BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Energy Luxurious Grape - energizující řada

Pleť je soustavně vystavena zátěži a stresu a vyvíjí neustále aktivitu ke zvýšení své vlastní ochrany a regenerace. Vynakládá tak svou přirozenou energii a je schopna do jisté míry čelit těmto působícím atakům vlastními silami. Pokud je však zatěžována dlouhodobě a nadměrně, její zásoby energie se vyčerpávají a jednotlivé procesy probíhající uvnitř pokožky se zpomalují. Vyčerpání a únava se zanedlouho projeví na obrazu pleti jejím nevýrazným tónem, tvorbou vrásek, povadlostí kontur a předčasnými procesy stárnutí, které neodpovídají aktuálnímu věku.


Energizující řada ENERGY LUXURIOUS GRAPE poskytuje pleti s viditelnými projevy únavy, stresu a vyčerpání aktivní podporu. Doplní zásoby energie a řeší vzniklé deficity.

 

Energy Luxurious Grape

Extrakt z hroznů vína odrůdy Champagne

Extrakt z bílých a červených hroznů rostoucích ve francouzské oblasti Champagne je jedinečným, bohatým zdrojem energie. Odplavuje vyčerpání i únavu, redukuje bledost a nevýraznost pleti. Dodává pokožce novou vitalitu, oživuje a prozáří její vzhled.

ENERGY COMPLEX složený ze dvou složek:

Chronodyn™ - biotechnologicky získaný extrakt z jednobuněčné mikrořasy Euglena gracilis neboli krásnoočko je zodpovědný za probuzení buněčných funkcí pokožky. Zvyšuje látkovou výměnu buněk a mikrocirkulaci pleti. Posiluje vitalitu i pružnost pokožky, zpevňuje kontury a redukuje vrásky i linie.

& Extrakt z dračího ovoce - extrakt z dračího ovoce (bílá pitaya) je zdrojem dorminů, čistě rostlinných složek, které příznivě působí na funkce a dělení buněk pokožky a uvádí pleť do přirozené rovnováhy. Dále je bohatý na polysacharidy podporující zpevněný a vypnutý vzhled pleti. Zajistí výrazný antistresový účinek a současně dodá pleti vitalitu, svěžest a přirozenou zdravou barvu. Viditelně zpevňuje kontury, zjemňuje strukturu pokožky a zpomaluje procesy předčasného stárnutí.


* Studie extraktu z dračího ovoce: antistresový efekt, posílení vitality buněk, po 28 dnech, 12 testovaných osob

* zdroj společnost IBR

45460_bd_concentrate_luxurious_grape_folding_box_300dpi(1).jpg

28dnů

antistresový účinek

Revitalizačně-antioxidační koncentrát naplněný ve skleněné ampuli je absolutním zdrojem energie pro stresovanou, vyčerpanou pleť. Stimuluje přirozené kožní funkce, posiluje regeneraci kožních buněk, podpoří tvorbu kolagenu a působí jako silný antioxidant. Navyšuje vazbu hydratace, formuje obličejové kontury, redukuje jemné naznačené linie i hlubší vrásky a zpomalí procesy stárnutí.


Aplikace: Nanést ráno/večer po důkladném čištění, popřípadě peelingu pleti. Lehce koncentrát protřepat, opatrně odlomit jeho vrchní část, nejlépe s pomocí aplikátoru či překrytím papírovým ubrouskem. Důkladně vpracovat koncentrát do pokožky obličeje, krku a dekoltu. Pokračovat v další obvyklé péči.

Pro optimální, nejvyšší efekt na pleti je doporučena sedmidenní nepřetržitá aplikace koncentrátu jednou denně, ráno či večer.

 

45489_bd_sachet_luxurious_grape_energy_sheet_mask_300dpi-1.png

Koncentrované sérum s revitalizačním a antioxidačním efektem naplněné do ultra jemného celulózového vlízu se zaměřuje na pleť postrádající energii s projevy stresu, únavy až vyčerpání. Hydratuje s dlouhodobým efektem, navyšuje tvorbu elastinu, kolagenu a kyseliny hyaluronové a posílí tvorbu energie přímo v kožních buňkách. Redukuje vrásky, zvyšuje pružnost pleti a zajistí obrysům obličeje pevné kontury. Dodá ztracenou energii, koriguje známky únavy, působí jako výrazný antioxidant a vykazuje antistresový efekt. Postará se o oddálení procesů předčasného stárnutí.


Celulózová textilie

100 % biologicky odbouratelný materiál vyrobený v Německu speciální tkací technologií s dodržením přísných hygienických norem. Je jedinečným nosičem účinných látek a vykazuje naprostou tolerantnost k pokožce i k životnímu prostředí.


Aplikace: Aplikovat po důkladném čištění, popřípadě exfoliaci pleti. Pro dosažení vyššího efektu nanést Energy Luxurious Grape koncentrát. Vyjmout masku z balení, rozložit a oddělit fólii od textilie. Textilii přiložit na pleť obličeje a jemně přitisknout. Nechat působit po dobu 10 – 20 minut. V balení masky vždy zůstává dostatečné množství pleťového séra, které lze aplikovat lehce na pleť horních víček, krku i dekoltu a také na rty. Lze jím ještě jednou provlhčit aplikovanou vlízovou masku. Po uplynutí doby působení odstranit masku a v případě potřeby vmasírovat zbývající vlhkost.
 

Efektivní tip pro horká a suchá období:  V letních měsících dát masku před její aplikací na chladné místo, nejlépe do ledničky. Maska tak dodá pleti osvěžení a vitalitu.svěžení a vitalitu

.

 

Pleť soustavně vystavená nadměrné zátěži je nucena vyvíjet zvýšené úsilí k vlastní regeneraci. Vynakládá tak svou přirozenou energii, aby se proti těmto atakům bránila a ochránila. Systematicky se tak vyčerpávají její zásoby energie a jednotlivé přirozené procesy probíhající uvnitř pokožky se zpomalují, neboť na jejich realizaci již pleti nezbývá dostatek vlastních sil. Dlouhodobě stresovaná pleť vykazující ztrátu energie brzy zrcadlí na svém povrchu viditelné projevy zátěže, vyčerpání, únavu a předčasné stárnutí.

Takto zatížená pleť vyžaduje zcela specifickou vitalizační péči - Biodroga Luxurious Grape.