BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


CLEANSING PEELINGS & EXFOLIATORS - peelingy & exfoliátory

Přirozená obnova pokožky funguje ve správném rytmu pouze tehdy, je-li její povrch pravidelně zbavován odumřelých kožních buněk. Exfoliace prostřednictvím peelingových produktů je proto velmi důležitá. Redukuje deficity pleti, jako jsou linie a vrásky, pórovitost nebo pigmentové skvrmy. Současně zvyšuje absorpční funkci pleti, aby pokožka dokázala maximálně přijmout a využít složky z pečujících produktů. Takto ošetřená pleť si dokáže dlouhodobě udržet zdravý, čistý vzhled bez viditelných nedostatků.


Řada CLEANSING nabízí rozmanitou škálu peelingových preparátů, které přesně vystihují aktuální požadavky daného typu pleti. Tyto produkty okamžitě celkově revitalizují strukturu pokožky a viditelně korigují její nedostatky.

 

CLEANSING - Peelingové preparáty

Každý z peelingových preparátů řady Cleansing má své specifické složení odpovídající momentálním potřebám jednotlivých typů pleti a plně se tak přizpůsobuje jejich aktuálním požadavkům.

45319_bd_cleansing_celluscrub_75ml_300dpi.jpg

Mechanický peeling s přírodními granuláty z bambusu a celulózy je vhodný pro všechny typy pleti, včetně pokožky se sklonem k citlivělosti. Uvolní vrchní vrstvu kůže od odumřelých kožních buněk, které již nemají žádnou funkci a znemožňují tak zrychlení procesu obnovy pleti. Současně optimalizuje obsah hydratace, zajistí důležitou hydro-lipidní rovnováhu a chrání pleť před vysušením. Redukuje pórovitost, linie i vrásky a celkově zjemní vzhled pokožky.


Aplikace: Nanést, nejlépe večer, navlhčenými konečky prstů na vyčištěnou, tonizovanou pleť krouživým pohybem po dobu cca 3 minuty.  Poté odstranit dostatečným množstvím vody. Vynechat oční partie.Vyvarovat se kontaktu s očima! Udržovat mimo dosah dětí!

Po použití nevystavovat pokožku slunečnímu záření.

 

45318_bd_cleansing_facial_peeling_aha_75ml_300dpi.jpg

Vysoce účinný pleťový peeling s pH 3,5 obsahuje 10 % kyselinu glykolovou. Zajišťuje efektivní kombinaci kosmeticko-chemického peelingu společně s funkcí mechanického exfoliátoru. Je určen pro všechny typy pleti, kromě pokožky citlivé. Podporuje regeneraci kožních buněk, odstraní šupinky odumřelé kůže a stimuluje mikrocirkulaci. Přispěje k viditelné korekci linií, vrásek a povrchových jizev. Současně redukuje nečistý obraz pleti, zjemňuje pórovitost a vzhled pigmentových skvrn. Navyšuje přirozenou odolnost kůže a zajistí pleti čistý, rovnoměrný obraz.


Aplikace: Nanést, nejlépe večer, na vyčištěnou, suchou pleť obličeje, krku i dekoltu. Nechat působit cca 3 minuty. Po tuto dobu se aktivuje a rozvine efekt chemické exfoliace. Poté jemně rozmasírovat navlhčenými prsty po dobu cca 2 minuty. V této fázi se zaktivuje mechanická peelingová reakce. Smýt dostatečným množstvím vody.

Vyvarovat se kontaktu s očima! Udržovat mimo dosah dětí!

Po použití nevystavovat pokožku slunečnímu záření. Aplikovat produkt se zvýšeným ochranným faktorem.

 

microdermabraze_peeling.png

Mikro-dermatický mechanický peeling s brusnými mikrokrystaly je určený pro všechny typy pleti, s výjimkou pokožky extrémně citlivé, pleti s rozšířenými žilkami, ekzematickými projevy a se zaníceným akné. Zjemňuje linie a vrásky, povrchové jizvy i hyperpigmentové skvrny. Zajistí okamžitou obnovu pleti, výrazně zjemní její strukturu a viditelně pokožku omladí. Obsažená složka Sheabutter, známá jako bambucké máslo, má vysoký obsah mastných kyselin, vitamínů a látek s biologickou aktivitou. Změkčuje, zvláčňuje a chrání pokožku. Podporuje přirozenou obranyschopnost kůže, zabraňuje jejímu přesušení a celkově působí blahodárně na dostatečnou hydrataci i regeneraci. 


Aplikace: Nanést nejlépe večer na vyčištěnou, lehce navlhčenou pleť obličeje, krku a dekoltu. Špičkami prstů jemně rozmasérovat, maximálně po dobu tři minuty, důkladně smýt dostatečným množstvím vody. Neaplikovat na oční partie. Udržovat mimo dosah dětí.

Alespoň tři dny po aplikaci peelingu je nutné vyvarovat se intenzivnímu slunečnímu záření a aplikovat na pleť  pečující produkt s vyšším světelným faktorem, nejméně SPF 15.