BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Luxurious Grape produkty

Extrakt z hroznů vína odrůdy Champagne dohlédne na dostatek energie:

    odplaví únavu
    relaxuje pleť
    projasní strukturu pokožky

Chronodyn™ je zodpovědný za probuzení buněk:

  • posiluje pružnost pokožky
  • zpevňuje kontury
  • redukuje jemné vrásky i hlubší linie

Extrakt z dračího ovoce je účinným antioxidantem:

  • zesiluje dělení buněk
  • podporuje zpevněný a vypnutý vzhled
  • uvádí pleť do přirozené rovnováhy
  • je silným protistresovým faktorem

    * Dlouhodobé studie extraktu z dračího ovoce, provedené společností IBR,

    prokázaly mimořádný antistresový účinek, oživení pleti a posílení vitality buněk již  po 28 dnech

Luxurious Grape - koncentrovaná energizující řada

Energizující produkty poskytují podporu pleti, která je soustavně vystavena nadměrnému stresu i zátěži a v důsledku toho jsou téměř vyčerpány její vlastní zásoby energie. Okamžitě restartují energetický potenciál pokožky a probudí její regenerační funkce.

ENERGY PRODUKTY působí jako silné anti-oxidanty, mají prokazatelný protistresový efekt a ochrání tak před předčasným stárnutím. Korigují únavu, bledost, matnost a nevýraznost pleti tím, že naprosto oživí a prozáří vzhled pokožky, navýší elasticitu a formují obličejové kontury. Navrátí fádní pleti zdravý, vitální vzhled. 


Beauty Essence Energizující koncentrát/ampule 7 x 2 ml

45460_bd_concentrate_luxurious_grape_folding_box_300dpi(1).jpg

28dnů

antistresový účinek

Ampulka po okraj naplněná komplexem vitalizujících a antioxidačních složek. Představuje absolutní zdroj energie pro strádající pleť. Posiluje regeneraci kožních buněk, blokuje ataky volných radikálů a navyšuje vazbu vlhkosti. Současně působí protistresově, formuje obličejové kontury a zpevňuje strukturu pleti. Podpoří dlouhodobě mladistvý, svěží vzhled.

Sedmidenní terapie: pro optimální, nejvyšší efekt na pleti se doporučuje sedmidenní nepřetržitá aplikace koncentrátu jednou denně, ráno či večer.

Instant Beauty energizující vlízová maska 5 x 16 ml

45466_bd_sheet_mask_luxurious_grape_energy_folding_box_300dpi.jpg

Představuje vyšší stupeň péče oproti  klasickým pleťovým maskám. Její základ tvoří ultra jemný vlíz hojně provlhčený energizujícími a anti-oxidačními substancemi, které zajistí mimořádný anti-stresový efekt a naplní pleť po okraj hydratací a vitalitou. Navýší přirozený energetický potenciál pleti, korifuje známky únavy a zajistí konturám obličeje pevné linie.

 

Pleť soustavně vystavená nadměrné zátěži je nucena vyvíjet zvýšené úsilí k vlastní regeneraci. Vynakládá tak svou přirozenou energii, aby se proti těmto atakům bránila a ochránila. Systematicky se tak vyčerpávají její zásoby energie a jednotlivé přirozené procesy probíhající uvnitř pokožky se zpomalují, neboť na jejich realizaci již pleti nezbývá dostatek vlastních sil. Dlouhodobě stresovaná pleť vykazující ztrátu energie brzy zrcadlí na svém povrchu viditelné projevy zátěže, vyčerpání, únavu a předčasné stárnutí.

Takto zatížená pleť vyžaduje zcela specifickou vitalizační péči - Biodroga Luxurious Grape.