BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT

Golden Secret - zlatá limitovaná řada


Golden Secret s obsahem 24 karátového zlata, 24 hodinový krém 50 ml

45539_golden_secret_24k_gold_edition.jpg

Vysoce účinný anti-age krém s obsahem 24 karátového zlata je opravdovým zkrášlujícím klenotem. Dodá pleti vitalitu, povzbudí obnovu buněk a působí jako silný antioxidant. Jeho detailně promyšlené, čisté složení je vhodné i pro citlivý typ pleti. Dohlédne na regenerační procesy pokožky, doplní hydrataci a podpoří zářivý, zdravý vzhled.

 

 

Golden Secret Diamond Edition, 24-hodinový krém, diamantová edice 50 ml

45384_golden_secret_diamond_edition_300dpi-1.jpg

Kouzlo mladistvé pleti ukryté v diamantového produktu. Golden Secret 24-hodinový krém je zosobněním multifunkční anti-age péče. Jeho všestrannost ocení především strádající, unavená pleť. Poskytuje okamžitou  odpověď na nejčastější požadavek: „Jak dosáhnout mimořádného efektu s jedním pečujícím produktem“.

Golden Secret restartuje funkce kožních buněk, podporuje vlastní schopnost opravy pleti až o 30 % a současně mírní vzniklá poškození v důsledku UV stresu. Retušuje vrásky, stimuluje hydrataci přímo uvnitř pleti, zásobuje vrstvy kůže dostatečnou porcí vlhkosti a stabilizuje ochrannou bariéru pokožky. Posílí kmenové buňky pleti, podpoří jejich životnost i vitalitu. Zároveň formuje pevnější obličejové kontury, navýší tvorbu kolagenu a ochrání před předčasným stárnutím i dehydratací.