BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Hlavní složení produktů ANTI-AGE CELL FORMULA:

BIOACTIVE ANTI-AGE KOMPLEX je kombinací extraktu z kmenových buněk stromu argan a bio-aktivních peptidů.

Extrakt z kmenových buněk stromu argan pochází z Maroka. Má pozoruhodný regenerační účinek pro kmenové buňky pokožky. Zajistí výrazný anti-agig efekt, dodá pleti více pevnosti, hustoty i elasticity a redukuje vrásky i linie do hloubky.


Prokázaná účinnost* extraktu kmenových buněk arganu:

Po 4 týdnech léčby kmenovými buňkami arganu 

je prokazatelně viditelné výrazné vypnutí a zvýšení hustoty pokožky. 

*studie Firma Mibelle 


Bio-aktivní peptidy posilují síť kolagenových vláken, stimulují kolagenovou syntézu a aktivují tvorbu kolagenu. Pomáhají vyhlazovat vrásky a linie. Podporují přirozené funkce obnovy pleti, zvyšují její pružnost a odolnost. Posilují obsah kyseliny hyaluronové obsažené v pleti a zachovají tak správný koloběh vody v pokožce.


Prokázaný účinek bio-aktivních peptidů doložený dvouměsíční klinickou studií*:

redukce vrásek v průměru o 45 %

zvýšení pružnosti v průměru o 20%

*In vivo studie Firma Sederma


 

Anti-Age Cell Formula - řada proti chronologickému stárnutí

 

ANTI-AGE PÉČE PRO ODDÁLENÍ CHRONOLOGICKÉHO STÁRNUTÍ PLETI

Pre-age (plus 30)

podpoří dlouhotrvající mladistvý vzhled

Anti-age produkty řady ANTI-AGE CELL FORMULA jsou určeny ke zpomalení nežádoucích procesů předčasného a chronologického stárnutí pokožky. Zaměřují se především cíleně na fázi stárnutí pleti mezi třicátým a čtyřicátým rokem věku.

Podporují správnou tvorbu kmenových buněk tak, aby probíhala v přirozeném rytmu a nedocházelo k nedostastečné obnově pokožky, která má za následek stárnutí pleti.

Zabraňují předčasné tvorbě prvních vrásek, poklesu pevnosti pokožky a ztrátě hydratace. Přispívají k dlouhodobému uchování mladistvého, vitálního vzhledu pleti.


Zpevňující denní krém 50 ml

43923-6_bd_anti-age_straffende_tagespflege_50ml_tiegel_i140531_4_300dpi.jpg

+32%

redukce vrásek *

Propracovaná receptura anti-age denního krému je určena pro každodenní péči o normální a smíšený typ pleti. Podporuje aktivitu kmenových buněk pokožky, podepírá síť kolagenových vláken, posiluje tvorbu kolagenu a zvyšuje hustotu pleti. Zásobuje pokožku vodou, vyhlazuje linie a vrásky a oddaluje chronologické stárnutí pleti. Jedinečné oleje z pupalky a avokáda dodají pokožce vláčnost, a hladkost. Současně vyhladí a zklidní její strukturu.


Prokázaný účinek produktu Anti-Age Cell Formula Zpevňující denní krém doložený testy*:

po 4 týdnech zmírnění hloubky vrásek v průměru o 27%
po 8 týdnech zmírnění hloubky vrásek v průměru o 36 %

*In vivo test


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob

 

Zpevňující denní krém pro suchou pleť 50 ml

43922-9_bd_anti-age_cell_formula_firming_day_care_dry_skin_50ml_300dpi.jpg

+32%

redukce vrásek *

Bohatá konzistence denního krému s anti-age účinkem dokonale odpovídá potřebám velmi suchého typu pokožky. Zabraňuje vzniku suchých olupujících se lokalit na jejím povrchu a nepříjemným pocitům pnutí a sevření. Zpevňuje kontury a redukuje linie a vrásky. Součástí textury krému je kyselina hyaluronová, která ukotvuje hydrataci v hloubce pokožky a zpomaluje chronologické procesy stárnutí. Podepírá síť kolagenových vláken a posiluje tvorbu kolagenu. Denní krém zvyšuje hustotu pokožky, vyplňuje naznačené linie a "vypolstruje" reliéf pleti. 


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob

Zpevňující noční krém 50 ml

43924-3_bd_anti-age_straffende_nachtpflege_50ml_tiegel_i140532_4_300dpi.jpg

Hodnotný regenerační krém určený pro večerní regeneraci zajistí pleti kompletní anti-aging. Stimuluje správné funkce kmenových buněk pokožky a oddaluje její chronologické stárnutí. Chrání kolagenová a elastická vlákna pokožky, formuje a zpevňuje kontury obličeje a redukuje jemné i hluibší vrásky. Obsažená kyselina hyaluronová hydratuje pleť do spodních vrstev a podpoří mladistvý, zdravý vzhled.

Zpevňující oční krém 15 ml

43925-0_bd_anti_age_cellaugenpflege_15ml_tiegel_i140533_3_300dpi.jpg

Anti-aging péče je určena pro oční partie vykazující předčasné stárnutí. Odstraňuje stres z přetěžované oční oblasti. Podporuje přirozené funkce kmenových buněk pokožky, dodá pleti přirozenou pevnost a hustotu a vypíná její strukturu. Kyselina hyaluronová dostatečně do hloubky hydratuje, vyhlazuje linie ze sucha a obsažený olej z pupalky zklidňuje jemné oční partie.

Zpevňující Anti-Age koncentrát 30 ml

5443875_bd_beh_anti-age_cell_formula_anti-time_premium_concentrate_30ml_i140434_2_300dpi.jpg

Vysoce koncentrované sérum zajistí pleti výrazné anti-age účinky. Zjemní existující linie, zabrání dalšímu vzniku i prohlubování vrásek a podpoří přirozenou elasticitu pokožky. Současně vypne kontury a zcela sjednotí strukturu pleti. obsažená kyselina hyaluronová ukotví hydrataci v hloubce pleti a oddálí předčasné stárnutí.