BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Smart Calm Complex

Komplex přírodních složek obsahuje extrakt ze zelené řasy, extrakt z indické bazalky a extrakt z rostliny ostropestřec mariánský .

Tyto extrakty účinně posilují přirozené procesy obnovy a regenerace pokožky. Navyšují pleti vlastní imunitu, odolnost a obranyschopnost. Současně se postarají o její dostatečnou výživu a udrží ji tak dlouhodobě pružnou. Účinně také zmírňují možná podráždění, zarudnutí a redukují vznik zánětlivých procesů.

Men NEW 2019

" zaměřeno na specifické požadavky pánské pleti "

Pleť mužů se v mnoha ohledech liší od pleti žen:

 1. Mužská pokožka je v průměru o 20% silnější než je tomu u pleti žen. Je tedy odolnější.
 2. Obsah kolagenu je mnohonásobně vyšší a jeho tvorba se snižuje velmi pozvolna.
 3. Zcela odlišné prosíťování vláken a uzpůsobení jejich struktury má za následek o poznání kvalitnější elasticitu a pevnost pleti.
 4. Muži mají větší počet mazových žláz. Tvorba kožního mazu je tak téměř dvojnásobná. Pleť tak bývá mastnější, lesklejší a je více náchylná k tvorbě zánětů, pupínků, akné atd.
 5. Látková výměna lipidů probíhá u mužů s lehkou odlišností, což se odráží na specifické struktuře jejich pleti. S ohledem na tento fakt má mužská pleť rozdílnou schopnost přijímat konzistence a textury kosmetických produktů.
 6. Projevy stárnutí se objevují u mužské pleti později. Pánská pokožka zůstává až do 30. roku věku všeobecně více vypnutá a pevná. Pak ale ztrácí svou elasticitu a vypínavost mnohem rychleji než v případě žen. Vrásky se tedy prokreslují později, ale bývají o poznání s větší hloubkou. U mužů se daleko častěji objevují otoky a tmavé stíny v oblasti pod očima, které podporují unavený výraz. Muži trpí s přibývajícím věkem ztrátou svalové hmoty a ochabováním pokožky, které pak opticky způsobují unavený, o poznání starší vzhled.
 7. Pravidelným holením přichází pokožka mužů systematicky o vlhkost a přirozený ochranný štít. Pánská pleť je v průběhu života vystavena v průměru 16 000 oholení. Až 40 % mužů trpí kožními problémy souvisejícími s holením. Pleť se tak stává citlivější a reaguje podrážděním. Vznikají záněty z důvodu proniknutí škodlivých bakterií do jemných ran, ke kterým při holení často dochází.

S příhlédnutím k těmto několika faktorům je velmi důležité dopřát pánské pleti péči odpovídající zcela specifickým požadavkům.

Biodroga MEN produkty jsou odpovědí a řešením pro všechna kritéria, které muži při péči o svou pleť preferují:

 • lehká, okamžitě vstřebatelná konzistence
 • praktické balení s dávkovačem
 • koncentrované textury s okamžitým účinkem
 • propojení několika důležitých efektů - od hydratace, přes výživu a důležitý anti-aging

 


Hydratační posilující fluid 50 ml

45622_bd_beh_men_moisture_hydra_power_fluid_spender_50ml_i180618_14_300dpi.jpg

s obsahem kyseliny hyaluronové dodává mužské pleti novou energii, hydrataci a sílu. Okamžitě aktivuje její obnovu, vypíná obličejové kontury, redukuje linie a vrásky ze sucha a podporuje pleti vlastní elasticitu. Dalším jeho benefitem je zklidnění projevů podráždění a každodenní ochrana pleti před stresovými faktory.

Je určen převážně pro muže v mladém a středním věku.

Anti-Age krém pro obličej a oční partie 50 ml

45624_bd_beh_men_anti-age_age_fight_cream_spender_50ml_i180616_14_300dpi.jpg

s obsahem peptidů účinně bojuje s projevy stárnutí. Textura tohoto produktu odpovídá požadavkům pleti obličeje a současně specifickým potřebám očních partií. Působí na dostatečnou tvorbu kolagenu, aktivuje obnovu buněk pleti a doplní ztracenou hydrataci. Okamžitě redukuje povadlé linie a také jemné i hlubší vrásky. V oční oblasti se postará o redukci tmavých stínů, kruhů a otoků. Ochrání pleť před stresovými faktory,podrážděním a ve výsledku podpoří dlouhodobě mladistvý vzhled.

Anti-Age krém je určen zejména pro zralou mužskou pleť.

Balzám po holení 50 ml

45626_bd_beh_men_sensitive_after_shave_balm_spender_50ml_i180620_11_300dpi.jpg

se zklidňujícími extrakty má vysoké antibakteriální a ošetřující vlastnosti. Dohlédne na oblast pleti zatěžovanou holením tak, že tiší možná podráždění a zarudnutí, lehce pleť ochladí a posílí její ochrannou funkci, odolnost i imunitu. Ochrání před rozmnožením škodlivých bakterií na povrchu pokožky a zabrání vzniku zánětů pleti a nedovolí nepříjemnému vrůstání vousů. Současně pleť hydratuje, vyživuje a regeneruje.