BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Anti-Age Cell Formula - řada proti chronologickému stárnutí

Pleť je na hranici třicátého roku ještě schopna do velké míry odvracet ataky vnějších zatěžujících vlivů i vnitřních podnětů našeho organismu. Její potenciál energie je velkorysý. Avšak chronolologické, věkem podmíněné, stárnutí je přirozeným biologickým procesem pokožky a rozvíjí se u každého z nás individuálně. Je způsobeno postupným poklesem tvorby kolagenu, který je důležitým komponentem pro vlastní rekonstrukci kůže. Také energie kmenových buněk pleti může být od třicátého roku věku lehce zeslabena. Pleť tak musí mít již v těchto letech každodenní pevnou podporu a musí být ve svých jednotlivých funkcích posilována.


Řada proti chronologickému stárnutí ANTI-AGE CELL FORMULA podpoří pokožku v jejích přirozených funkcích, dohlédne na správnou obnovu kmenových buněk i na dostatečnou tvorbu kolagenu. Dokáže do určité fáze zpomalit procesy chronologicky daného stárnutí.

Hlavní složení produktů ANTI-AGE CELL FORMULA:

BIOACTIVE ANTI-AGE COMPLEX

Dohlédne na správně fungující procesy pokožky v jednotlivých fázích chronologického, věkem způsobeného, stárnutí pokožky.

 Základem komplexu jsou tyto složky:

1. Extrakt z kmenových buněk stromu argan

Revitalizuje a chrání kmenové buňky pokožky. Poskytuje výrazný anti-aging efekt, dodá pleti více pevnosti, hustoty i elasticity a redukuje hloubku vrásek i linií.


Studie* extraktu kmenových buněk arganu:

po 4 týdnech

výrazné vypnutí a zvýšení hustoty pokožky

*studie Firma Mibelle 


2. Bio-aktivní peptidy

Stimulují pokožku k výkonnějším přirozeným funkcím. Posílí síť kolagenových vláken, podpoří kolagenovou syntézu a aktivují tvorbu kolagenu. Pomáhají vyhlazovat vrásky a linie. Zajistí správné obnovovací funkce pleti a zvýší její pružnost a odolnost. Posílí pleti vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové. 


Studie* bio-aktivních peptidů:

po dvou měsících

redukce vrásek v průměru o 45 %

zvýšení pružnosti v průměru o 20%

*In vivo studie Firma Sederma


Další účinné látky:

PhytoCellTec Malus Domestica

Lipozomálně zapouzdřené kmenové buňky jablka chrání životnost kmenových buněk pokožky a stimulují jejich aktivitu. Mají výrazný anti-age efekt a zpomalují procesy stárnutí.

AquaCacteen

Léčivá látka získaná z odolného druhu kaktusu rostoucího v Mexiku, byla již před cca. 1000 lety používána Aztéky. Je bohatá na esenciální aminokyseliny, antioxidanty a vitamíny. Trvale zlepšuje úroveň hydratace, mírní lehká podráždění, vyrovnává přesušení pleti a chrání před negativními vlivy životního prostředí. Zjemňuje linie a vrásky ze sucha.

Olej ze semen pupalky

Je mimořádně bohatý na nenasycené mastné kyseliny. Zlepšuje a urychluje přirozený proces regenerace pleti, zklidňuje, mírní podráždění a zabraňuje vzniku zánětlivých procesů. Zvyšuje odolnost a obranyschopnost pokožky. Svými jedinečnými účinky zabraňuje předčasnému stárnutí pleti a mírní linie i vrásky.

Kyselina hyaluronová

Patří do skupiny mucopolysacharidů (vícenásobný cukr) a je přirozenou součástí lidského organismu. Většina jejího podílu je v kůži, kde posiluje soudržnost buněk. Její obsah působením různých faktorů kolísá. Produkce kyseliny hyaluronové klesá již od 25 let. Ve věku 60 let bývá v lidském těle pouze 10 % z počátečního množství kyseliny hyaluronové. Proto je nutné její podíl doplňovat a zvyšovat. Je schopna vázat až 6000x více vody, než je její vlastní hmotnost. Jejím hlavním úkolem je hydratační rovnováha a redukce předčasného stárnutí. Zjemňuje vrásky a linie ze sucha. Chrání pleť před ztrátou elasticity a přesušením.

43923-6_bd_anti-age_straffende_tagespflege_50ml_tiegel_i140531_4_300dpi.jpg

+32%

redukce vrásek *

Jemná konzistence anti-age krému je zacílena na požadavky normálního a smíšeného typu pleti s kolísající kolagenovou tvorbou a znatelnějšími projevy stárnutí. Podporuje aktivitu kmenových buněk pokožky a oddaluje chronologické, věkem způsobené, stárnutí. Posiluje tvorbu kolagenu, chrání elastická vlákna pokožky, zjemňuje linie a vrásky a zvyšuje hustotu i odolnost pleti. Zásobuje pokožku vodou a dodá její struktuře hladkost a pevnost.


Aplikace: Ráno nanést na vyčištěnou pokožku obličeje, krku i dekoltu a jemně vmasírovat.


* po 8 týdnech, 19 testovaných osob, zdroj: Derma Consult Concept GmbH

 

43922-9_bd_anti-age_cell_formula_firming_day_care_dry_skin_50ml_300dpi.jpg

+32%

redukce vrásek *

Hodnotnější konzistence anti-age krému odpovídá požadavkům suchého typu pleti s viditelnějšími projevy stárnutí a se snižující se tvorbou kolagenu. Dohlédne na aktivitu kmenových buněk pokožky a zpomaluje chronologické stárnutí. Navyšuje tvorbu kolagenu, zpevňuje kontury obličeje, redukuje linie a vrásky a zvyšuje hustotu pokožky. Dodává rovnováhu mezi obsaženou vodou a lipidy. Zabraňuje vzniku suchých, olupujících se lokalit, odstraňuje nepříjemné pocity pnutí i sevření a vyhlazuje strukturu pleti.


Aplikace: Ráno nanést na vyčištěnou pokožku obličeje, krku i dekoltu a jemně vmasírovat. 


* po 28 dnech, 20 testovaných osob, zdroj: Derma Consult Concept GmbH.

43924-3_bd_anti-age_straffende_nachtpflege_50ml_tiegel_i140532_4_300dpi.jpg

Bohatší konzistence anti-age krému je určena pro každý typ pleti s úbytkem tvorby kolagenu a se znatelnějšími projevy chronologického stárnutí. Chrání a stimuluje správné funkce kmenových buněk pokožky a oddaluje chronologické, věkem podmíněné, stárnutí. Podporuje síť kolagenových a elastických vláken a zesiluje tvorbu kolagenu. Hydratuje pleť do spodních vrstev a dohlédne na její obranyschopnost i odolnost. Formuje kontury obličeje, navyšuje hustotu i elasticitu pleti, vyhlazuje její strukturu a redukuje jemné i hlubší linie.


Aplikace: Večer nanést na vyčištěnou pokožku obličeje, krku i dekoltu a jemně vmasírovat.

43925-0_bd_anti_age_cellaugenpflege_15ml_tiegel_i140533_3_300dpi.jpg

Zvláčňující konzistence anti-age krému odpovídá potřebám pleti očních partií, které vykazují snížený obsah kolagenu a viditelné známky chronologického, věkem podmíněného, stárnutí. Podporuje přirozené funkce kmenových buněk pokožky a zpomaluje procesy chronologického stárnutí. Odstraňuje stres z přetěžované oční oblasti, působí proti váčkům, kruhům a otokům v okolí očí. Do hloubky hydratuje, dodá pleti pevnost i navýší hustotu a vypne oční kontury. Vyhlazuje linie ze sucha, redukuje vrásky a zklidňuje pleť.


Aplikace: Ráno a večer nanést na důkladně odlíčené oční partie, jemně vmasírovat a vklepat za pomocí konečků prstů. Při večerní aplikaci může být oční krém nanesen v silnější vrstvě, aby se udržela aktivita mikrocirkulace, čímž je dostatečně předcházeno vzniku ranních otoků.  

5443875_bd_beh_anti-age_cell_formula_anti-time_premium_concentrate_30ml_i140434_2_300dpi.jpg

Koncentrovaný produkt se zaměřuje na pleť vykazující úbytek tvorby kolagenu a s tím spojené viditelnější známky stárnutí. Má intenzivní regenerační účinky, chrání životnost kmenových buněk pokožky a oddaluje chronologické, časem podmíněné, stárnutí pleti. Navýší tvorbu kolagenu i hydrataci a koriguje prohlubování vrásek. Posílí pevnost, hustotu i elasticitu pleti a sjednotí její strukturu.


Aplikace: Ráno/večer nanést na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Následně aplikovat obvyklou denní/noční péči.