerovnováha spojená s menopauzou nastává u každé ženy ve zralém věku v individuálně daném čase a rozdílné intenzitě. 

Disharmonie hormonů předcházející menopauze a restrukturalizace ženské hormonální rovnováhy v samotném průběhu tohoto cyklu se velmi záhy projevuje změnami uvnitř pleti. Dochází ke snížení tvorby kolagenu i elastinu, ke zpomalení buněčného dělení, k nedostatku okysličení a k nerovnováze hydratace.

Probíhající změny v hormonálním spektru uvnitř zralé pleti související s menopauzou se postupně zrcadlí na povrchu pokožky. Dochází k ubývání hustoty, pevnosti, objemu a pružnosti pleti. Nejběžnějším projevem jsou prohlubující se linie a vrásky. Vrásky však nezpůsobují to, že náš vzhled se jeví poněkud starším dojmem. Tento pocitový i zrakový vjem způsobuje ochabování obličejových svalů a pokožky samotné, která následuje sílu gravitace. Pleť je nedostatečně vypnutá a kontury obličeje jsou nesouměrné. Tzv. „sagging“ neboli ochabování kontur obličeje je znatelný zejména v oblasti brady, tváří a krku. Celkově se postupně mění tvar obličeje z mladistvě formovaného tvaru „V“ na tvar obličeje „A“ se sestupujícími konturami.

Tyto procesy přirozeně probíhající v pokožce nejsou zcela úplně vylučitelné. Příznaky času a hormonálně podmíněné změny však lze podchytit, ovlivnit a účinně redukovat. Míra redukce je odvislá od okamžiku načasování a také správně zvolené péče, která se cíleně zaměřuje na tyto deficity.


Aktivující řada PERFECT AGE FORMULA poskytuje zralé pleti stresované hormonální nestabilitou vysoce účinnou podporu. Nedovolí, aby se její zásoby energie vyčerpaly a dohlédne na veškeré procesy pokožky fungující v maximálně možném výkonu.

 

 

 

 

 

 

PERFECT AGE FORMULA

BIOACTIVE RESTRUCTURING COMPLEX

Redukuje změny způsobené hormonální nestabilitou. Stimuluje vlastní produkci kolagenu. Bojuje proti uvolněným rysům obličeje a ztrátě pružnosti. Působí jako silný V lifting. Komplexně posílí pevnost, elasticitu i hustotu pleti a dodává jí na objemu.

Základem komplexu jsou čistě přírodní složky:

1. Extrakt z mnišského pepře

Získává se z plodů léčivé rostliny Vitex Agnus-Castus. Plody věrně připomínají kuličky černého pepře a mají i podobnou výraznou chuť. Název mnišský pepř pochází již z doby středověku, kdy mniši využívali anafrodiziakálních účinků těchto plodů. V moderní medicíně je prokázán jeho vysoký účinek při redukci hormonálního kolísání ženských hormonů v období menopauzy.

Redukuje výrazné změny uvnitř pleti vznikající na podkladě klesající hladiny hormonů. Přispívá k navýšení regenerační schopnosti pleti a působí na vznik nových kolagenových vláken. Posiluje pružnost i pevnost pokožky a hladinu hydratace.

2. Biopeptidy

Bioaktivní tripeptidy a tetrapeptidy mají stimulační efekt na syntézu kolagenu. Podporují tak jeho dostatečnou tvorbu. Poskytují pleti pružnost a redukují hloubku vrásek.


Další účinné látky:

BUNĚČNÝ EXTRAKT Z MECHU

Je získáván z biotechnologicky vyprodukovaného mechu. Posiluje bariérovou funkci kůže, optimalizuje její odolnost a obranyschopnost proti působícím stresujícím vlivům. Podporuje balanci ve vlhkostní sféře.

KYSELINA HYALURONOVÁ

Jedná se o "vodní magnet", který je schopen vázat až šest litrů vody na jeden gram své hmotnosti. Tato kyselina přirozeně vzniká uvnitř pleti. Její obsah v pokožce však s přibývajícím věkem markantně klesá. Doplněním kyseliny prostřednictvím textury produktů dochází k navýšení jejího podílu v pokožce. Pleť přijme tuto složku za svou a okamžitě dokáže s tímto obsahem pracovat. Dochází tak k posílení přirozeného hydratačního faktoru kůže. S tím je spojená redukce přesušení a viditelných známek stárnutí. Pleť je současně ochráněna před oxidačními vlivy a ataky volných radikálů.

 

 

 

 

 

 

4086100456868_beh_bd_perfect_age_formula_serum_30ml_i181212_5.png

11%

liftingový efekt po první aplikaci

Aktivní, silně koncentrované anti-ge sérum s obzvláště bohatou texturou se zacílením na potřeby zralé pleti s projevy stárnutí způsobené hormonální nestabilitou. Chrání před hormonálním stresem, působí proti vyčerpání regeneračních systémů, působí na obnovu buněk a aktivuje tvorbu kolagenu. Ovlivňuje hydrataci a dohlédne na přirozenou odolnost pokožky. Je silným antioxidantem. Vykazuje kosmetický botox efekt, pozvedá kontury obličeje a redukuje hloubku jemných a hlubokých vrásek včetně linií mimických. 


Aplikace: Nanést ráno a večer na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu, lehce vpracovat. Pokračovat v obvyklé denní či noční péči.

4086100456837_beh_bd_perfect_age_formula_24h_care_50ml_tiegel_i181206_3_int.png

10%

liftingový efekt po první aplikaci

Restrukturalizační anti-age péče určená pro požadavky zralé pleti normálního a smíšeného/mastnějšího typu se změnami způsobenými hormonálním kolísáním. Chrání před ataky hormonální nestability, navýší tvorbu kolagenu, doplní obsah vody, revitalizuje buňky a zesílí vlastní obranyschopnost pleti. Zabrání povadlosti kontur, posílí elasticitu, pevnost i hustotu pokožky a navýší její celkový objem. Koriguje vrásky a hlubší linie, bojuje s projevem výrazových linií a nedovolí vzniku přesušených lokalit. Oživí vzhled pleti a eliminuje viditelné projevy stárnutí.


Aplikace: Ráno a večer nanést na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu nebo bezprostředně po ošetření pleti pečujícím sérem či koncentrátem, lehce vmasírovat.

45684_beh_bd_perfect_age_formula_24h_care_dry_skin_50ml_tiegel_i181208_3_int_300dpi.jpg

13%

liftingový efekt po první aplikaci

Restrukturalizační anti-age péče zaměřená na specifické potřeby zralé, suché pleti s deficity z důvodu hormonální nestability. Blokuje dopady hormonálních výkyvů, posílí síť kolagenových vláken, aktivuje spící buňky pokožky a dohlédne na dostatečný obsah hydratace a lipidové sféry. Je silným antioxidantem. Zabrání ochabování kontur obličeje, zajistí elastický, zpevněný reliéf pokožky a navýší její hustotu a objem. Koriguje jemné linie, hluboké i mimické vrásky, redukuje přesušená místa, nedovolí vzniku přecitlivělosti a ochrání před dřívějším spuštěním procesů stárnutí.


Aplikace: Ráno a večer nanést na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu nebo bezprostředně po ošetření pleti pečujícím sérem či koncentrátem, lehce vmasírovat.

4086100456851_bd_eti_perfect_age_formula_augenpflege_15ml_tiegel_i181210_5_int.png

12%

liftingový efekt po první aplikaci

Restrukturalizační anti-age krém pečuje o zralé oční partie stresované hormonálním zatížením. Koriguje vzniklé změny z hormonální disfunkce, zesiluje kolagenová vlákna, stimuluje vlastní produkci kolagenu a podpoří pokožku v tvorbě nových buněk. Nastaví správnou symbiózu mezi obsahem vlhkosti a lipidy, zabrání nežádoucímu působení volných radikálů a funguje jako antioxidant. Navýší elasticitu a pevnost očních kontur, vypne oční reliéf a koriguje jemné vějířkovité vrásky i mimické linie. Mírní tmavé kruhy a otoky, odplaví únavu, ochrání před podrážděním a zpomalí procesy stárnutí.


Aplikace: Ráno a večer nanést na vyčištěné oční partie a lehce vmasírovat.