BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Body Spa Energizing - energizující řada

REVITALIZAČNÍ TĚLOVÁ PÉČE S ANTI-OXIDAČNÍM ÚČINKEM

Pokožka je největším orgánem lidského těla, který velmi rychle reaguje na jakékoliv změny, energetické výkyvy, zvýšené napětí či celkový stres napadající náš organismus. Na jejím vzhledu se často odráží celkový stav vnitřního prostředí v těle a aktuální zdravotní stav.

V době zvýšeného stresu, kdy jednotlivé funkce v organismu mohou fungovat nedostatečně, i pokožka reaguje nepřiměřeně a ztrácí svou přirozenou vitalitu.

Jestliže jsou zásobníky energie v těle prázdné, pokožka nemá možnost plně čerpat energii. Sama je výrazně oslabena, nepracuje v přirozeném rytmu a nemůže působit perfektně, bezchybně a čistě.

BODY SPA ENERGIZING, revitalizační řada tělových produktů s anti-oxidačním účinkem, je koncipována pro pokožku těla vykazující viditelnou ztrátu energie, trpící disharmonií, nerovnováhou, nerovnoměrnou strukturou povrchu a postrádající zdravý, barevný tón.

BODY SPA ENERGIZING produkty okamžitě redukují zejména dopady energetického i hormonálního kolísání, oxidačního stresu a dalších negativních vlivů. Mají výrazný stimulující účinek na regenerační procesy i biorytmy v pokožce a doplňují ztracenou energii.

Přírodní aroma zeleného čaje a citrónu:

CITRÓN je bohatým zdrojem vitamínu C a vyniká výraznými anti-oxidačními vlastnostmi. Posiluje obranyschopnost pokožky a podporuje tvorbu kolagenu. 

ZELENÝ ČAJ je přírodním antioxidantem, který má velký přínos pro zdravý vzhled pokožky.

Spojení silné, opojné vůně zeleného čaje s oživující, svěží vůní citrónu působí čistým, stimulujícím a povzbuzujícím efektem na všechny smysly. Inspiruje mysl a ponechá odplout únavu, vyčerpanost i stres.

45229_bd_eti_energizing_refreshing_shower_gel_tube_150ml_300dpi.jpg

Jemný, energizující gel se svěží, čerstvou vůní je určen pro každodenní očistu pokožky těla. Extrakt z chlorely a panthenol navýší obsah vlhkosti a zároveň ochrání před vznikem přesušení. Osvěžující sprchový gel zabrání vzniku podráždění, zklidní zvýšenou přecitlivělost a redukuje nepříjemné pocity sevření na povrchu pokožky. V průběhu sprchování zajistí okamžitý přísun energie a celkově zjemní strukturu pokožky.

44244_bd_energizing_cellular_body_lotion_tube_150ml_300dpi.jpg

Anti-age tělové mléko účinně oddaluje předčasné stárnutí a je vhodné pro pokožku s nedostatkem vitality a s narušenou přirozenou rovnováhou. Je také velmi účinné pro jemnou pokožku těla. Obsažený extrakt z kmenových buněk jablka podporuje životnost a vitalitu kmenových buněk pokožky a aktivuje jejich správné dělení.  Kyselina hyaluronová a extrakt z chlorely doplňují ztracenou vlhkost, zabraňují vzniku přesušení a korigují vzhled linií i vrásek ze sucha. Buněčné tělové mléko působí jako přírodní antioxidant, je vysoce regenerativní, komplexně dohlédne na přirozeně fungující systémy pokožky a zajistí rovnoměrnou, o poznání mladší, strukturu pokožky těla.

44280_bd_energizing_velvet_glove_hand_care_tube_75ml_i150373_1_300dpi.jpg

Vysoce ošetřující anti-age krém s obsahem arganového oleje má hebkou sametovou konzistenci. Věnuje zatěžované, namáhané pokožce rukou maximální možnou péči a funguje jako neviditelné ochraňující rukavice. Působí jako velmi účinný antioxidant, regeneruje, navyšuje životnost kmenových buněk pokožky a dostatečně hydratuje. Současně zklidňuje a zabraňuje vzniku přesušení, svědění či popraskání kůže. Okamžitě zvláční povrch pokožky, zjemní naznačené i hlubší linie a výrazně změkčí hrubou, drsnou strukturu. Je ideální péčí nejen pro pokožku, ale na základě složky Phytatriol má také blahodárné účinky na oblast kolem nehtů a na samotné nehtové lůžko. Pečující krém oddálí stárnutí a výrazně omladí vzhled rukou.

44240_bd_energizing_cream_deodorant_roller_50ml_i150304_7_300dpi.jpg

Velmi účinný deo roll-on bez obsahu hliníku a alkoholu je určen i pro citlivější pokožku v oblasti podpaží. Rychle se vstřebává, neutralizuje tělesný pach, reguluje nadměrnou funkci potních žláz a zvýšenou tvorbu potu. Obsah oleje z mandlí a jojoby je obzvláště prospěšný k zajištění rovnováhy mezi lipidy a hydratací. Současně zklidňuje, zabraňuje vzniku pnutí, sevření, přecitlivělosti, začervenání i podráždění v partii podpaží. Deo roll-on neucpává póry, nezanechává nepříjemný lepkavý pocit a dodá celodenní pocit čistoty a svěžesti.