BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Sensitive De-Stress Algae - zklidňující & protistresová řada

Přetížení organismu přemírou stresu a zatěžující vlivy z vnějšího prostředí způsobují vypětí uvnitř pleti. Pokožka se vlastními silami vždy snaží dostatečně ochránit a je nucena se zvyšujícími se zátěžemi vyvíjet vyšší úsilí ke své obranyschopnosti. Dojde-li k narušení jejího ochranného kyselého pláště nebo nestabilitě v její ochranné bariéře stává se ohroženou. Je přístupna atakům škodlivých mikroorganismů, její mechanismy fungují v jiném nastavení a může pak na zdánlivě běžné situace reagovat nepřiměřeně projevy předčasného stárnutí, nedostatkem hydratace, přecitlivělostí, podrážděním a záhy alergickými reakcemi.


Zklidňující & protistresová řada Sensitive De-Stress Algae funguje velmi intenzivně jako ochrana stresované pleti před jejími nepřiměřenými reakcemi a před možnými iritacemi. Pokud jsou již v pleti tyto reakce spuštěny, pak systematicky vede pokožku k přirozené regeneraci a obranyschopnosti a nedovolí vzniku extrémně alergických, dráždivých změn.

Sensitive De-Stress Algae

Extrakt z tropických mikro-řas obohacený o zlato

Mikro-řasy (druh Tetraselmis suecica – řád zelených řas patřících do fytoplanktonu) obsahují bílkoviny, minerály a další cenné látky a představují mimořádnou zklidňující péči. Jsou schopny vázat na sebe další látky, v tomto případě zlato, které působí protizánětlivě, redukuje projevy stárnutí a zajistí korekci přesušených lokalit.

SENSITIVE COMPLEX složený ze dvou přírodních složek:

1. Panthenol – kyselina pantotenová – vitamín B5

Podporuje přirozenou schopnost pleti vázat vlhkost, zklidňuje podráždění i zarudnutí a navyšuje novou tvorbu kožních buněk. Zároveň působí proti vzniku zánětů.

2. De-Stress extrakt

Skládá se z extraktu hnědé řasy rostoucí ve Středomoří a z extraktu z dalších řas. Navyšuje ochrannou funkci pokožky, je schopen stimulovat ochranný imunitní systém pokožky ihned po zvýšeném zatížení, například po vystavení pleti slunečnímu záření. Mírní projevy podráždění, zarudnutí a nepříjemné pocity sevření a pnutí. Posiluje pružnost pokožky.

 

45488_bd_sachet_de-stress_algae_sensitive_sheet_mask_300dpi.png

Koncentrované sérum s balancujícím, regeneračně-posilujícím efektem naplněné do ultra jemného celulózového vlízu dohlédne na pleti vlastní funkce ochrany, opravy a obnovy. Naprosto také respektuje specifické potřeby citlivé, podrážděné a stresované pleti. Zaměřuje se na správné fungování vlastních procesů pleti z hkediska její odolnosti a obranyschopnosti. Významně podporuje její imunitní systém. Aktivuje tvorbu a obnovu kožních buněk, navyšuje elastinovou syntézu a posiluje ukotvení hydratace. Zabraňuje vzniku podráždění a přecitlivělosti, výrazně redukuje již vzniklé projevy citlivosti a koriguje pocity sevření, pnutí, pálení či svědění na povrchu pleti. Dodá vitalitu, redukuje vrásky a linie ze sucha, formuje obličejové kontury, odplavuje únavu a zpomaluje procesy stárnutí.


Celulózová textilie

100 % biologicky odbouratelný materiál vyrobený v Německu speciální tkací technologií s dodržením přísných hygienických norem. Je jedinečným nosičem účinných látek a vykazuje naprostou tolerantnost k pokožce i k životnímu prostředí.


Aplikace: Nanést po důkladném čištění, popřípadě peelingu. Pro dosažení vyššího efektu nanést Sensitive De-Stress Algae koncentrát. Vyjmout masku z balení, rozložit a oddělit fólii od textilie. Textilii přiložit na pleť obličeje a jemně přitisknout. Nechat působit po dobu 10 – 20 minut. V balení masky vždy zůstává dostatečné množství pleťového séra, které lze aplikovat lehce na pleť horních víček, krku i dekoltu a také na rty. Lze jím ještě jednou provlhčit aplikovanou vlízovou masku. Po uplynutí doby působení odstranit masku a v případě potřeby vmasírovat zbývající vlhkost.

Efektivní tip pro horká a suchá období: V letních měsících dát masku před její aplikací na chladné místo, nejlépe do ledničky. Maska tak dodá pleti osvěžení a vitalitu.

 

 

45463_bd_concentrate_de-stress_algae_folding_box_300dpi.jpg

Balancující, regeneračně-posilující koncentrát naplněný ve skleněné ampuli aktivuje pleti vlastní funkce ochrany, opravy a obnovy. Naprosto také respektuje specifické potřeby citlivé, podrážděné a stresované pleti. Posílí jednotlivé procesy pokožky, cíleně podporuje její odolnost, obranyschopnost a vlastní imunitní systém. Stimuluje tvorbu kožních buněk, zesiluje vazbu hydratace, navyšuje elasticitu pleti a ochrání před přecitlivělostí. Zklidňuje projevy podráždění, redukuje zarudnutí, pocity pnutí i sevření na povrchu pleti. Koriguje přesušené lokality a dokáže redukovat projevy stárnutí.


Aplikace: Nanést ráno/večer po důkladném čištění, popřípadě peelingu. Lehce koncentrát protřepat, opatrně odlomit jeho vrchní část, nejlépe s pomocí aplikátoru či překrytím papírovým ubrouskem. Důkladně vpracovat koncentrát do pokožky obličeje, krku a dekoltu. Pokračovat v další obvyklé péči.

Pro optimální, nejvyšší efekt na pleti je doporučena sedmidenní nepřetržitá aplikace koncentrátu jednou denně, ráno či večer.