BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Body Spa Relaxing - relaxační řada

RELAXAČNÍ PÉČE PRO POKOŽKU TĚLA

Pokožka je obrazem zdraví lidského organismu. Její dokonalost a přirozená krása tkví ve vyrovnaném vnitřním prostředí. Je tedy zrcadlem vnitřní vyrovnanosti a harmonie.

Na stavu pokožky se také odráží každý sebemenší nedostatek způsobený jakoukoliv disharmonií, a to dehydratací, stresem, hormonálním kolísáním nebo UV zátěží. Tento nedostatek se záhy projeví podrážděním, ztrátou elasticity, předčasným stárnutím, vznikem linií či nepravidelnou strukturou povrchu pokožky.....

BODY SPA RELAXING, relaxační produkty určené pro pokožku těla, propojí anti-aging účinek s antistresovým efektem. Působí také velmi účinně jako anti-oxidanty. Dodají pokožce těla maximální porci hydratace a vitality. Odstraní stres a nadměrnou únavu. Při jejich působení klesá pocit vnitřního napětí v organismu a je opět nastavena přirozená harmonie všech smyslů. Snadno splynou s pokožkou a podpoří její přirozenou regeneraci i obnovu. Zajistí, aby pokožka vždy vykazovala celistvý hladký povrch a perfektní zdravý vzhled bez viditelných nedostatků.

SPA BODY RELAXING

Přírodní aroma jasmínu & cedrového dřeva:

Květy jasmínu mají intenzivní květinovou vůni a bylinný podtón olivovníku. Toto aroma je jemně povzbuzující, dodá čistou energii, zklidní mysl, podporuje intuici, ulevuje od stresu a redukuje nespavost.  

Cedr, jehož účinky jsou známé již od starověku, vyniká zemitou, intenzivní vůní se sametově teplým charakterem. Navodí psychické uvolnění  a odplaví únavu.

Kombinace jasmínu a cedru má celkově harmonizující efekt na celý organismus.

44260_bd_relaxing_sensual_bath_&_shower_oil_200mli150306_4_72dpi.jpg

Relaxační jemný olej s anti-oxidačním efektem zcela výjimečně pečuje o pokožku těla během sprchování či v průběhu koupele. Obsažené přírodní oleje z makadamských ořechů, jojoby, avokáda a arganu jsou bohaté na vitamíny i esenciální kyseliny a mají jedinečné účinky. Dodají pokožce hydrataci, podpoří její přirozenou regeneraci a vyhladí její povrch. Učiní suchou, šupinatou pokožku opět hebkou, vláčnou a elastickou. Olejová lázeň je velice prospěšná nejen pro pokožku, ale zajistí také  příjemné uvolnění pro celý organismus.

44265_bd_relaxing_balancing_spray-on_body_serum_pet-flasche_200ml_i150378_2_72dpi.jpg

Tělové koncentrované sérum s velmi decentním, přírodním aroma je vytvořeno pro každodenní ošetření pokožky celého těla. Je nejen velmi účinným a okamžitým osvěžením, ale především maximální hydratací a zcela speciální intenzivní péčí. Kombinace aloe vera a panthenolu zajistí mimořádný zklidňující efekt a ochrání pokožku před podrážděním, pnutím a dalšími negativními reakcemi. Sérum odstraňuje únavu i stres a pomáhá načerpat novou energii. Je velmi účinné při pobytu v přetopeném či klimatizovaném prostředí a je také ideálním ošetřením pokožky těla v horkých letních dnech. Aplikace tělového séra je ideální pro ty, kteří upřednostňují lehčí péči než je nanesení tělového krému. Sérum je také velmi vhodné nanést pro zvýšení efektu pod Anti-Age tělový krém nebo Anti-Age tělové máslo ze stejné produktové řady Spa Body Relaxing.

44261_bd_relaxing_shimmering_&_rich_anti-age_body_cream_pptiegel_200ml_i150381_2_72dpi.jpg

Anti-age tělový krém posílí přirozené hydratační a regenerační funkce v pokožce. Sheabutter, složka známá jako bambucké máslo, ochrání pokožku těla před vysušením, podrážděním a dehydratací. Kmenové buňky jablka dohlédnou nad správnou obnovou kmenových buněk pokožky a oddálí předčasné stárnutí. Bohatý tělový krém zahalí tělo do decentně svůdných, zlatých částeček pigmentu, které retušují drobné nedostatky a zajistí pokožce bezchybný, perfektní vzhled.

44263_bd_relaxing_ultra_rich_anti-age_body_butter_pptiegel_200ml_i150382_2_72dpi.jpg

Regenerační anti-age máslo s extra bohatou texturou je obzvláště prospěšné a vyjímečně účinné pro přesušenou, dehydratovanou pokožku těla se suchými liniemi a šupinatými místy. Obsažený extrakt z kmenových buněk jablka dohlédne nad správnou obnovou kmenových buněk pokožky a podpoří jejich životnost. Olej z jader manga a kakaové máslo ochrání před volnými radikály, zvláční povrch pokožky a společně s extraktem z řas provlhčí její strukturu. Tělové máslo redukuje přesušení, zahlazuje vrásky ze sucha a zanechává na pokožce těla hedvábně-hydratační film. Je velmi vhodným a účinným produktem v chladných zimních měsících.

44262_bd_relaxing_pampering_body_oil_pet-flasche_200ml_i150379_2_72dpi.jpg

Relaxační pečující olej se intenzivně postará o přirozený chod jednotlivých funkcí pokožky těla. Obsahuje blahodárnou kombinaci rostlinných olejů ze slunečnice, jojoby, pupalky a jader meruněk. Regeneruje pokožku těla, zvláčňuje její povrch a posiluje hydrataci. Zpevňuje kontury a má lehký anti-celulitidní efekt. Cekově zklidní možná podráždění, posílí přirozenou ochranu pokožky a uvolní vzniklá napětí.