BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Anti-Age White Truffle - řada proti stárnutí

V každém období působí na pleť několik různých faktorů, které vedou ke spuštění jejího předčasného stárnutí. Dlouholeté studie potvrzují, že genetická dispozice má vliv maximálně na 30-40 % změn vedoucích k předčasnému stárnutí pokožky. Proto všechny ostatní faktory, vnější vlivy i změny uvnitř organismu, které pleť stresují, se dají do jisté míry včas usměrnit.

Jakýkoliv podnět vyslaný k pleti souvisí s jejím fungováním, ovlivňuje její přirozené procesy, může vést ke snížení její obranyschopnosti, odolnosti i obnovy, ubrat její energetické zásoby a způsobit snížení tvorby důležitých látek (elastin, kolagen, kyselina hyaluronová). Před působením zatěžujících rozmanitých faktorů je možné pleť ochránit a blokovat jejich dopad na vlastní stabilitu pokožky.


Řada proti stárnutí Anti-Age White Truffle se zaměřuje na pleť, která vykazuje viditelné deficity a projevy stárnutí a vyžaduje aktivní podporu. Dokáže pleť velmi účinně posílit v její přirozené obranyschopnosti, ochraně a ve vykonávání optimálně nastavených vlastních procesů.

.

 

 

Anti-Age White Truffle - řada proti stárnutí

Extrakt z bílého lanýže

Extrakt z jedinečné houby extrémně odolné proti procesům stárnutí navyšuje pružnost, pevnost, hustotu i samotnou tloušťku pokožky a redukuje linie a vrásky. Má pozitivní vliv na hydrataci a lehkou detoxikaci. Dokáže si poradit i s lehkými otoky také v oblasti očních partií.


* Studie extraktu z bílého lanýže: vyplňující efekt, posílení hustoty a tloušťky pokožky, po 30 dnech

* zdroj společnost Phenbiox


Tripeptid

Posiluje syntézu kolagenu, napomáhá vytvářet další kolagenová vlákna, která nesou nejvyšší zodpovědnost za pevnost pojivové tkáně, a předchází jejich degradaci (znehodnocení), jež má za následek nedostatek pružnosti pleti a „vpadlost“ kůže.  Je důležitým faktorem pro maximální pružnost a pevnost pleti a současně vypnutí kontur.

Pšeničný protein

Vytváří na povrchu pokožky jemný film a redukuje linie a vrásky. Zprostředkuje pevnější a vypjatější strukturu pokožky s okamžitým efektem již po první aplikaci.

45408_bd_concentrate_anti-age_white_truffle_folding_box_300dpi.jpg

Anti-age posilující koncentrát naplněný ve skleněné ampuli se zaměřuje na požadavky a deficity pleti vykazující předčasné projevy stárnutí. Ochrání pleť před zatěžujícími vlivy,  nastartuje proces obnovy i regenerace pleti a doplní deficity hydratace. Posiluje  tvorbu kolagenu, navyšuje pevnost a pružnost pleti, zvyšuje její hustotu i tloušťku a vypíná obličejové kontury. Redukuje linie a vrásky a zpomaluje předčasné stárnutí. 


Aplikace: Nanést ráno/večer po důkladném čištění, popřípadě peelingu. Lehce koncentrát protřepat, opatrně odlomit jeho vrchní část, nejlépe s pomocí aplikátoru či překrytím papírovým ubrouskem. Důkladně vpracovat koncentrát do pokožky obličeje, krku a dekoltu. Pokračovat v obvyklé péči.

Pro optimální, nejvyšší efekt na pleti je doporučena sedmidenní nepřetržitá aplikace koncentrátu jednou denně, ráno či večer.

white_truffle_sheet_mask.jpg

Koncentrované anti-age sérum s posilujícím efektem naplněné do ultra jemného celulózového vlízu se zaměřuje na pleť vykazující deficity neodpovídající danému věku a projevy stárnutí. Posílí vlastní mechanismy ochrany a obranyschopnosti pleti. Aktivuje procesy obnovy, zabrání poškození kolagenových vláken a navýší tvorbu kolagenu i syntézu elastinu. Dodá hydrataci, zvyšuje pevnost a pružnost pleti a dohlédne na její správnou hustotu i tloušťku. Vypíná kontury, redukuje linie i vrásky a oddálí proces stárnutí pleti.


Celulózová textilie

100 % biologicky odbouratelný materiál vyrobený v Německu speciální tkací technologií s dodržením přísných hygienických norem. Je jedinečným nosičem účinných látek a vykazuje naprostou tolerantnost k pokožce i k životnímu prostředí.


Aplikace: Nanést po důkladném čištění, popřípadě peelingu. Pro dosažení vyššího efektu nanést Anti-age White Truffle koncentrát. Vyjmout masku z balení, rozložit a oddělit fólii od textilie. Textilii přiložit na pleť obličeje a jemně přitisknout. Nechat působit po dobu 10 – 20 minut. V balení masky vždy zůstává dostatečné množství pleťového séra, které lze aplikovat lehce na pleť horních víček, krku i dekoltu a také na rty. Lze jím ještě jednou provlhčit aplikovanou vlízovou masku. Po uplynutí doby působení odstranit masku a v případě potřeby vmasírovat zbývající vlhkost.

Efektivní tip pro horká a suchá období: V letních měsících dát masku před její aplikací na chladné místo, nejlépe do ledničky. Maska tak dodá pleti osvěžení a vitalitu.