BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Každý produkt z řady Body Spa Performance má své specifické složení přesně odvozené a zacílené na nedostatky a monentální potřeby pokožky těla.

Body Spa Performance - detoxikační a formující řada

DETOXIKAČNÍ A ANTICELULITIDNÍ PÉČE PRO POKOŽKU TĚLA

Pokožka je velmi úzce spjata s fungováním celého lidského organismu a je celkově vnějším zrcadlem vnitřního prostředí.

Negativní změny, které probíhají v lidském těle, a to zejména nedostatečně fungující metabolismus a  lymfatický systém, způsobují velmi záhy nedostatečnost či průběžné kolísáním  jednotlivých přirozených funkcí. Tyto změny probíhají zpočátku zcela  skrytě pod povrchem pokožky bez sebemenšího viditelného upozornění na její vrchní vrstvě.

Omezený průtok krve i lymfy v problematických partiích těla spojený se zvýšenou tvorbou toxinů a hromaděním odpadních látek má posléze za následek viditelné změny ve struktuře pokožky, které se projevují ve formě celulitidy, ochablosti kontur atd.

Při celulitidě dochází ke zvětšení objemu podkožních tukových buněk, které jsou dále vytlačovány proti povrchu kůže. Vytváří tak nerovnoměrný, hrbolatý reliéf připomínající  strukturu pomerančové kůry.

Celulitidu ovlivňuje mnoho faktorů. Částečně za jejím vznikem stojí dědičné předpoklady. Její původ je také úzce spjat s hromaděním toxinů, s hormonálními změnami, s nedostatečným pohybem a pitným režimem.

Ženy však trpí celulitidou častěji než muži. Je to způsobeno jednak tenčí kůží a větší tendencí ke shromažďování tuků v postihovaných oblastech a také vyšší hormonální nestabilitou.

BODY SPA PERFORMANCE je produktová řada vyvinutá cíleně pro problémové zóny těla a postupně řeší odpovídající kožní problém v symbióze se správným životním stylem. 

Stimuluje vrozené procesy pokožky. Zabývá se především podporou mikrocirkulace, správně fungujícím metabolismem, bezproblémovým prouděním krve i lymfy v zatěžovaných partiích a zabraňuje ukládání toxinů. Řeší tak pozastavený tok tělních tekutin a nejčastější estetické neduhy pokožky těla, jako je celulitida a zvýšená ochablost kontur. Výrazně také působí jako detoxikační a anti-age tělová péče.

Textury jednotlivých produktů Body Spa Performance jsou vysoce tolerantní k pokožce a mohou být aplikovány i při její zvýšené přecitlivělosti.


Peeling s mořskou solí pro obnovu buněk 300 g

45173_bd_beh_performance_cell-renewal_salt_scrub_tiegel_300ml_300dpi.jpg

Tělový peeling s mořskou solí a revitalizačními aroma oleji kombinuje důsledné očištění, exfoliaci a zároveň ošetřuje pokožku těla. Solná zrna odstraňují odumřelé šupinky z povrchu kůže, usnadňují cestu nově vzniklým buňkám a podporují jejich správnou obnovu. Současně zlepšují mikrocirkulaci, stimulují metabolismus kůže a korigují drobné nedostatky. Oleje z mandlí, avokáda a makadamských ořechů zabraňují vzniku extrémního přesušení, zahlazují suché linie, zvláčňují strukturu pokožku těla a zvyšují její elasticitu i odolnost. Kombinace čtyř velmi účinných aroma olejů má jemně povzbuzující účinky na lymfatický systém, aktivuje detoxikaci a působí příznivě na projevy celulitidy.

Anticelulitidní krém s formujícím účinkem 150 ml

44290_bd_performance_re-shaping_anti-cellulite_cream_tube_150ml_i150309_7_300dpi.jpg

Anticelulitidní krém s formujícím účinkem je určen pro pokožku těla, která je viditelně narušena shlukováním tukových buněk, vykazuje projevy celulitidy a trpí nedostatečně zpevněnou konturou. Koncentrovaný extrakt ze semen máku rozpohybuje správné metabolické a regenerační procesy. Obsažené peptidy společně s rostlinnými kmenovými buňkami a šesti druhy mořských řas dohlédnou nad zpevněnými obrysy tím, že povzbudí dostatečnou tvorbu kmenových buněk pokožky a kolagenu. Podporuje odvod zplodin, redukuje shlukování tukových buněk i tvorbu tukových polštářků a viditelně koriguje projevy celulitidy.

Zpevňující a vypínající anti-age tělový krém

bd_performance-shaping-firming-anti-age-cream-tube-150ml.jpg

Anti-age tělový krém se zpevňující a vypínající funkcí je určen pro pokožku vykazující předčasné stárnutí neodpovídající skutečnému biologickému věku. Funguje velice účinně jako aktivní  léčba a také jako intenzivní prevence. Redukuje vzhled povislých kontur těla, zpevňuje siluetu těla, navyšuje elasticitu pokožky těla a okamžitě zvláčňuje její strukturu. Obsah peptidů a rostlinných kmenových buněk navyšuje životnost buněk pokožky a podporuje přirozenou tvorbu důležitých látek jako je kolagen či kyselina hyaluronová. Anti-age tělový krém dostatečně hydratuje, lehce zklidňuje a posiluje vlastní odolnost a obranyschopnost pokožky.

Konturující tělový olej s formujícím účinkem 200 ml

44241_bd_performance_fitness_contouring_body_oil_200ml_i150307_5_300dpi.jpg

Konturující tělový olej s formujícím a jemně detoxikačním účinkem jehož výjimečná textura spojuje rostlinné oleje z pupalky a jojoby společně s esenciálními oleji z grapefruitu, levandule, kafru, cedru, pomeranče, cypřiše, gerania, karotky, citrónu a yzopu. Toto jedinečná kombinace regeneruje pokožku, zvyšuje její pružnost a zpevňuje siluetu těla. Zároveň má velký drenážní efekt, odplavuje toxiny, odvodňuje tkáň a  redukuje projevy celulitidy. Tělový olej působí jako silný antioxidant a oddaluje předčasné stárnutí.